Tomasz Siegler
6-korzysci-z-planowania-czasu-i-dzialan-poznaj-je Wiedza

6 korzyści z planowania czasu i działań - poznaj je!

Faktem jest, że nasz czas jest ograniczony. Faktem jest, że nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego, co sobie wymyślimy. Zatem jak temu zaradzić? Poświeć chwilę i zastanów się, co tak naprawdę jest dla Ciebie w życiu ważne. Możesz to...

moja-kariera-utknela-w-miejscu-co-robic-znacie-to Kariera

„Moja kariera utknęła w miejscu, co robić?” Znacie to?

Żyjemy w bardzo zmiennym otoczeniu, dlatego nie warto planować kariery z dużym wyprzedzeniem. Różne okoliczności, czasem niezależne od Ciebie samego mogą sprawić , że Ty wyglądasz juz nieco inaczej względem otaczającej Cię rzeczywistości, dlatego zaleca się brać pod uwagę okres nie dłuższy niż pięć lat...

trening-mentalny-czym-jest-i-czy-to-cos-dla-mnie Wiedza

Trening mentalny. Czym jest i czy to coś dla mnie ?

Żyjemy w świecie coraz większej presji na osiąganie wyników, w świecie coraz większej konkurencji we wszystkich już chyba dziedzinach życia. Jesteśmy atakowani zewsząd hasłami typu: działaj, walcz, osiągaj! Coraz więcej się od nas wymaga zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Społeczeństwo się rozwija, staje się perfekcyjne w osiąganiu celów...

Tomasz Siegler

Spotkaj się ze mną, jeśli: Potrzebujesz wsparcia, chcesz porozmawiać? Skorzystaj z konsultacji online.

Pomagam ludziom doświadczającym różnych problemów, kryzysów życiowych, szukam wraz z Klientem optymalnego rozwiązania dla sytuacji, w której się znalazł.

Razem koncentrujemy się na Rozwiązaniu. Współtworzymy precyzyjną wizję celu i optymalną drogę do jego osiągnięcia. 

Zapraszam na konsultacje osoby, które: 

- potrzebują wsparcia emocjonalnego (problemy dnia codziennego, złe samopoczucie, stres, wypalenie zawodowe, niska samoocena, trudności partnerskie lub rodzinne, objawy depresji)

- chcą zrozumieć siebie i żyć bardziej świadomie (poprawa jakości życia, pomoc w osiągnięciu równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym

Zapraszam również na sesje treningu mentalnego. 

Zakres współpracy: zmiana sposobu myślenia i podejścia do otaczającej rzeczywistości pozwalającego osiągnąć sukces w życiu prywatnym, zawodowym lub biznesie, pomoc w odejściu z etatu, zarządzanie sobą; zarządzanie czasem; zarządzanie życiem prywatnym; motywacja i zaangażowanie; zmiana sposobu myślenia; ustalanie właściwych priorytetów; inteligencja emocjonalna; asertywność; budowanie poczucia własnej wartości i pewność siebie; kontrola nad emocjami i radzenie sobie ze stresem; kategoryzacja potrzeb, pokonywanie oporu do zmian ) 

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić  na https://www.siegler.pl/oferta/

Kim jestem i co robię : Jestem doradcą życiowym i biznesowym, terapeutą, trenerem mentalnym, motywatorem, mentorem biznesowym, praktykiem biznesu, blogerem, inwestorem, pasjonatem życia. 

Zawodowo poruszam się w trzech obszarach. Zajmuję się Life Terapią - treningiem lepszego życia. Pomagam również zmieniać nawyki i przekonania na zapewniające sukces zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym jako Trener Mentalny. Poza tym zajmuję się sferą biznesową jako Mentor, pomagam osobom które wybrały taką drogę życia zawodowego niezależnie  w którym etapie tej drogi są.  

Kreuję swoje idee Lean Life i Lean Business.  Przywracam radość z życia i sens prowadzenia firmy. 

Prywatnie określił bym się jako CEO swojego życia.  Spełniam się pisząc swojego Bloga  www.uwolnieni.eu.   Żyję w stylu jaki sam świadomie wybrałem. 

Więcej o mnie przeczytasz na  www.siegler.pl 

Dlaczego tu jestem: Pragnę podzielić się swoimi doświadczeniami, wskazać odpowiednią drogę. Sam przechodziłem przez wszystkie te etapy życia i następujące po nich zmiany dlatego wiem jak uniknąć błędnych wyborów by zmiany życiowych nawyków i przyzwyczajeń były jak najmniej bolesne i w efekcie końcowym przyniosły satysfakcję i zadowolenie.

Z czego jestem dumny w moim życiu: Najbardziej to z tego w jaki sposób zmieniłem swoje życie, że jestem tu gdzie jestem i że dokonałem tego mimo przeciwności losu i braku przychylności, zrozumienia i wsparcia przez najbliższe otoczenie. 

Moje słabości:No cóż, jest ich kilka :)  Kawa, coś do kawy .... najlepiej sernik.  Mam też słabość do moich kotów. 

Mój sprawdzony sposób na zły humor: Aktywność fizyczna (spacer, jazda na rowerze, pływanie), rozmowa z przyjacielem który Cię zawsze rozumie, przytulanie kota. 

Największa zmiana w moim życiu: Dzień w którym zrozumiałem że praca na etacie nie ma sensu i bardzo mnie ogranicza. 

To był początek szeregu zmian w moim życiu. 

Miejscowość i numer kontaktowy: Szanując Twój czas oraz dbając o nasz komfort, pracuję ze swoimi klientami on-line przez ogólnie dostępne środki komunikacji elektronicznej. Dlatego jestem dostępny dla wszystkich potrzebujących niezależnie od czasu jak i miejsca zamieszkania.  Swoją ofertę kieruję zarówno do osób zamieszkałych na terenie PL jak i do polaków poza granicami kraju. 

W przypadku usługi Mentoringu Biznesowego możliwe jest umówienie się ze mną osobiście. 

Jednakże wszystkie szczegóły współpracy ustalamy on-line.  

Możesz umówić się ze mną pisząc wiadomość e-mail na adres  hello@siegler.pl lub wypełniając formularz kontaktowy na stronie:   https://www.siegler.pl/kontakt/

 


 

                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.