Dzień Zdrowia dla kreatywnych - konferencja popularnonaukowa
dzien-zdrowia-dla-kreatywnych-konferencja-popularnonaukowa

 

Portal Zmiany w Życiu powstał aby motywować czyteników do pozytywnych zmian. Chcemy każdego dnia pokazywać nowe drogi dotarcia do siebie, przełamywać lęki przed zmianą, dostarczać Wam dawkę motywacji i wiedzy, która pozwoli Wam zrealizować swoje marzenia i żyć pełnią życia. Chcemy pokazywać jak ważna jest jakość naszego życia dlatego dzisiaj z przyjemnością informujemy Was o wydarzeniu, które również ma na celu edukację i wsparcie w drodze do zdrowego i dobrego życia. Nasz portal jest partnerem tego wydarzenia a jedną z panelistek spotkania W poszukiwaniu zagubionego szczęścia, czyli jak zadbać o równowagę w życiu wraz z prof. dr hab. Zbigniewem Izdebskim, Małgorzatą Ohme, Agatą Podczaską i Dorotą Wandas będzie nasza redaktor naczelna Anna Węgrzyn.

Konferencja popularnonaukowa "Dzień Zdrowia dla kreatywnych" to jedno z najciekawszych wydarzeń organizowanych w ramach Światowy Dzień Zdrowia. Celem konferencji jest promowanie zdrowego stylu życia, natomiast forma organizacji wydarzenia jest wyjatkowa, gdyż łączy przedstawicieli świata nauki, z jej popularyzatorami, w tym blogerami, a także przedstawicielami branży kreatywnej. Jak zapewniają organizatorzy będzie inspirująco, kreatywnie i dynamicznie. 


Dlaczego warto przyjść na "Dzień Zdrowia dla kreatywnych"?

Networking 
nawiążesz kontakty z ludźmi, którzy jak Ty interesują się tematem zdrowia, aktywności fizycznej, harmonii i jakości w życiu. Udział w konferencji to szansa na tworzenie własnej sieci kontaktów i budowanie długotrwałych relacji w życiu i w biznesie - bądź razem z nami.

Inspiracja 
czasami jedno zdanie może zmienić wszystko. Możesz coś usłyszeć, z kimś porozmawiać, wpaść na doskonały pomysł - otwórz się na zamianę.

Wiedza 
zaprosiliśmy doświadczonych, cenionych ekspertów, aby podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Panele dyskusyjne umożliwiają wszechstronne podejście do tematu i zachęcają uczestników do angażowania się w dyskurs - warto skorzystać.

Ponad 35 moderatorów i eksperów, w takich tematach jak: jakość powietrza, zdrowe odżywianie, zdrowy sen, moda na bycie fit, naturalna potrzeba aktywności fizycznej, profilaktyka kontuzji a także coaching zdrowia, psychologia sportu, psychologia szczęścia i zdrowie seksualne podejmie się niełatwych dyskusji, które mają na celu przybliżenia nam zagadnienia dobrostanu w życiu. To właśnie dobrostan jest kluczowym elementem definicja zdrowia i jakości życia wg WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) : „Zdrowie jest pełnym dobrostanem fizycznym, psychicznym i społecznym, a nie tylko brakiem choroby".

Wśród gości konferencji: prof. Bolesław Samoliński – alergolog, ekspert zdrowia publicznego z UW, prof. Zbigniew Izdebski seksuolog z UW, prof. Ewa Kozdroń z AWF a także DJ Wika Wirginia Szmyt, Hanna Piekarska - Stylowa Seniorka, Marek Pilch - maratończyk, dr Wojciech Kukwa z Fundacji Zdrowy Sen, Jakub Jędrak z Polskiego Alarmu Smogowego oraz ekspert z Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. dr med. A. Szczygła.

Wydarzeniem towarzyszącym jest Spotkanie FIT Blogerów, czyli prelekcje praktyków prowadzących blogi, videoblogi oraz ekspetów w tematyce: zdrowego stylu życia, fitness PR, fitness marketingu, sprzedaży w internecie, monitoringu internetu oraz prawa autorskiego.

Zapraszamy na wykłady, prezentacje oraz panele dyskusyjne do Biblioteki Narodowej w Warszawie 7 kwietnia 2017 w godzinach 11:00 do 21:00.

