Babskie zrzucanie!
babskie-zrzucanie

 

Tego jeszcze nie było – w każdą letnią niedzielę spotykamy się w babskim gronie na wspólnym zrzucaniu zbędnych kilogramów na warszawskim Ursynowie. Zmiany w Życiu są patronem medialnym wydarzenia. Zachęcamy do regularnych ćwiczeń w przyjaznej atmosferze. Redakcja Zmian w Życiu też bierze udział – 9 sierpnia po treningu redaktor naczelna Anna Węgrzyn podpowie Wam, jak utrzymać motywację do regularnych ćwiczeń. Serdecznie zapraszamy! 

"Babskie zrzucanie" to cykl niedzielnych treningów pod okiem wykwalifikowanej trenerki fitness Agnieszki Szczepaniak na Kopie Cwila.

Pomysł zrodził się z potrzeby i chęci zmobilizowania wszystkich Pań, którym zbędne kilogramy przeszkadzają w zdrowym i atrakcyjnym wyglądzie. Idea "Babskiego zrzucania" oparta jest o zróżnicowane i efektywne zestawy ćwiczeń, stosowane na całym świecie i uwielbiane przez miliony kobiet. Sama jestem kobietą i jak każda uwielbiam dbać o sylwetkę i spędzać czas na świeżym powietrzu, stąd pomysł by połączyć to w całość” – mówi Agnieszka Szczepaniak, inicjator akcji „Babskie zrzucanie".

Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą efektywnie przygotować się do lata, zgubić zbędne kilogramy i czuć się atrakcyjnie podczas wakacyjnego odpoczynku.  

NIE POZWÓL, ABY TWOJE ULUBIONE BIKINI POZOSTAŁO W SZAFIE!

Wszystkie informacje dostępne są na fanpage'u akcji inicjatorki Agnieszki Szczepaniak.

https://www.facebook.com/AgnieszkaSzczepaniakTrenerPersonalny

W programie wydarzenia liczne atrakcje i niespodzianki. 

Tagi

wydarzenia

Opublikowano: 2015-07-20

Zobacz inne artykuły w kategorii Wydarzenia »

Podziel się na Facebooku

 

Przeczytaj również

 


                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.