Wydarzenia
uczelnia-lazarskiego-zaprasza-na-dzien-zdrowia

Uczelnia Łazarskiego zaprasza na Dzień Zdrowia

W sobotę 20 czerwca, na Uczelni Łazarskiego odbędzie się IV edycja akcji profilaktycznej Dzień Zdrowia. Wszyscy zainteresowani będą mogli bezpłatnie skorzystać z konsultacji specjalistów, wykonać szereg podstawowych badań, a także dowiedzieć się, jak udzielać pierwszej pomocy.

czytaj dalej »

dzien-gwiazdy-makijazu-relacja-z-dnia-otwartego-szkoly-make-up-star

Dzień gwiazdy makijażu - relacja z Dnia Otwartego Szkoły MAKE UP STAR

Kolory, gwiazdy i ogromna dawka pozytywnej energii – tak w kilku słowach można opisać MAKE UP STAR Day, który 30 maja odbył się w warszawskiej Szkole Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR. Wydarzenie, stanowiące Dzień Otwarty Szkoły, miało formułę otwartych spotkań z najlepszymi makijażystami i charakteryzatorami w Polsce. 

czytaj dalej »

bez-cukru-prosze-spotkanie-autorskie-z-katarzyna-miller-w-empiku-junior

"Bez cukru, proszę". Spotkanie autorskie z Katarzyną Miller w Empiku Junior

21 maja 2015 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Katarzyną Miller i Danutą Kondratowicz, które odbyło się w warszawskim Empiku Junior. Autorki promowały najnowszą książkę – Bez cukru, proszę

czytaj dalej »

gdzie-ci-mezczyzni-prof-philip-zimbardo-na-swps

Gdzie ci mężczyźni? Prof. Philip Zimbardo na SWPS

15 maja warszawska SWPS gościła profesora Philipa G. Zimbardo, nazywanego przez świat „ głosem i twarzą współczesnej psychologii”. Zimbardo to zdobywca wielu nagród i wyróżnień za pracę dydaktyczną i badawczą, profesor na Uniwersytecie Stanforda, autor ponad 400 publikacji naukowych. 

czytaj dalej »

 

konferencja-zmiany-w-zyciu-pierwszy-krok-juz-12-wrzesnia-2015

Konferencja "Zmiany w Życiu - pierwszy krok" już 12 września 2015!

12 września 2015 roku zapraszamy na konferencję Zmiany w Życiu – pierwszy krok. Chcemy, aby ludzie zmieniali swoje życie, aby byli świadomi siebie, swoich decyzji, by nie trzymali się kurczowo stereotypów i złych przykładów, które często wynoszą z domów rodzinnych. 

czytaj dalej »

make-up-star-day-czyli-uczta-z-wizazem-w-roli-glownej

MAKE UP STAR DAY czyli uczta z wizażem w roli głównej

Pokazy makijażu, spotkania z najlepszymi wizażystami w kraju, wykłady charakteryzatorów, konkurs – to tylko niektóre z atrakcji, czekające na uczestników Dnia Otwartego Szkoły Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR, który odbędzie się 30 maja w Warszawie. 

czytaj dalej »

gold-rush-2015-epicka-wyprawa-na-yukon

Gold Rush 2015 - epicka wyprawa na Yukon!

Celem naszej wyprawy jest udowodnienie, że realizacja szalonych marzeń z dzieciństwa jest możliwa przy odpowiedniej ilości zapału i wytrwałości. Z takim przesłaniem chcemy dotrzeć do jak najszerszej grupy ludzi. 

czytaj dalej »

 

konferencja-pulsu-biznesu-pb-spin-sukces-pasje-inspiracje

Konferencja "Pulsu Biznesu" - PB SPIN - Sukces Pasje Inspiracje

Dziś uczestniczyliśmy w wyjątkowym wydarzeniu. Konferencja "Pulsu Biznesu" PB SPIN – SUKCES PASJE INSPIRACJE zgromadziła w jednym miejscu największe ikony polskiego biznesu, kultury, sportu i polityki. 

czytaj dalej »

interaktywny-warsztat-spotkanie-ze-soba

Interaktywny warsztat "Spotkanie ze sobą"

