Bernadetta Gilarska

Jestem dyplomowanym coachem, doświadczoną konsultantką kariery, ekspertką ds. zmiany zawodowej i szefową Career Coaching & Consulting Studio. 

Od ponad 6 lat prowadzę wsparcie coachingowo-doradcze w zakresie m.in. kształtowania ścieżki życiowej i zawodowej w zgodzie z mocnymi stronami, własnymi potrzebami i wartościami, ustalenia celu zawodowego zgodnego ze swoimi wartościami i celami osobistymi, odzyskania wiary w siebie, swoje kompetencje i odwagi do działania oraz odzyskania równowagi życiowej i między życiem prywatnym a zawodowym. 

Jestem autorką artykułów dot. rozwoju osobistego i zawodowego. W swojej codziennej pracy wykorzystuję doświadczenie zdobyte w takich firmach jak: Career Angels, InterviewMe.pl, Kreatorzy Kariery. Wspieram i zadaje wiele pytań. W ten sposób zachęcam do poznania siebie, zrozumienia, odkrywania i zmiany perspektywy. 

Pracuję w oparciu o kodeks etyczny i standardy Izby Coachingu. W swojej praktyce łączę różne techniki i metody, które pomagają mi w skuteczny sposób zaprowadzić moich Klientów do celu. 

Bardzo ważny dla mnie proces zmian został zapoczątkowany 8 lata temu i nadal trwa… Dziś żyję w zgodzie ze swoimi wartościami. 

Prywatnie jestem miłośniczką balansu, zdrowego stylu życia i bliskich spotkań ze sobą, z ludźmi i naturą. Praktykuję uważność i pilates. Jeśli widzisz przestrzeń na potencjalną współpracę, chcesz umówić się na bezpłatną konsultację, zadzwoń lub skontaktuj się ze mną za pomocą poczty e-mail. 

Dowiesz się jak działam i w jaki sposób mogę Ci pomóc. 

KONTAKT: 

WROCŁAW oraz ONLINE (Skype, Zoom) 

tel.: 509 280 245 

e-mail: coach@zmieniajsie.com