sztuka wyboru

Być kobietą - czyli kim?

Być kobietą, być kobietą… Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem, być kobietą, bo kobiety są występne i… czytaj dalej »

Nałogowa miłość - jak się pożegnać z uzależnieniem?

Istnieje grupa kobiet, która bez mężczyzny u swojego boku nie widzi sensu spełnienia i szczęśliwego życia.Zakochują się szybko, do tego… czytaj dalej »

Jak przestać zbierać rzeczy i dlaczego warto mieć mniej? Trzy kroki do minimalizmu

Minimalizm, utożsamiany z ruchem antykonsumpcjonistycznym, najczęściej jest sprowadzany do pozbywania się przedmiotów. Tymczasem istotą minimalizmu jest świadomy wybór między tym,… czytaj dalej »

Paradoks nadmiaru możliwości

Rower miejski czy górski? A może jednak niszowe cargo, które co prawda nie zdobyły u nas jeszcze takiej popularności jak… czytaj dalej »

Sztuka wyboru, czyli o uważnym podejmowaniu decyzji

Własny wybór – czyżby? Robimy to codziennie. W zasadzie w każdej chwili. Czasami świadomie, ale nadzwyczaj często automatycznie. Bywa, że… czytaj dalej »

Zdecyduj się wreszcie! Krótki poradnik, jak podejmować decyzje + KONKURS

Znasz to: od 15 minut stoisz w sklepie przy półce z dżemami i za nic nie możesz wybrać, który słoiczek wrzucić… czytaj dalej »


 

                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.