Naucz się osiągać sukces

Odważ się i zacznij działać,
Twój sukces zależy wyłącznie od Ciebie!

Zainspiruj się do zmiany

Poznaj prawdziwe historie ludzi sukcesu,
dzięki którym inaczej spojrzysz na swoje życie.

Znajdź prawdziwą motywację

Wreszcie nauczysz się konsekwencji
i wytrwałości w działaniu

Anna Węgrzyn

Prawnik z wykształcenia, księgowa, dyr. HR i sprzedaży z doświadczenia, coach International Coaching Community, trener biznesu z zamiłowania. Założycielka i redaktor naczelna portalu www.zmianywzyciu.pl. Na portalu i w życiu pokazuje wartości, którymi się kieruje i utwierdza w przekonaniu, że wiara w siebie ma ogromną moc. W swoim życiu i w pracy dzieli się swoimi wieloletnimi doświadczeniami, jako coach wspiera w procesie zmiany.  Dzięki zmianom podnosimy jakość naszego życia i bardziej świadomie przeżywamy każdy dzień. Przesłanie portalu i pracy z klientami to: BĄDŹ GOTÓW NA ZMIANY W KAŻDYM MOMENCIE.

Agnieszka Brukszo

Profesjonalny Personal Performance Coach z dyplomem i akredytacją The Coaching Academy w Londynie i ze specjalizacją w Coachingu Korporacyjnym i Zarządczym. Coach Mentor ICF Global. Ekspert w zakresie komunikacji, przywództwa i talentu. Prowadzi coaching w stylu wysokiej energii, inspiracji orazi katalizatora w podróży od „chcę” do „mogę”. Swoje doświadczenie w osiąganiu sukcesów i pracy z ludźmi czerpie z 20 lat kariery w międzynarodowych korporacjach (IKEA, Coty, Statoil), gdzie pełniła funkcje zarządcze w działach marketingu i strategii, zarówno w Polsce jak i za granicą. W miarę rozwoju swojej kariery kierując dużymi zespołami przeszła od roli doradcy, poprzez mentora do coacha. Absolwentka wydziału HZ SGPiS (obecnie SGH), MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, Ambasador w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Katarzyna Miller

Filozofka, poetka, pisarka, psycholożka, psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. Wykładała psychologię na Gender Studies na UW. Autorka wielu bestsellerowych książek, m.in.: Chcę być kochana tak jak CHCĘ. Rozmowy terapeutyczne z Ewą Konarowską, Bajki rozebrane z Tatianą Cichocką, Być kobietą i nie zwariować z Moniką Pawluczuk, Nie bój się życia, Porozmawiajmy o seksie z Olgą Haller, Tomaszem Jastrunem, Beatą Pawłowicz, Kup kochance męża kwiaty, Królowe życia, Być kobietą i wreszcie zwariować.

Norbert Grzybek

Konwencja wymaga, abym napisał kim jestem, czego to w życiu dokonałem, ile nie przeszedłem, osiągnąłem. Powinienem zachęcić Cię do spijania słów z moich ust. Dać obietnicę, że będziesz się uczyć od kogoś, od kogo uczyć się warto. Nie mogę zrobić inaczej. Nie mogę? A może nie chcę? Czyja to decyzja? I konsekwencje? Zatem: jestem coachem. Prowokatywnym też. Trenerem już chyba nie, choć wciąż prowadzę warsztaty. Wspieram ludzi i organizacje w przechodzeniu przez zmiany. 10 lat pracowałem w korporacjach, prowadziłem projekty, wdrażałem systemy. Teraz współtworzę Mogę Móc i Provocare, które korporacjami nie są. Promuję Mechanikę Lidera. Autentycznie lubię to, co robię. A Ty?

Maciek Cichocki

Z wykształcenia jestem robotykiem. Z pełnym przekonaniem twierdzę, że to najlepsze przygotowanie do pracy z ludźmi. Fascynuje mnie fakt, że maszyna, jak ją zaprogramujemy na wykonywanie odpowiedniej sekwencji ruchów, to ją robi i osiąga zaplanowany efekt. Inaczej z ludźmi. Wykonują z uporem godnym lepszej sprawy te same czynności i oczekują innego rezultatu na końcu. Ciekawe, prawda? Obserwacje i analizy takich schematów skłoniły mnie i Norberta do założenia Mogę Móc. Stworzyliśmy też projekt Mechanika Lidera, wspierający tych, którzy chcą świadomie kierować sobą i innymi. Tak z przyzwyczajenia do myślenia.