Program ramowy:

11:00 - 11:40 Powitanie

11:40 - 15:30 Prezentacje Dnia Zdrowia Seniora: 
w tym DJ Wika, Marek Pilch maratończyk, Stowarzyszenie Kilimandżaro 
Dołącz do wydarzenia na facebooku: Dzień Zdrowia Seniora

15:30 - 16:30 Panel dyskusyjny: 
„Senior zdrowy, to senior aktywny i kreatywny”

16:30 - 17:00 Przerwa kawowa

17:00 - 18:15 Panel dyskusyjny: NATURA 
„W zgodzie z naturą, czyli jak żyć zdrowo w środowisku miejskim”  
dyskusje poprowadzi Beata Jewiarz - dziennikarka radiowa 

18:20 - 19:35 Panel dyskusyjny: SPORT
„Aktywność fizyczna: moda, potrzeba, konieczność?”
dyskusje poprowadzi Monika Hołdak - badacz zachowań społecznych i strateg reklamowy

19:40 - 21:00 Panel dyskusyjny: SZCZĘŚCIE
„W poszukiwaniu zagubionego szczęścia, czyli jak zadbać o równowagę w życiu” 
dyskusje poprowadzi Anna Mentlewicz - dziennikarka telewizyjna

Wstęp bezpłatny
REJESTRACJA online: www.dzienzdrowia2.evenea.pl

14:00 - 16:30 SPOTKANIE FIT BLOGERÓW
prelekcje i rozmowy z praktykami prowadzącymi blogi, videoblogi oraz ekspertami w tematyce: zdrowego stylu życia, fitness PR, fitness marketingu, sprzedaży w internecie, monitoringu internetu oraz prawa autorskiego.

Konferencji towarzyszy wystawa fotografii sportowej autorstwa Fotograf Adam Nurkiewicz.

Wstęp bezpłatny
Dołącz do wydarzenia na facebooku: Spotkanie FIT Blogerów
REJESTRACJA online: www.fitbloger.evenea.pl 

szczegóły: www.DzienZdrowia.pl

Termin: 7 kwietnia 2017, piątek, w godzinach 11:00 - 21:00
Miejsce: Biblioteka Narodowa, al. Niepodległości 213, Warszawa
wejście od strony Pola Mokotowskiego
Dojazd: 
Metro M1 stacja: "Pole Mokotowskie"
przystanek "Biblioteka Narodowa" : tramwaje 17, 33 oraz autobusy: 167, 174
Rozkład jazdy: http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=183&i=1&a=7094

Konferencja została objęta honorowym patronatem: Prezydent Miasto Stołeczne Warszawa oraz Związek Artystów Scen Polskich.

Zapraszamy
Fundacja Zdrowie poprzez Sport 
www.ZdrowiePoprzezSport.pl
DzienZdrowia.pl
Sport inspiruje

Tagi

zdrowie wydarzenia 2017 wydarzenia 2017

Opublikowano: 2017-03-21

Zobacz inne artykuły w kategorii Wydarzenia »

Podziel się na Facebooku

 

Przeczytaj również

czy-istnieje-dieta-cud

Czy istnieje dieta cud?

Niemal codziennie media wszelkiego typu oferują dietę, która bez wysiłku, w krótkim czasie zapewni utratę wagi – tak zwaną dietę cud. Niestety, zwykle są to puste obietnice, motywowane chęcią łatwego zarobku, a nie dobrem ludzi.

czytaj dalej »

nie-daj-sie-stresowi-pamietaj-o-tym-co-najwazniejsze-odprezaj-sie-na-biezaco

Nie daj się stresowi! Pamiętaj o tym, co najważniejsze - odprężaj się na bieżąco

Kończy się czas urlopów, a za pasem początek roku szkolnego. Dla wielu rodziców to czas mobilizacji i napięć. W takich okolicznościach łatwo przegapić moment zapętlenia, wpaść w wir mechanicznego wykonywania codziennych zadań i zacząć działać na tzw. automatycznym pilocie.

czytaj dalej »

zima-latwo-stracic-motywacje-do-cwiczen-i-diety-jak-utrzymac-zdrowy-styl-zycia

Zimą łatwo stracić motywację do ćwiczeń i diety. Jak utrzymać zdrowy styl życia?

Za oknem szaro, buro, zimno, breja, pada śnieg, nie chce ci się ruszać z domu. Najchętniej opatuliłabyś się kocem i z kubkiem herbaty posiedziała na kanapie. Serial, książka, Facebook…

czytaj dalej »

 


 

                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.