Magdalena Milewska

Spotkaj się ze mną jeśli odczuwasz potrzebę poczynienia zmian w swoim życiu. Być może pragniesz żyć autentycznie, w zgodzie ze sobą, ale boisz się oceny innych? Być może zgubiłaś wiarę w siebie i poczucie własnej wartości? Chcesz stać się pewniejszą siebie? A może pragniesz odkryć, jak podążać za głosem serca?

Zapraszam Cię do skorzystania z:

- sesji rozwoju osobistego, pełnych uważności i życzliwości (stacjonarnie w Warszawie)

- indywidualnych lekcji makijażu

- autentycznych sesji foto 

- konsultacji e-mail

- uczestnictwa w kobiecych spotkaniach

- czytania inspirujących treści na blogu Pasja jest Kobietą 

Kim jestem i co robię? Jestem kobietą idącą za głosem serca. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ale również twórczość i pisanie. Skończyłam psychologię społeczną oraz coaching. Doskonaliłam swoje umiejętności na różnego rodzaju warsztatach. Ukończyłam również zawodowy kurs wizażu oraz kurs fotografii. Prowadzę blog Pasja jest Kobietą, na którym dzielę się tym, co noszę w sercu. 

Więcej o mnie na: www.magdalenamilewska.pl

Dlaczego tu jestem? Jestem tutaj, ponieważ wierzę w piękno zmian. Wiem, że zawsze jest dobry moment, aby postanowić, że chce się podążać jasną stroną życia. 

Z czego jestem dumna w moim życiu: Z tego, że jestem prawdziwa. Z tego, że pomimo dużej wrażliwości, odważnie otwieram swe serce na innych. 

Moje słabości: Książki <3, kawa... Mam mam ich trochę i bardzo je lubię. Są częścią mnie :-).

Mój sprawdzony sposób na zły humor: Rozmowa z przyjacielem. Jesienią i zimą koc, książka i ciepła herbata z pomarańczami. Wiosną i latem kontakt z naturą.

Największa zmiana w moim życiu: Każda zmiana jest ważna, bo wnosi nas na inny poziom. Każdego dnia dojrzewamy, rozkwitamy, okrywamy nową część siebie.


                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.