Patryk Zamorski

„Twój mózg jest jak śpiący gigant.” (Tony Buzan)

Pasjonuje mnie mózg, jego tajemnice, możliwości i wpływ na ludzkie losy. Specjalizuję się w biznesowym zastosowaniu neuronauk i psychologii behawioralnej. Zawodowo jako Europe Director of Talent odpowiadam za rozwój pracowników w największej na świecie firmie prawniczej Dentons. Rolę trenera rozwoju sobistego traktuję jak misję, a największą satysfakcje mam wtedy, gdy już jestem…niepotrzebny. Wiele lat zajmowałem się budowaniem marek, strategii marketingowych i business development dla firm sektora usług profesjonalnych: Arthur Andersen, Ernst & Young, Deloitte. Jestem wykładowcą marketingu i członkiem Chartered Institute of Marketing w Londynie, Międzynarodowego Stowarzyszenia Neuromarketingu i Neuroekonomii, współkoordynatorem polskiego oddziału Europejskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Komunikacji. Aktualnie mieszkam i pracuję w Paryżu.

Dominik Włoch

Jestem pedagogiem, coachem i terapeutą manualnym. Prowadzę programy rozwojowe i zajęcia twórczego myślenia. Pracuję z klientami indywidualnymi i grupami. Na człowieka patrzę całościowo, staram się do niego podchodzić z różnych stron, by wypracować najlepsze rezultaty. Współpracuję z fundacją, która zajmuje się edukacją, rozwojem i dożywianiem dzieci i młodzieży na Madagaskarze. Pasjonują mnie wyzwania i podróże. Przeszedłem pieszo z Gdańska do Jerozolimy 4 500km. W życiu dumny jestem z tego, że nie zatrzymuję się w miejscu i spełniam swoje marzenia, by robić miejsce następnym.

Ilona Adamska

Wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014. Nominowana w konkursie "Aktywność Kobiet 2015". Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality - inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając Fundację Sukces oraz Fundację Krwinka. Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013. Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi.

Paweł Fortuna

Psycholog biznesu, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i w Instytucie Psychologii KUL, ekspert Harvard Business Review, autor dziewięciu książek, w tym "Pozytywnej psychologii porażki" (Nagroda Teofrasta za najlepszą popularnonaukową książkę psychologiczną 2012 roku), członek ZAiKS, kompozytor i autor tekstów.

Magda Bielak-Kościńska

Głucha od urodzenia, psycholog w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego w Warszawie. Praca jest moją pasją. Poza pracą mam zamiłowanie do tworzenia nowych pomysłów i dzięki temu narodziła się firma o nazwie edupjm.pl. W wolnym czasie lubię poznawać nowe miejsca, jednocześnie interesuję się wielokulturowością i lubię kolekcjonować łyżeczki z każdego rejonu świata oraz delektować się dobrą herbatą.

Urszula Dudziak

Polska wokalistka jazzowa, kompozytorka, autorka książki Wyśpiewam wam wszystko. Oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności i mądrością życiową. Pochodzi ze wsi Straconka w Beskidzie Małym, obecnie dzieli swój czas między Warszawę, Szwecję i Nowy Jork. Historia jej życia udowadnia, że można pokonać wszystkie trudności i zrealizować wszystkie marzenia – nawet te, które z pozoru wydają się niemożliwe.

Zobacz wszystkich prelegentów »


Program

 

7:30 - 9:00 Rejestracja uczestników 

NETWORKING

 9:00–9:15

Anna Węgrzyn

Coach ICC, założycielka i redaktor naczelna portalu Zmiany w Życiu, prezes zarządu ANNOVA Sp. z o.o. Sp. k. 

Przywitanie.

GDZIE TERAZ JESTEM?

Warsztat 1: zeszyt coachingowy.

