historie

Historia czytelnika. Nawet kiedy jest bardzo źle, pamiętaj, że zmiana zawsze jest możliwa

To były najtrudniejsze lata mojego życia. Nie byłam przygotowana do zmian, jakie zaszły w tym czasie w sferze politycznej i… czytaj dalej »

Historia czytelnika: nigdy się nie poddawaj

"Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje sie najwłaściwsze. To jest egoizm. Życ swoim życiem… czytaj dalej »

Historia czytelnika. Podejmij wyzwanie!

JA. Wychowana w normalnej, polskiej, robotniczej i tradycyjnej rodzinie. Zawsze bardzo dobrze ucząca się. Robiąca wszystko, żeby wszyscy byli zadowoleni.… czytaj dalej »

Sylwester - 18 lipca obojętnie którego roku

Sylwester 18 lipca obojętnie którego roku!Już dawno to zrozumiałam, że tak naprawdę wszystko zależy tylko ode mnie. Kiedy zderzyłam się… czytaj dalej »

ZMIANA PRACY

Z wykształcenia jestem nauczycielką nauczania początkowego. Przez wiele lat (17) pracowałam w szkole. Przyglądałam się dzieciakom jak rozwijają swoje skrzydła… czytaj dalej »

Zmiana: Życie po życiu

Ostatnio skontaktowała się ze mną Maria, przesyłając mi opowieść o swoim życiu spisaną przez dziennikarkę Agnieszkę Łuczak. Jej historia bardzo… czytaj dalej »

Zmiana: Magdalena

Mam 35 lat. W wieku 24 lat wzięłam rozwód. "Tak wcześnie" może się wydawać, a kiedy był ślub... No tak:… czytaj dalej »

Zmiana: Anna

Uwielbiam Waszą stronę. Zachęca by być świadomym i uważnym.Mam 30 lat i postanowiłam coś zmienić w swoim życiu. Rzuciłam pracę… czytaj dalej »

Zmiana: Znaleziona

Długo się zastanawiałam, czy warto mówić o sobie, czy może nosić w sobie to co przeszłam, ale dziś obejrzałam na… czytaj dalej »

Zmiana: Po konferencji "Zmiany w Życiu"

Drogie kobiety i mężczyźni, po uczestnictwie w konferencji "Zmiany w życiu" stwierdzam, że zmiana to proces, w którym mniej lub… czytaj dalej »

Zmiana: Renata

Kiedy zobaczyłam umieszczoną informację "Opisz swoją zmianę", w mojej głowie pojawiła się myśl -"to przecież dla Ciebie szansa, być może… czytaj dalej »

Zmiana: Ryszard

Dokładnie rok temu kupiłem rower. Nie byłoby to nadzwyczajne, gdyby nie fakt, że po raz ostatni jeździłem na rowerze chyba… czytaj dalej »

Zmiana: Żaba

Historia opisana przeze mnie to zarys kilku chwil, które stały się punktem zwrotnym w moim życiu. Wszystko, co wydarzyło się… czytaj dalej »

Zmiana: wyjazd do Austrii

Urodziłam sie jako drugie dziecko w rodzinie i to nie jako oczekiwany chłopiec lecz dziewczynka. Mój ojciec często zwracał się… czytaj dalej »

Zmiana: Ewa

Siła z gór… na przekór wszystkiemu. To miał być cudowny urlop. Alpy Julijskie i wycieczka do Wenecji. Zbierałam informacje w… czytaj dalej »

Zmiana: Wilczo Głodna

Chciałabym opowiedzieć o zmianie nie jako takiej, ale o tym co może z niej wykiełkować. Myślę, że każdą zmianę wprowadzamy… czytaj dalej »

Zmiana: Marcin

Witam! Moją zmianę ciężko mi zakwalifikować ani do psychicznej ani do fizycznej to raczej profil życia wywrócony o 180 stopni...Wszystko… czytaj dalej »

Zmiana: Marcin P.

Cześć, ja się mam nie najgorzej, a Ty? W pierwszej chwili automatycznie chciałem przyjąć bardziej poetycką formę tekstu, dorzucić parę… czytaj dalej »

Zmiana: o tym, jak zacząć myśleć inaczej

Szczęście, to świadomość własnych myśli. To właśnie ONE kształtują nas i całe nasze życie. Dlatego warto je pielęgnować, aby były… czytaj dalej »

Zmiana: Dorota

Pozwolić sobie na marzenia... Zmiany zaszły w moim życiu już jakiś czas temu... kiedy podjęłam świadomą decyzję by sobie na… czytaj dalej »

Zmiana: Mały wielki cud

"MAŁY WIELKI CUD" Wiele razy w życiu doświadczałam zmian... mniejszych i większych... zmiana pracy, przekwalifikowanie, ślub, przeprowadzka itd.. Natomiast chciałabym… czytaj dalej »

Zmiana: Barbara

Ja nie dokonałam jeszcze tej przełomowej zmiany, która wyniosła mnie ku górze. Na razie w moim życiu dzieją się zmiany,… czytaj dalej »

Zmiana: Domatorka

Zostalam "kurą domową"... na początku nie przeszkadzało mi to, lubię gotować, sprzątać, dbać o dom i rodzinę, robić zakupy... ale… czytaj dalej »

Zmiana: Szczęśliwa Mama

Najbardziej na świcie jestem wdzięczna Bogu za to, że mogłam doświadczyć macierzyństwa, zostać i być mamą. To najpiękniejsza rzecz jaka… czytaj dalej »

Zmiana: Gosia

Wyjście poza strefę komfortu, czy warto?  Czy czuliście kiedyś, że żyjecie w strefie komfortu, jest Wam dobrze, jest stabilizacja, bezpieczeństwo,… czytaj dalej »

Zmiana: Doro

Pamiętam to wydarzenie bardzo dokładnie, to było jak przełom w moim życiu. Był 2008 rok a ja byłam wtedy biedną… czytaj dalej »

Zmiana: Ariel

Zmiana. Wyraz, który od jakiegoś czasu zagościł w moim życiu na stałe, chociaż nie zdawałam sobie z tego nawet sprawy.… czytaj dalej »

Zmiana: Małgorzata

Otwieram oczy. Sufit. Ma charakterystyczne pęknięcie. Znam je bardzo dobrze. Obserwuję je przecież od lat. Każde zakrzywienie, każde wyszczerbienie kartongipsu.… czytaj dalej »

Zmiana: U. Kisielewska

Znasz letnie, słoneczne, wczesne poranki? Ten orzeźwiający chłód, który im towarzyszy ? Igrające promienie wschodzącego słońca? Ptaki, które radośnie witają… czytaj dalej »

Zmiana: Patryk Józefiak

Witam wszystkich czytelników. Jestem dwudziestodwuletnim chłopakiem, ze sporym bagażem doświadczeń. Z obecnego punktu widzenia mogę powiedzieć, że z pierwszych dziesięciu… czytaj dalej »

Zmiana: Bartosz Michalak

Był rok 2006. Do tego czasu pełniłem wyuczone i narzucone mi od dziecinstwa role spoleczne (przykladnego syna, wnuczka, ucznia i… czytaj dalej »

Zmiana: Natalia

Z początku strasznie zakompleksiona, nieznająca swojej wartości dziewczyna. Od szkoły podstawowej przejmująca się opinią innych osób, utożsamiała się z negatywnymi… czytaj dalej »

Zmiana: Karol Stefański

Łatwo jest „być w zmianie” ale czy łatwo w nią wejść? Zgadzam się z powiedzeniem, że ‘jedyną stałą rzeczą w… czytaj dalej »


 

                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.