Czy chcesz kiedyś spotkać się z najważniejszą osobą w Twoim życiu, która ma na nie największy wpływ i da Ci wsparcie? Czy chcesz poznać i zaprzyjaźnić się z tą osobą? Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość!

czytaj dalej »

spring-fashion-festival-z-damosfera

Spring Fashion Festival z Damosferą

Spring Fashion Festival z Damosfera z MYSIA 3 w pierwszym dniu wiosny to idealny moment, aby pomyśleć o sobie, zregenerować się po zimowych dniach, uporządkować szafę i z nową energią witać każdy dzień!

czytaj dalej »

w-szpilkach-do-celu-fotorelacja-z-wydarzenia

"W szpilkach do celu" - fotorelacja z wydarzenia

21 lutego 2015 roku w Pałacu Branickich w Białymstoku odbyła się Gala Przedsiębiorczej Kobiety "W szpilkach do celu", organizowana przez Studenckie Forum Business Center Club. Jedną z prelegentek była redaktor naczelna Zmian w Życiu – Anna Węgrzyn.

czytaj dalej »

27-lutego-2015-konferencja-future-is-coming-w-starogardzie

27 lutego 2015: Konferencja "Future is coming" w Starogardzie

Już 27 lutego br. w Starogardzie odbędzie się zorganizowana z dużym rozmachem konferencja "Future is Coming". Wydarzenie będzie miało miejsce w ramach ogólnopolskiej olimpiady dla uczniów szkół średnich "Zwolnieni z Teorii", która stawia przed uczestnikami zadanie stworzenia prawdziwego projektu społecznego.

czytaj dalej »

przedsiebiorcza-kobieta-w-szpilkach-do-celu

Przedsiębiorcza kobieta: w szpilkach do celu

Myślisz o własnym biznesie. Próbowałaś już wielu rzeczy w życiu, ale to właśnie teraz odnalazłaś swój cel. Bardzo chciałabyś przekuć swój pomysł w sukces. Jest jednak coś, co blokuje Cię przed postawieniem pierwszego kroku w kierunku spełnienia marzeń. To brak odwagi.

czytaj dalej »

spotkanie-z-anthonym-robbinsem-20-22-marca-2015

Spotkanie z Anthonym Robbinsem 20-22 marca 2015

W dniu 20-23 marca 2015 r. w Poznaniu odbędzie się spotkanie z Anthonym Robbinsem. Zobacz osobiste zaproszenie Anthony'ego.

 

czytaj dalej »

motywacja-w-prezencie-juz-11-grudnia-godzina-19-00

Motywacja w prezencie już 11 grudnia godzina 19:00

Drogi Czytelniku,

Właśnie mamy świetną wiadomość, dotyczy ona bardzo dużego wydarzenia, które będzie miało miejsce w  czwartek 11 grudnia o godzinie 19:00

Dokładnie 8 prelegentów, na najdłuższej dotychczas
transmisji LIVE w Internecie:

 

czytaj dalej »

sztuka-jest-w-nas-panel-dyskusyjny-jola-szala-i-remigiusz-grzela

Sztuka jest w nas. Panel dyskusyjny: Jola Szala i Remigiusz Grzela

Czy można połączyć modę z literaturą? Czy pisarz może być ambasadorem marki? Czy ubrania mogą zaprezentować matka z córką, niekoniecznie w rozmiarze S? Jola Szala, projektantka marki JOSZ, udowadnia nam, że to wszystko możliwe. 

czytaj dalej »

dni-alergii-i-nietolerancji-pokarmowej

Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej


22-23 listopada 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie miało miejsce wydarzenie Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej. Wszyscy zwiedzający będą mieli okazję nie tylko zdobyć cenne informacje, wziąć udział w warsztatach kulinarnych, skonsultować się z lekarzem, czy zajrzeć w zakamarki wzorcowego domu alergika.

czytaj dalej »

akcja-mam-terapeute

Akcja: Mam Terapeutę

Portal Zmiany w Życiu to miejsce, w którym chcemy pokazywać naszym Czytelnikom, jak dbać o siebie i o własne szczęście, jak żyć w zgodzie ze sobą i na własnych zasadach. A żeby umieć to wszystko zrobić, przede wszystkim trzeba samego siebie dobrze poznać. 

czytaj dalej »


 

                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.