Dzień Zdrowia dla kreatywnych - konferencja popularnonaukowa
dzien-zdrowia-dla-kreatywnych-konferencja-popularnonaukowa

 

Portal Zmiany w Życiu powstał aby motywować czyteników do pozytywnych zmian. Chcemy każdego dnia pokazywać nowe drogi dotarcia do siebie, przełamywać lęki przed zmianą, dostarczać Wam dawkę motywacji i wiedzy, która pozwoli Wam zrealizować swoje marzenia i żyć pełnią życia. Chcemy pokazywać jak ważna jest jakość naszego życia dlatego dzisiaj z przyjemnością informujemy Was o wydarzeniu, które również ma na celu edukację i wsparcie w drodze do zdrowego i dobrego życia. Nasz portal jest partnerem tego wydarzenia a jedną z panelistek spotkania W poszukiwaniu zagubionego szczęścia, czyli jak zadbać o równowagę w życiu wraz z prof. dr hab. Zbigniewem Izdebskim, Małgorzatą Ohme, Agatą Podczaską i Dorotą Wandas będzie nasza redaktor naczelna Anna Węgrzyn.

Konferencja popularnonaukowa "Dzień Zdrowia dla kreatywnych" to jedno z najciekawszych wydarzeń organizowanych w ramach Światowy Dzień Zdrowia. Celem konferencji jest promowanie zdrowego stylu życia, natomiast forma organizacji wydarzenia jest wyjatkowa, gdyż łączy przedstawicieli świata nauki, z jej popularyzatorami, w tym blogerami, a także przedstawicielami branży kreatywnej. Jak zapewniają organizatorzy będzie inspirująco, kreatywnie i dynamicznie. 


Dlaczego warto przyjść na "Dzień Zdrowia dla kreatywnych"?

Networking 
nawiążesz kontakty z ludźmi, którzy jak Ty interesują się tematem zdrowia, aktywności fizycznej, harmonii i jakości w życiu. Udział w konferencji to szansa na tworzenie własnej sieci kontaktów i budowanie długotrwałych relacji w życiu i w biznesie - bądź razem z nami.

Inspiracja 
czasami jedno zdanie może zmienić wszystko. Możesz coś usłyszeć, z kimś porozmawiać, wpaść na doskonały pomysł - otwórz się na zamianę.

Wiedza 
zaprosiliśmy doświadczonych, cenionych ekspertów, aby podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Panele dyskusyjne umożliwiają wszechstronne podejście do tematu i zachęcają uczestników do angażowania się w dyskurs - warto skorzystać.

Ponad 35 moderatorów i eksperów, w takich tematach jak: jakość powietrza, zdrowe odżywianie, zdrowy sen, moda na bycie fit, naturalna potrzeba aktywności fizycznej, profilaktyka kontuzji a także coaching zdrowia, psychologia sportu, psychologia szczęścia i zdrowie seksualne podejmie się niełatwych dyskusji, które mają na celu przybliżenia nam zagadnienia dobrostanu w życiu. To właśnie dobrostan jest kluczowym elementem definicja zdrowia i jakości życia wg WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) : „Zdrowie jest pełnym dobrostanem fizycznym, psychicznym i społecznym, a nie tylko brakiem choroby".

Wśród gości konferencji: prof. Bolesław Samoliński – alergolog, ekspert zdrowia publicznego z UW, prof. Zbigniew Izdebski seksuolog z UW, prof. Ewa Kozdroń z AWF a także DJ Wika Wirginia Szmyt, Hanna Piekarska - Stylowa Seniorka, Marek Pilch - maratończyk, dr Wojciech Kukwa z Fundacji Zdrowy Sen, Jakub Jędrak z Polskiego Alarmu Smogowego oraz ekspert z Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. dr med. A. Szczygła.

Wydarzeniem towarzyszącym jest Spotkanie FIT Blogerów, czyli prelekcje praktyków prowadzących blogi, videoblogi oraz ekspetów w tematyce: zdrowego stylu życia, fitness PR, fitness marketingu, sprzedaży w internecie, monitoringu internetu oraz prawa autorskiego.

Zapraszamy na wykłady, prezentacje oraz panele dyskusyjne do Biblioteki Narodowej w Warszawie 7 kwietnia 2017 w godzinach 11:00 do 21:00.

