Szkolenia z coachingu ICC
szkolenia-z-coachingu-icc

 

Jak działa coaching? Relacje osób, które skończyły szkolenie ICC są takie, że mają teraz wpływ na własne życie. Mogą także profesjonalnie wspierać innych. Zwiększa się ich świadomość własnych zasobów, ale także ograniczeń, dzięki temu łatwiej przejmują odpowiedzialność nad tym, na co mogą mieć wpływ. Największą korzyścią jest większa łatwość we wprowadzaniu zmian w życiu.

Moja droga do zmiany rozmoczęła się właśnie 5 lat temu podczas szkoelnia ICC z Rafałem, do dzisiaj jest moim mentorem. Jest wiele opinni na temat coahcingu, ale jeśli chcemy poprawić jakość swojego życia lub jakość relacji w swojej firmie to taka inwestycja zwraca się wielokrotnie. Nie ma nic piękniejszego, niż integracja ze sobą, harmonia i spokój w myśleniu i dzialaniu.

Polecam i zapraszam

Anna Węgrzyn

Szkolenia z coachingu ICC skierowane są do wszystkich osób, które pragną zdobyć rzetelny warsztat coacha, ale także zatrzymać się na chwilę i przyjrzeć sobie. Nasze doświadczenia pokazują, że najważniejszym narzędziem w coachingu jest sam coach, dlatego tak akcentujemy własny rozwój. Naszym celem nadrzędnym jest stworzenie bezpiecznego, pełnego szacunku, ale i dobrej zabawy, środowiska sprzyjającego rozwojowi i  studiowaniu coachingu. Uczestnicy naszych szkoleń poznają w czasie 14 dni cały proces coachingu, w tym ponad 20 skutecznych narzędzi, do natychmiastowego wykorzystania w pracy coacha, trenera, menadżera, doradcy zawodowego i HR, a także  – co podkreśla wiele osób – także w życiu prywatnym.

rys. Rafał Nykiel

Ostatnio na szkoleniu, które prowadzi Rafał Nykiel pojawiło się kilka nowości:

  1. Od kwietniowej 2018 edycji szkolenie ma strukturę 4 dni + 3 dni + 4 dni + 3 dni. Dzięki temu łatwiej przyswoić wiedzę, przećwiczyć nowe umiejętności i wdrożyć zmiany. Szkolenie zostało także przedłużone o jeden dzień. 
  2. Pojawił się rozbudowany moduł pracy z emocjami w coachingu. 
  3. EQ do karty emocji  - używając ich możesz pomóc wprowadzić realne zmiany w obszarze uczuć klienta na sesji coachingowej, ale nie tylko…  
  4. Praktyka uważności w ujęciu coachingowym, jako element zwiększający efektywność pracy coacha w czasie sesji. Narzędzia, które możesz wykorzystać także poza sesjami coachingowymi. 
  5. Gallup StrenghtsFinder - Każdy z uczestników otrzymuje także indywidualny raport swoich mocnych stron,wraz z krótką instrukcją, jak z nich korzystać w codziennym życiu. 

Od 2002 roku przeprowadziliśmy ponad 120 kursów coachingu i przeszkoliliśmy blisko 1400 coachów. Programy szkolenia I stopnia oraz team coachingu otrzymały Europejską Nagrodę Jakości (EQA) przyznawaną przez EMCC. Przez te 15 lat wypracowaliśmy unikalną metodę kształcenia, która  łączy warsztat umiejętności z rozwojem własnym. 

Szkolenie prowadzi Rafał Nykiel – trener z 19 letnim doświadczeniem, od 2007 akredytowany trener ICC.  Przeprowadził prawie 50 certyfikacyjnych edycji szkoleń ICC i przygotował do zawodu coacha 500 osób. Posiada jedyny w Polsce certyfikat trenera team coachingu ICC. Swoje doświadczenie zawodowe buduje nie tylko poprzez pracę z klientami indywidualnymi w korporacjach (executive coaching) oraz osobami prywatnymi, ale również z zespołami. Od wielu lat jest wykładowcą coachingu na SGH, PŁ, WSM i UŁ.

Jak działa coaching? Relacje osób, które skończyły szkolenie ICC są takie, że mają teraz wpływ na własne życie. Mogą także profesjonalnie wspierać innych. Zwiększa się ich świadomość własnych zasobów, ale także ograniczeń, dzięki temu łatwiej przejmują odpowiedzialność nad tym ,na co mogą mieć wpływ. Największą korzyścią jest większa łatwość we wprowadzaniu zmian w życiu.

 

Zapraszamy na kwietniową edycję szkolenia ICC do Konstancina Jeziornej. 

I część: 26 – 29 kwietnia 2018 r.
II część: 17 – 19 maja 2018 r.
III część: 14 – 17 czerwca 2018 r.
IV część: 5 – 7 lipca 2018 r.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@iccpolska.com, tel. 881 63 00 63

www.ICCpolska.com

Tagi

coaching coaching ICC rafał nykiel

Opublikowano: 2018-04-05

Zobacz inne artykuły w kategorii Wydarzenia »

Podziel się na Facebooku

 

Przeczytaj również

kamila-kubiak-marzenia-spelniaja-sie-tylko-wtedy-kiedy-potrafimy-je-nazwac

Kamila Kubiak. Marzenia spełniają się tylko wtedy, kiedy potrafimy je nazwać

Kamila Kubiak – marzycielka, dreamsetterka, założycielka ChouChou like me.

czytaj dalej »

wymarzony-team-jak-wspierac-rozwoj-twojego-zespolu

Wymarzony team - jak wspierać rozwój Twojego zespołu?

Niezależnie od branży, doświadczenia pracowników zdają się powtarzać w różnych organizacjach. Co zrobić, żeby tego uniknąć i stworzyć zespół, który będzie pracował tak dobrze, jak ten z opisu? Jeżeli zarządzasz swoją firmą, zespołem lub jesteś naturalnie powołanym do tego liderem, polecam uczciwie odpowiedzieć na 3 podstawowe pytania...

czytaj dalej »

coaching-jako-konstruktywny-dialog-lidia-d-czarkowska

"Coaching jako konstruktywny dialog" Lidia D. Czarkowska

Są osoby, które coaching niosą, i są tacy, których coaching niesie. Do pierwszej grupy z całą pewnością należy dr Lidia D. Czarkowska, redaktor naukowy rekomendowanej książki, a przy okazji dyrektor Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego. Wydane niedawno, jeszcze pachnące farbą drukarską dzieło powinno dotrzeć do każdej osoby, która w coachingu dostrzega również własną drogę rozwoju. 

czytaj dalej »

 


 

                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.