9:15–9:45

Agnieszka Brukszo

Coach, właścicielka firmy BrandU

NOWA MARKA O NAZWIE TY, CZYLI JAK KSZTAŁTOWAĆ NAJCENNIEJSZĄ MARKĘ NA ŚWIECIE

Nie ma drugiej szansy na zrobienie pierwszego wrażenia. Mówi się, że pierwsze 30 sekund kontaktu z drugą osobą decyduje o opinii, jaką sobie ta osoba wyrabia o nas (niektórzy naukowcy odwołują się nawet do  pierwszych 10 sekund!). To dlatego osoba świadoma siebie, tego kim jest i co o sobie wie, może łatwiej i pewniej zaznaczyć swoją „obecność”, wywrzeć mocniejsze, spójne wrażenie. 

9:45–10:00

Anna Węgrzyn

Warsztat 2: Zeszyt coachingowy.

10:00–10:30

Katarzyna Miller

Psycholożka, psychoterapeutka, autorka bestsellerowych książek

WIARA W SIEBIE TO MĄDROŚĆ, KTÓRA DAJE SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE 

Jak często oczekujemy, że inni uwierzą w nas bardziej niż my sami? Jak często wierzymy innym bardziej niż sobie?
Rodzicom – podczas dorastania?
Pracodawcy – kiedy nas nie awansuje i nie daje podwyżki?
Partnerowi – kiedy kochasz go bardziej niż siebie?

Dowiesz się:

 • Jak zbudować poczucie własnej wartości;
 • Co daje wiara w siebie;
 • Jak samemu osiągnąć sukces i szczęście. 

 

10:30–10:45

Anna Węgrzyn

GPS: INSTRUKCJA JAK PORUSZAĆ SIĘ W ZMIANIE

10:45–11:15

Przerwa kawowa

NETWORKING

11:15–11:45

Norbert Grzybek i Maciek Cichocki

Coachowie, właściciele firmy "Mogę móc"

 

NIE MOGĘ CZY NIE CHCĘ – CZYLI CO POWSTRZYMUJE NAS PRZED DZIAŁANIEM?
 • Przyczyna: Dlaczego chodzisz do lekarza: chcesz wyleczyć chorobę, czy tylko zamaskować jej skutki? A jak postępujesz w życiu?
 • Wymówka: Zadziwiające, jak wiele jest powodów, dlaczego NIE MOŻESZ: wiek, brak umiejętności, czasu, pieniędzy, ci inni, system, pogoda…
 • Rozwiązanie: Daj sobie szansę – zacznij działać!
11:45–12:00

Anna Węgrzyn

JAKICH BŁĘDÓW UNIKAĆ?

12:00–12:30

Patryk Zamorski

Odpowiada za rozwijanie talentów w największym zespole prawników na świecie.

NASZ MÓZG PODEJMUJE DECYZJĘ NAWET DO 6 SEKUND WCZEŚNIEJ, ZANIM SOBIE JĄ UŚWIADOMIMY – CO TO W PRAKTYCE OZNACZA?

 • Zatrudnij mózg do pracy. Wiesz jak to zrobić?
 • Mózg może być Twoim sprzymierzeńcem albo wrogiem. Co wybierasz?
 • Jak unikać pułapek myślenia, które zastawia na Ciebie Twój mózg?
 12:30–12:45

Adam Klein, 

portal Bieganie.pl

Niespodzianka

POKAZ: KAŻDY MOŻE ZACZĄĆ BIEGAĆ

12:45–13:15

Dominik Włoch

Coach ICC, terapeuta manualny

PODĄŻAJ WŁASNĄ DROGĄ – 4500 KM DO SZCZĘŚCIA

Gdzie znaleźć siłę, aby zacząć myśleć inaczej? Decyzja, aby wyruszyć samotnie bez pieniędzy i znajomości języka do Jerozolimy nie była łatwa. Przejście 4500 km przez dziesięć państw napawało mnie lękiem. Jednak odkryłem w sobie siłę i podjąłem decyzję, aby wyruszyć w nieznane. Słuchałem tylko i wyłącznie swojego serca, umysł i ludzie dookoła odradzali mi ten pomysł, ale nie poddałem się. Po raz pierwszy w życiu skupiłem się na swoich zasobach, a nie brakach.
Nauczyłem się, że decyzje podejmowane z sercem dają mi więcej szczęścia i spełnienia. Poczułem siłę, która pcha mnie cały czas do przodu do nowych miejsc i ludzi. Wyzwania są coraz trudniejsze, ale ja też mam już więcej doświadczeń i wiary.
Mogę wszystko i spełniam marzenia, aby zrobić miejsce na następne.

