wydarzenia

Doskonale niedoskonali

IDEA PROJEKTU I ZAŁOŻENIA Jesteśmy głęboko przekonani, że w każdym z nas istnieje pragnienie dążenia do doskonałości. Jednak to nie… czytaj dalej »

Premiera książki "Żyj lepiej, kochaj mądrzej". Zapraszamy na spotkanie z autorem!

Mamy przyjemność poinformować naszych Czytelników o premierze książki prof. Zimbardo pt. "Żyj lepiej, kochaj mądrze" oraz zaprosić Was na spotkanie z… czytaj dalej »

Czym jest coaching. Prawdy i mity

Pod naszym patronatem, nakładem Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego, ukazała się książka Czym jest coaching. Prawdy i mity autorstwa Moniki Zubrzyckiej-Nowak, Katarzyny… czytaj dalej »

Targi Healthy Lifestyle Show - Zacznij Zdrowy Styl Życia! 24-25 lutego 2018 Stadion PGE Narodowy

Zawsze jest dobry czas na zmiany! Doskonałe samopoczucie i szczupła sylwetka nie muszą być odkładanymi na półkę marzeniami. Wystarczy pierwszy… czytaj dalej »

Trzy kroki w kierunku samoakceptacji i samowspółczucia

Życie to wzloty i upadki. Banałem jest stwierdzenie, że zdarzają się chwile lepsze i gorsze. Jak jednak sprawić, aby poczuć… czytaj dalej »

Warsztaty wyjazdowe na Kretę - odmień swoje życie!

Jestem już 5 lat w drodze do poznania siebie. Przez ten czas odwiedzialm dziesiątki konferencji, warsztatów i odbyłam x spotkań indywidualnych.… czytaj dalej »

Weekend z Family Power - zapraszamy!

Drodzy Rodzice! Zastanawialiście się kiedyś, czy można skrócić dystans pomiędzy dorosłymi, a ich pociechami?  Oczywiście, że można! Tylko jak to zrobić?  Z… czytaj dalej »

Tylko 30 minut marszu dziennie może wydłużyć życie!

7 maja 2017 w okolicach Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbędzie się II edycja „Spaceru po zdrowie – zaproś swojego lekarza!”. To… czytaj dalej »

Warszawskie targi Go Active Show - zapraszamy!

Szukasz motywacji do zmian? Koniecznie odwiedź warszawskie Targi Go Active Show z udziałem Ewy Chodakowskiej i Mameda Khalidova! Serdecznie zapraszamy!… czytaj dalej »

Dzień Zdrowia dla kreatywnych - konferencja popularnonaukowa

Portal Zmiany w Życiu powstał aby motywować czyteników do pozytywnych zmian. Chcemy każdego dnia pokazywać nowe drogi dotarcia do siebie,… czytaj dalej »

Rodzinne wydarzenie "Zmień się na wiosnę"

Serdecznie zapraszamy na event ZMIEŃ SIĘ NA WIOSNĘ. Korzystając z gościnności Szkoły Tańca Dansinn by Malitowski, marki Ania Dziewulska Photagraphy, aQademia,… czytaj dalej »

Babski dzień - targi dla kobiet. Będziemy tam!

Sedecznie zapraszamy Was 4 marca ( sobota) na Babski dzień - Targi dla kobiet, podczas których czeka na Was wiele… czytaj dalej »

Włącz się do gry: spotkanie rozwojowo-networkingowe. Warszawa, 22 czerwca 2016

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU w trzecim spotkaniu rozwojowo-networkingowym "Włącz się do gry" 22 czerwca 2016 r. godz. 18.00 - 20.30  na Uniwersytecie… czytaj dalej »

Książka: "Twarze polskiego biznesu" Joanna Rubin

Spokojnie. Możecie odetchnąć z ulgą, bo to nie jest książka o złotych receptach na sukces. Nie jest też pomnikiem postawionym tym,… czytaj dalej »

16-22 maja 2016: Międzynarodowy Tydzień Coachingu

W dniach 16 - 20.05.2016 Oddział ICF Mazowsze serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych profesjonalnym coachingiem, by doświadczyli z nami skuteczności jego… czytaj dalej »

WARSZTAT Ustawienia systemowe: firma i pieniądze. 20-21 maja 2016, Warszawa

Już 20 i 21 maja 2016 w Warszawie CECILIO REGOJO poprowadzi warsztat Ustawień Systemowych w Organizacjach "FIRMA I PIENIĄDZE".Odkryj ukryte… czytaj dalej »

Akcja: To My, Kobiety

Kim jesteśmy Edytę poznałam, kiedy parę lat zgłosiła się do stowarzyszenia non-profit, któremu wtedy przewodniczyłam. Od razu polubiłam ją za… czytaj dalej »

Bardzo przyjemnie jest żyć! Koncert Katarzyny Żak w klubie Hybrydy (FOTORELACJA)

Im dłużej zgłębiam tajniki procesu zmiany, tym częściej przekonuję się, jak wiele ma on wcieleń. Czasem bywa piękny, a czasem… czytaj dalej »

Uczelnia Łazarskiego i e-Izba zapraszają na studia podyplomowe E-commerce

Opierając się na doświadczeniach e-Izby oraz ekspertów od zarządzania sprzedażą internetową, e-biznesu, e-marketingu, badań rynku i trendów konsumenckich, Uczelnia Łazarskiego… czytaj dalej »

Czytaj i pomagaj: spotkanie premierowe "Animal Rationale"

Ratuj zagrożone gatunki zwierząt razem z WWF i PWN. Kupując symboliczną cegiełkę, lub bilet na spotkanie premierowe książki „Animal Rationale”… czytaj dalej »

Czy Bruksela jest dla Polaka? Debata na Uczelni Łazarskiego

Nie od dziś wiadomo, że proces rekrutacji na stanowisko funkcjonariusza w Unii Europejskiej jest niezwykle wymagający. Rokrocznie z powodzeniem przechodzi… czytaj dalej »

Babskie zrzucanie!

