Włącz się do gry: spotkanie rozwojowo-networkingowe. Warszawa, 22 czerwca 2016

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU w trzecim spotkaniu rozwojowo-networkingowym "Włącz się do gry" 22 czerwca 2016 r. godz. 18.00 - 20.30  na Uniwersytecie SWPS, Księgarnio-Kawiarnia PSYCHE na poziomie -1, sala P20. Gościem spotkania będzie redaktor naczelna portalu "Zmiany w Życiu" Anna Węgrzyn.

Dla kogo?

- dla przedsiębiorczych Kobiet na każdym etapie działania: nieważne czy dopiero zaczynasz prowadzić startup, czy masz swoją firmę już jakiś czas, czy dopiero wchodzisz na rynek pracy, powracasz po przerwie, a może chcesz się przekwalifikować. 

Dla nas jest ważne, że chcesz być aktywna i chcesz poznać inne fascynujące kobiety, które tak jak Ty chcą od życia czegoś więcej! 

Po co?

"Włącz się do gry" to cykl aktywizujących spotkań rozwojowo - networkingowych, które mają na celu:- pobudzenie pozytywnej energii,- zainspirowanie i zaktywizowanie do działania, - poznanie nowych przedsiębiorczych kobiet - zdobywanie kontaktów biznesowych- wymianę najlepszych praktyk rozwojowo - biznesowych, - nawiązanie grupy wzajemnego wsparcia w rozwoju i rekomendacji własnych usług- wzmocnieniu świadomej decyzji, że to co masz zależy tylko od Ciebie. 

Program spotkania:

Przywitaj się - Powitanie uczestniczek 

Rozwijaj się - czyli element rozwoju osobistego

POPROWADZI: ZUZANNA SENTKOWSKA

Uwielbiaj się - czyli element dot. wizerunku

- Realizuj się - czyli element dot. Startupu- Od etatu do własnej firmy - jak rozwinąć biznes oparty na pasji

Wymieniaj się kontaktami - czas na najprzyjemniejszą część spotkania wykorzystanie pozytywnej energii do poznania siebie nawzajem :)

GOŚCIE:

ANNA WĘGRZYN

Prawnik z wykształcenia, księgowa, dyr. HR i sprzedaży z doświadczenia, coach International Coaching Community, trener biznesu z zamiłowania. Założycielka i redaktor naczelna portali www.zmianywzyciu.pl oraz www.zmianywfirmie.plNa portalach i w życiu pokazuje wartości, którymi się kieruje i utwierdza w przekonaniu, że wiara w siebie ma ogromną moc. W swoim życiu i w pracy dzieli się swoimi wieloletnimi doświadczeniami, jako coach wspiera w procesie zmiany. Dzięki zmianom podnosimy jakość naszego życia i bardziej świadomie przeżywamy każdy dzień. Przesłanie portali i pracy z klientami to: BĄDŹ GOTÓW NA ZMIANY W KAŻDYM MOMENCIE.

 

KRYSTIAN PRZYBYSZ 

terapeuta w studiu Sante. Strażnik zdrowego kręgosłupa. Był rehabilitantem w "You can dance" i "Tańcu z gwiazdami". Jest autorem terapii KOLAGEN UP, czyli przywracanie naturalnego kolagenu w skórze, która to widocznie poprawia wygląd twarzy spłyca zmarszczki mimiczne oraz poprawia asymetrię twarzy.

 

ZUZA SENTKOWSKA

Jestem Life & Career Coachem, Trenerem rozwoju osobistego i zawodowego, a moim podstawowym wykształceniem dającym mi fundament do pracy jest psychologia. W pracy z ludźmi wykorzystuję umiejętności Project Managera zdobyte w czasie 8- letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami. Prywatnie jestem spełnioną mamą trójki dzieci, których rozwój i wspólna relacja jest dla mnie najlepszym self-coachingiem i informacją zawrotną odnośnie mojej osoby. Najważniejsze wartości, dające mi inspirację w życiu i pracy to: optymizm, równowaga, rodzina i przyjaciele, oraz efektywność i profesjonalizm w działaniu.

Tagi

wydarzenia

Opublikowano: 2016-06-14

Zobacz inne artykuły w kategorii Wydarzenia »

Podziel się na Facebooku

 

Przeczytaj również

 


                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.