13:15–13:30

Anna Węgrzyn

JAK DOKONAĆ ZMIAN NIE TRACĄC CZASU? 

13:30–14:30

 Przerwa obiadowa

 NETWORKING

14:30–15:00

Ilona Adamska

Wydawca i redaktor naczelna LBQ i Imperium Kobiet Autorka książek, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014

WYTRWAŁOŚĆ W DZIAŁANIU KLUCZEM DO SUKCESU 

Czy samo posiadanie marzeń wystarczy do tego, by odnieść sukces i wieść szczęśliwe życie? Przecież wszyscy z nas marzą. Błędnym jest twierdzenie, że marzenia się spełniają. MARZENIA SIĘ SPEŁNIA. Najważniejsze jest działanie. Odwaga i wytrwałość. Bardzo często bowiem "chwila, w której chcesz się poddać, jest zazwyczaj chwilą tuż przed tym, kiedy ma się wydarzyć cud". W biznesie wygrywają najwytrwalsi. W życiu też.

 
15:00–15:30

Paweł Fortuna

Psycholog biznesu, wykładowca, kompozytor, autor wielu książek

LĘK PRZED ZMIANĄ – PRZYJACIEL CZY WRÓG?

Jeśli twierdzisz, że nie boisz się zmian to kłamiesz albo planowany zwrot akcji fabuły Twojego życia dotyczy aspektów marginalnych. Każdy zna to uczucie. Lęk przed zmianą jest jak list wysłany od nas do nas. Najczęściej leży gdzieś w stercie spraw codziennych, w nienaruszonej kopercie. Od czasu do czasu przyglądamy mu się, wzdychamy przy tym ciężko i... czekamy na lepszy moment. Może nadejdzie, może nie. A gdyby tak podejść do tego listu inaczej?  

15:30–15:45

Anna Węgrzyn

DOWIEDZ SIĘ, KOGO POTRZEBUJESZ, ABY DOKONAĆ ZMIANY?

 15:45–16:15

Przerwa kawowa

 NETWORKING
16:15–16:45

Magdalena Bielak-Kościńska

Psycholog w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego w Warszawie

GŁUCHOTA – MOJA SIŁA

Ograniczenia są w naszych głowach. „Głusi tylko nie słyszą, ale rozum mają zdrowy”. Każdy z nas w swoim życiu spotyka różne ograniczenia. Każdy z nas ma jakieś deficyty – mogą one być fizyczne, emocjonalne, duchowe itp. Te deficyty warto traktować jako prezent od Boga, od losu, bo dzięki temu będziemy umieli docenić to, co mamy, umieć radzić sobie z trudnościami, ograniczeniami. Dostrzegać w nich wyjątkowość. 

16:45–17:15

Rozdanie nagród

Podziękowania dla patronów i sponsorów konferencji. 

 17:15-17:45

 

Urszula Dudziak

Światowej sławy wokalistka jazzowa i kompozytorka

PASJA – MOTYWACJA DO REALIZACJI MARZEŃ I WEWNĘTRZNEGO SPEŁNIENIA 

 • Jak poznać swoje mocne strony?
 • Jak w pełni zrealizować swój potencjał?
 • Jak zacząć zarabiać na tym, co się naprawdę kocha?
 • Poznanie siebie to zwycięstwo!
 17:45–18:00

Anna Węgrzyn

 ZMIANA TO KLUCZ, KTÓRY OTWIERA WSZYSTKIE DRZWI DO SUKCESU

 Kolejność zdarzeń może ulec zmianie. 

Patroni medialni i sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014-2015 Korzystanie z witryny oznacza akceptację polityki cookies
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG