Konferencja "Pulsu Biznesu" - PB SPIN - Sukces Pasje Inspiracje

 

Dziś uczestniczyliśmy w wyjątkowym wydarzeniu. Konferencja "Pulsu Biznesu" PB SPIN – SUKCES PASJE INSPIRACJE zgromadziła w jednym miejscu największe ikony polskiego biznesu, kultury, sportu i polityki. Wśród prelegentów znaleźli się: Agnieszka Holland, Lech Wałęsa, Rafał Sonik, Czesław Lang, Jan Kulczyk, Andrzej Klesyk, Tomasz Majewski, Jan A.P. Kaczmarek, Marek Belka, Herbert Wirth i Anja Rubik.

Od góry, od lewej strony: Jan Kulczyk, Jan A.P. Kaczmarek, Tomasz Majewski, Lech Wałęsa

Wszyscy zgromadzeni uczestnicy odnieśli SUKCES w swojej dziedzinie, a ich nazwiska znane są na świecie. Opowiadali o PASJACH, których rozwijanie stało się dla nich nie tylko źródłem energii do intensywnej pracy, ale także drogą do realizacji planów i osiągania celów. Każde z wystąpień stanowiło bogate źródło INSPIRACJI, pokazujące Polakom, że każdy z nas, niezależnie od okoliczności, może podbić świat. W każdej prelekcji można było usłyszeć słowa, które tak jak nasz portal motywują do działania. Wszyscy prelegenci zachęcali, aby łamać standardy i pokonywać bariery, które są w naszych głowach. Jan Kulczyk namawiał, by przede wszystkim być konsekwentnym, żyć bez kompleksów, bez ograniczeń i zarażać tym optymizmem innych. Sugerował, aby obserwować wielkich, ale kroczyć własną drogą w zgodzie ze sobą. Zacytował Winstona Churchilla: „Człowiek, który zgadza się ze wszystkim, nie zasługuje na to by ktokolwiek się z nim zgadzał".

Od góry i od lewej strony: Marek Belka, Anja Rubik, Agnieszka Holland, Urszula Dudziak

Anja Rubik opowiadała o swojej determinacji i ogromnym pragnieniu bycia najlepszą. Bardzo jasno określiła swój cel i osadziła go w czasie. Powiedziała sobie: albo będę najlepsza albo zrezygnuję. Ciężka praca sprawiła, że stała się ikoną modelingu. Hasło Rafała Sonika to „przełam bariery nad własną wyobraźnią”. Zachęcał, by pamiętać, ze kryzysy też są ważne, bo dają nam czas na to, aby znaleźć w sobie te cechy, które wyniosą nas na szczyt. Agnieszka Holland zachęcała do rozwijania umiejętności patrzenia na siebie z zewnątrz. Szukanie w sobie jest jedyną drogą do sukcesu. W Polsce ciągle mamy z tym problem, bo łatwiej usprawiedliwić nam swoje porażki czynnikami zewnętrznymi. Bierzmy przykład z charyzmatycznej Urszuli Dudziak, która na samym początku powiedziała: "Wiem, że pięknie wyglądam, mam 72 lata, zaręczyłam się i dopiero się rozkręcam. Wszystko przede mną!". Warto skorzystać również z podpowiedzi Jana A. P. Kaczmarka, który wskazywał, że wśród artystów jest inaczej niż u biznesmenów, bo sukces jest dla nich produktem ubocznym. Bardzo się z tym zgadzam – stworzenie Zmian w Życiu było moim pragnieniem i pasją, dlatego głęboko wierzę, że nasze działania, ludzie których tu spotykacie oraz ich wskazówki sprawią, że będziecie kochać siebie i zmieniać swoje życie na lepsze. Im więcej nas będzie, tym większy sukces wspólnie odniesiemy. Pamiętajcie – mamy jedno życie!

Anna Węgrzyn – redaktor naczelna

Redaktor naczelna portalu Zmianywzyciu.pl Anna Węgrzyn z Janem A. P. Kaczmarkiem 

Tagi

konferencja wydarzenia

Opublikowano: 2015-04-28

Zobacz inne artykuły w kategorii Wydarzenia »

Podziel się na Facebooku

 

Przeczytaj również

 


                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.