Witam Cię Serdecznie w świecie zmian!

Magazyn “Zmiany w Życiu” to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce, aby skutecznie wspierać ludzi w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Zmiany oraz chęć poszukiwania tego co nowe, towarzyszyły mi w życiu od zawsze. Największe z nich miały miejsce w 2012 roku, kiedy w jednym momencie zdecydowałam się zmienić zarówno swoje życie zawodowe jak i prywatne. Odeszłam z dużej firmy, gdzie miałam " stabilną posadę", aby budować swoją rzeczywistość od nowa. Kolejne zmiany były już tylko następstem tych pierwszych, kluczowych. Bardzo dobrze wiem, że zmiany bywają trudne i wymagają czasu. To miejsce to mój autorski projekt, jest oparty nie tylko na moich doświadczeniach, lecz także wielu innych osób. Nie ma tu przypadkowych gości, autorów, ani artykułów. Zależy mi na tym abyś miał pewność, że otrzymasz tutaj potrzebne narzędzia, wiedzę i ludzi którzy przeprowadzą Cię bezpiecznie przez cały proces zmiany. Z perspektywy czasu wiem, iż pomimo napotkania wielu trudności, końcowy efekt jest tego wart.

"Zmiany w Życiu" stworzyłam z myślą o każdym, kto poszukuje sensu życia, komu brakuje radości na co dzień, dla tych którzy boją się  zmian, nie wierzą w siebie i myślą, że tak już  musi być. PAMIĘTAJ! Nic nie muszisz, ale warto abyś był szczęśliwy. Zmiany w Życiu, to jedyne takie miejsce gdzie dostaniesz wszystko czego potrzebujesz, aby skutecznie  zmienić  swoje życie na lepsze, tj:

  1. Codzienną motywację i inspirację do zmiany: artykuły, wywiady, cytaty;
  2. Wspaniałe książki, które będą wzmacniać Twój rozwój osobisty;
  3. Coacha lub terapeutę, który bezpiecznie i odpowiedzialnie przeprowadzi Cię przez proces zmian;
  4. Warsztaty, szkolenia, konferencje, które będą dodatkowym bodźcem do działania.

Zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego działania we własnej sprawie. Dzielimy się wiedzą inspiracją, motywujemy do podejmowania decyzji, zmiany złych nawyków, pozwalamy uwierzyć w siebie oraz dostrzec i rozwinąć naturalny potencjał, który tkwi w każdym z nas. 

Zapraszam serdecznie do wspólnej podróży w głąb siebie i do nowego, lepszego życia

 – Anna Węgrzyn - założycielka, redaktor naczelna magazynu

 


 

                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.