medytacja

Być, a nie biec. Jak prawdziwie żyć, kiedy świat obok pędzi?

Jak  „być” skoro nasze życie to codzienna praca, małe i większe problemy, rachunki do zapłacenia, pranie, sprzątanie, choroby i inne… czytaj dalej »

Medytacja - wskazówki dla sceptycznych, początkujących i niezdecydowanych

Trudne początki  Do medytacji podchodziłam jak do przysłowiowego jeża. Przyznam, że trochę drażniła mnie jej mistyczna otoczka, podczas gdy ja… czytaj dalej »

Mindfulness jest dla każdego! Kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Ci zacząć

Czym jest mindfulness? Słowo mindfulness jest najczęściej tłumaczone na język polski jako uważność, uważna obecność lub też pełna obecność.  Jon… czytaj dalej »

Jak się skutecznie zregenerować, kiedy nie mamy wakacji?

Mamy coraz mniej czasu na wypoczynek. Kilka długich weekendów i urlop raz do roku, czasem zdarza się też, że wcale… czytaj dalej »

Co karmisz w sobie teraz?

Pewnego dnia wnuczek przyszedł do dziadka z wyrazem gniewu na twarzy. Dziadek powiedział: „Chodź, usiądź, opowiedz mi, co się dzisiaj… czytaj dalej »

Jak medytacja może zmienić Twój mózg?

Jeśli nie potrafisz znaleźć przyjemności w spokoju tej właśnie chwili, gdy siedzisz wtedy i przyszłość przepłynie obok ciebie jak rzeka,… czytaj dalej »

Co zrobić, żeby mieć więcej czasu, czyli dlaczego czasami warto usiąść

Pewien niezwykle zapracowany i zajęty człowiek zwrócił się do nauczyciela duchowego po radę:– Mistrzu, co zrobić, żeby mieć więcej czasu?–… czytaj dalej »


 

                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.