Program ramowy:

11:00 - 11:40 Powitanie

11:40 - 15:30 Prezentacje Dnia Zdrowia Seniora: 
w tym DJ Wika, Marek Pilch maratończyk, Stowarzyszenie Kilimandżaro 
Dołącz do wydarzenia na facebooku: Dzień Zdrowia Seniora

15:30 - 16:30 Panel dyskusyjny: 
„Senior zdrowy, to senior aktywny i kreatywny”

16:30 - 17:00 Przerwa kawowa

17:00 - 18:15 Panel dyskusyjny: NATURA 
„W zgodzie z naturą, czyli jak żyć zdrowo w środowisku miejskim”  
dyskusje poprowadzi Beata Jewiarz - dziennikarka radiowa 

18:20 - 19:35 Panel dyskusyjny: SPORT
„Aktywność fizyczna: moda, potrzeba, konieczność?”
dyskusje poprowadzi Monika Hołdak - badacz zachowań społecznych i strateg reklamowy

19:40 - 21:00 Panel dyskusyjny: SZCZĘŚCIE
„W poszukiwaniu zagubionego szczęścia, czyli jak zadbać o równowagę w życiu” 
dyskusje poprowadzi Anna Mentlewicz - dziennikarka telewizyjna

Wstęp bezpłatny
REJESTRACJA online: www.dzienzdrowia2.evenea.pl

14:00 - 16:30 SPOTKANIE FIT BLOGERÓW
prelekcje i rozmowy z praktykami prowadzącymi blogi, videoblogi oraz ekspertami w tematyce: zdrowego stylu życia, fitness PR, fitness marketingu, sprzedaży w internecie, monitoringu internetu oraz prawa autorskiego.

Konferencji towarzyszy wystawa fotografii sportowej autorstwa Fotograf Adam Nurkiewicz.

Wstęp bezpłatny
Dołącz do wydarzenia na facebooku: Spotkanie FIT Blogerów
REJESTRACJA online: www.fitbloger.evenea.pl 

szczegóły: www.DzienZdrowia.pl

Termin: 7 kwietnia 2017, piątek, w godzinach 11:00 - 21:00
Miejsce: Biblioteka Narodowa, al. Niepodległości 213, Warszawa
wejście od strony Pola Mokotowskiego
Dojazd: 
Metro M1 stacja: "Pole Mokotowskie"
przystanek "Biblioteka Narodowa" : tramwaje 17, 33 oraz autobusy: 167, 174
Rozkład jazdy: http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=183&i=1&a=7094

Konferencja została objęta honorowym patronatem: Prezydent Miasto Stołeczne Warszawa oraz Związek Artystów Scen Polskich.

Zapraszamy
Fundacja Zdrowie poprzez Sport 
www.ZdrowiePoprzezSport.pl
DzienZdrowia.pl
Sport inspiruje

Tagi

zdrowie wydarzenia 2017 wydarzenia 2017

Opublikowano: 2017-03-21

Zobacz inne artykuły w kategorii Wydarzenia »

Podziel się na Facebooku

 

Przeczytaj również

autodestrukcja-czy-dotyczy-tez-ciebie-sprawdz-jak-ja-poskromic

Autodestrukcja - czy dotyczy też Ciebie? Sprawdź, jak ją poskromić

Powodem autodestrukcji mogą być przekonania, które działają jak samospełniająca się przepowiednia, negatywne emocje, błędna ocena prawdopodobieństwa możliwych szkód oraz niskie poczucie własnej wartości. Brak umiejętności wyrażania emocji na zewnątrz prowadzi do gromadzenia się ich wewnątrz. Jest to wołanie o pomoc bez słów. To cichy krzyk samotności, bólu i cierpienia, jakich doświadcza człowiek.

czytaj dalej »

przez-zoladek-do-serca-czyli-co-jesc-aby-nasze-serce-bylo-nam-wdzieczne

Przez żołądek do serca - czyli co jeść, aby nasze serce było nam wdzięczne

Popularne powiedzenie nigdy jeszcze nie było tak dosłowne – i to wcale nie w kwestii romantycznych schadzek, lecz w kwestii romansu z własnym sercem! Jak sprawić, aby nasze serce pokochało nas za menu, które mu serwujemy? Jak się odżywiać, aby cieszyć się długim zdrowiem? Innymi słowami: czy istnieje przepis na zdrowe serce? 

 

czytaj dalej »

pierwsze-spotkanie-z-psychoterapeuta-konsultacja

Pierwsze spotkanie z psychoterapeutą - konsultacja

Konsultacja to pierwsze spotkanie z psychoterapeutą. Spotkanie może się jawić jako stresujące: nie wiadomo co powiedzieć, jak się zachować, pojawiają się wizje krytyki albo niezrozumienia… możesz czuć lęk, niepewność, wstyd. To tylko przykłady, bo każdy zareaguje na swój sposób. 

czytaj dalej »

 


 

                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.