Katarzyna Sekula
nie-lubisz-swojego-ciala-sprawdz-co-ma-na-to-wplyw-i-jak-sie-pozbyc-negatywnych-ocen Zdrowie

Nie lubisz swojego ciała? Sprawdź, co ma na to wpływ i jak się pozbyć negatywnych ocen

Zastanawiasz się nad tym, jak mocno jesteśmy bombardowani informacjami na temat naszego wyglądu? Masz w domu kolorowe magazyny? Zobacz nagłówki: „Do lata zostało pięć miesięcy, zdążysz schudnąć”, „Dieta cud”, „Przygotuj ciało do bikini”, „30-dniowy trening – zadbaj o pośladki”. Mogłabym tak długo wymieniać. Czuję się tym przytłoczona i mówię: „Stop!” takim akcjom.

Katarzyna Sekula

    1. Spotkaj się ze mną, jeśli:

 • potrzebujesz wsparcia w planowaniu swoich celów

 •  potrzebujesz motywacyjnego „kopniaka” do działania

 • chcesz żyć tu i teraz, a nie odkładać wszystko na później

 • szukasz balansu w życiu

 • zarządzasz zespołem ludzi i potrzebujesz usprawnić swoje działania

 • prowadzisz firmę i masz w planach wprowadzić zmiany

 1. Kim jestem i co robię:

  Na co dzień pracuje jako partner zarządzający w firmie o profilu motoryzacyjnym, gdzie głównie zajmuje się budowaniem marki, marketingiem, działaniami związanymi z HR oraz planowaniem strategicznym. W pracy staram się wykorzystywać podejście coachingowe, które towarzyszy mi od momentu w którym poznałam czym jest coaching i uzyskałam akredytację na poziomie ACC ICF.

  Jako coach pracuję w oparciu o proces skoncentrowany na rezultacie, nie zapominając, że równie ważna jest droga, którą trzeba przebyć, by dotrzeć do celu. Szczególnie bliski jest mi model pracy "Co-active coaching - akcentuje wiarę w siłę i kreatywność każdego z nas. Wartości, które mi towarzyszą, to szacunek i wiara w człowieka. Coaching jest inspiracją do zmian, sprawia, że perspektywy poszerzają się i pojawiają się nowe możliwości. Dzięki narzędziom coachingowym, możemy uwolnić uwolnić kreatywność oraz twórcze myślenie. Mamy szanse spojrzeć na siebie i innych w nowy, odkrywczy sposób.

  Coaching zainspirował mnie do otworzenia się na świat. Na jego możliwości. Do smakowania życia. Na stwarzanie okazji i ich wykorzystywanie. To właśnie dzięki temu, powstała moja marka osobista osobista Time is Now, którą kreuje przez warsztaty coachingowe oraz blog http://www.timeisnow.com.pl/

 2. Dlaczego tu jestem: ponieważ lubię innym pomagać w budowaniu siebie.

 3. Z czego jestem dumna w moim życiu: ze stwarzania sobie możliwości i otwartości na to, co się z nimi wiąże. Jestem dumna z dawania sobie przyzwolenia na popełnianie błędów i z siły, która mi towarzyszy podczas podnoszenia się z porażek. Jestem dumną kobietą, matką, żoną, córka, przyjaciółką. Jestem dumna z ról, które mnie definiują.

 4. Moje słabości: Nie umiem się oprzeć kupowaniu książek. No i mam olbrzymią słabość do czekolady :)

 5.  Mój sprawdzony sposób na zły humor: sport! W sezonie wiosenno-letnim, to zdecydowanie wakeboard, który poza „wyrzuceniem z głowy śmietnika”, wspiera moją pewność siebie. Poza tym, mam swoje sprawdzone filmy, które zawsze pomagają ukoić nerwy.

 6. Największa zmiana w moim życiu: Przemodelowanie swojego myślenia o sobie, ludziach, tego czego pragnę, co ważne. Otworzenie się na świat i na nieznane. Kiedyś byłam strasznie zasadniczą „konserwą”, na szczęście odpuściłam i pokochałam spontan.

 7. Miejscowość i kontakt: Szczecin, mail: ks@sekula.com.pl www.timeisnow.com.pl 


                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.