Tego jeszcze nie było – w każdą letnią niedzielę spotykamy się w babskim gronie na wspólnym zrzucaniu zbędnych kilogramów na… czytaj dalej »

1. rocznica powstania portalu Zmiany w Życiu

  Dzisiaj mija rok, od kiedy założyłam portal Zmiany w Życiu. Przez ten czas zaufało nam ponad 140 000 czytelników, a… czytaj dalej »

Uczelnia Łazarskiego zaprasza na Dzień Zdrowia

W sobotę 20 czerwca, na Uczelni Łazarskiego odbędzie się IV edycja akcji profilaktycznej Dzień Zdrowia. Wszyscy zainteresowani będą mogli bezpłatnie… czytaj dalej »

Dzień gwiazdy makijażu - relacja z Dnia Otwartego Szkoły MAKE UP STAR

Kolory, gwiazdy i ogromna dawka pozytywnej energii – tak w kilku słowach można opisać MAKE UP STAR Day, który 30… czytaj dalej »

"Bez cukru, proszę". Spotkanie autorskie z Katarzyną Miller w Empiku Junior

21 maja 2015 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Katarzyną Miller i Danutą Kondratowicz, które odbyło się w warszawskim Empiku… czytaj dalej »

Gdzie ci mężczyźni? Prof. Philip Zimbardo na SWPS

15 maja warszawska SWPS gościła profesora Philipa G. Zimbardo, nazywanego przez świat „ głosem i twarzą współczesnej psychologii”. Zimbardo to… czytaj dalej »

MAKE UP STAR DAY czyli uczta z wizażem w roli głównej

Pokazy makijażu, spotkania z najlepszymi wizażystami w kraju, wykłady charakteryzatorów, konkurs – to tylko niektóre z atrakcji, czekające na uczestników… czytaj dalej »

Gold Rush 2015 - epicka wyprawa na Yukon!

Poszukiwani ludzie do ryzykownej wyprawy. Niska płaca, okrutne zimno, miesiące całkowitej, ciągłej ciemności, niebezpieczeństwo, bezpieczny powrót wątpliwy. Sława i honory… czytaj dalej »

Konferencja "Pulsu Biznesu" - PB SPIN - Sukces Pasje Inspiracje

Dziś uczestniczyliśmy w wyjątkowym wydarzeniu. Konferencja "Pulsu Biznesu" PB SPIN – SUKCES PASJE INSPIRACJE zgromadziła w jednym miejscu największe ikony… czytaj dalej »

Interaktywny warsztat "Spotkanie ze sobą"

✓ Czy chcesz kiedyś spotkać się z najważniejszą osobą w Twoim życiu, która ma na nie największy wpływ i da Ci… czytaj dalej »

Spring Fashion Festival z Damosferą

Spring Fashion Festival z Damosfera z MYSIA 3 w pierwszym dniu wiosny to idealny moment, aby pomyśleć o sobie, zregenerować… czytaj dalej »

Przedsiębiorcza kobieta: w szpilkach do celu

Myślisz o własnym biznesie. Próbowałaś już wielu rzeczy w życiu, ale to właśnie teraz odnalazłaś swój cel. Bardzo chciałabyś przekuć… czytaj dalej »

Spotkanie z Anthonym Robbinsem 20-22 marca 2015

W dniu 20-23 marca 2015 r. w Poznaniu odbędzie się spotkanie z Anthonym Robbinsem. Zobacz osobiste zaproszenie Anthony'ego. Anthony Robbins … czytaj dalej »

Motywacja w prezencie już 11 grudnia godzina 19:00

Drogi Czytelniku, Właśnie mamy świetną wiadomość, dotyczy ona bardzo dużego wydarzenia, które będzie miało miejsce w czwartek 11 grudnia o… czytaj dalej »

Sztuka jest w nas. Panel dyskusyjny: Jola Szala i Remigiusz Grzela

Czy można połączyć modę z literaturą? Czy pisarz może być ambasadorem marki? Czy ubrania mogą zaprezentować matka z córką, niekoniecznie… czytaj dalej »

Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej

22-23 listopada 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie miało miejsce wydarzenie Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej. Wszyscy zwiedzający… czytaj dalej »

Spotkanie Warszawskiego Klubu Kobiet z Panią Prezydentową Anną Komorowską

Warszawski Klub Kobiet to działająca od trzech lat grupa fantastycznych kobiet, które realizują się nie tylko zawodowo, lecz także na… czytaj dalej »

Konferencja "Wielki sukces niewielkim kosztem" - prof. Robert Cialdini

Robert Cialdini to światowej sławy naukowiec, profesor psychologii społecznej. Pracuje w Arizona State University. Jego badania nad wywieraniem wpływu trafiły… czytaj dalej »


 

                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.