SZCZEGÓŁY I PRZEBIEG KONFERENCJI ZMIANY W ŻYCIU – PIERWSZY KROK 

Jeśli masz za sobą doświadczenia ze szkoleń lub konferencji – zostaw je w domu. Pozwól sobie na spotkanie, które sprawi, że będziesz zafascynowany sobą i własnym życiem. PAMIĘTAJ! Jeżeli pójdziesz znanym szlakiem, dojdziesz do miejsc, gdzie wszyscy już byli. Jeżeli pójdziesz własną drogą, odkryjesz lądy, z których istnienia nawet nie zdawałeś sobie sprawy…

REJESTRACJA

Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 7.30 i trwa do 9.00. W celu usprawnienia obsługi będą dostępne trzy stanowiska rejestracyjne podzielone wg alfabetu. Na każdym stanowisku będzie dodatkowo tłumacz języka migowego. Warunkiem wejścia na salę jest okazanie ważnego biletu wstępu. Bilety będą wysyłane do końca sierpnia. Potwierdzenia zgłoszenia są wysyłane na bieżąco po potwierdzeniu płatności. Podczas rejestracji każdy z uczestników konferencji otrzyma własny zeszyt ćwiczeń oraz opaskę na rękę – prosimy, by dobrze jej pilnować przez cały dzień 🙂

 TŁUMACZENIE PJM

Konferencja odbędzie się w całości w języku polskim z tłumaczeniem na język migowy. Prelekcja psycholog Magdaleny Bielak- Kościńskiej odbędzie się w języku migowym i w całości będzie tłumaczona na język polski. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia w języku migowym, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w polu wyboru biletu.

 DLACZEGO WAŻNE JEST PRZYGOTOWANIE?

Aby uczestnictwo w naszej konferencji było skuteczne, zwracamy uwagę na to, by dobrze się do niej przygotować. Bardzo ważne jest dla nas, abyś uczestniczył w Konferencji Zmiany w Życiu – pierwszy krok, a nie tylko na niej był. Dobrze sprecyzowane potrzeby mają szansę na realizację. 

Zachęcamy do ubrania się w to co lubisz, abyś czuł się wygodnie i komfortowo.

 ORGANIZACJA

Czas trwania konferencji to  9 godzin. Każda z prelekcji trwa 30 minut. Czas pomiędzy prelekcjami przeznaczony jest dla prowadzącej i na krótkie warsztaty, dzięki którym już podczas konferencji zrobisz pierwszy krok w kierunku zmiany. Podczas konferencji nie będzie żadnej sprzedaży ze sceny. Dostępne będą natomiast dwa stoiska z książkami. Zachęcamy do zapoznania się z własną domową biblioteczką w celu przygotowania potrzebnych tytułów, aby nie kupować książek pod wpływem chwili.

PRZERWY I POSIŁKI

Na miejscu dostępne będą ciepłe i zimne napoje oraz zestawy obiadowe w cenie do 25 zł. 

Bilety GOLD uprawniają do korzystania z darmowego bufetu z napojami, a bilety VIP – do darmowych napojów i darmowych posiłków. 

ZASADY FAIR PLAY

Wierzymy, że wszyscy uczestnicy konferencji Zmiany w Życiu – pierwszy krok będą działać zgodnie z zasadami fair play, na wszelki wypadek przypominamy jednak o całkowitym zakazie nagrywania i filmowania prelekcji, jak również rozpowszechniania na sali ulotek i innych form reklamy.  

JAK DO NAS DOTRZEĆ?

Komunikacja miejska:

Do Centrum MT Polska można dotrzeć pociągiem SKM (stacja Warszawa – Gocławek) albo autobusami linii 115, 143, 145, 173, 183, 225, 245, 315, 401, 514, 520 (przystanek Okularowa).

Samochodem:

http://zmianywzyciu.pl/konferencja?p=4 

Ponadto do dyspozycji gości jest parking (dopłata za miejsce parkingowe + 10 zł), a na terenie obiektu znajduje się postój taksówek.

HOTELE W POBLIŻU:

Hotel Arkadia Royal 

Ul. Bronisława Czecha 10 (2,2 km odległości od Centrum MT Polska) 

Specjalny cennik na hasło “Zmiany w Życiu”:

Pokój 1-os. – 160 zł/doba
Pokój 2-os. – 190 zł/doba

W cenę wliczone jest śniadanie. Dla gości dostępne są bezpłatne wi-fi i parking. 

Więcej informacji: tel. 22 517 36 60 lub na www.arkadiaroyal.pl

Hotel HIT 

Ul. Ks. Ignacego Kłopotowskiego 33 (9 km odległości od Centrum MT Polska) 

Specjalny cennik na hasło “Zmiany w Życiu”:

Pokój 1–os. ze śniadaniem – 159 PLN/doba/brutto
Pokój 2–os. ze śniadaniem – 189 PLN/doba/brutto
Pokój 3–os. ze śniadaniem – 219 PLN/doba/brutto

Parking w miarę dostępności miejsc – 30 zł/doba/brutto. 

Rezerwacje i kontakt: rezerwacja@hithotel.pl lub 22 618 94 70.

Więcej informacji: www.hithotel.pl

BEZPIECZEŃSTWO:

Jeśli decydują się Państwo na zabranie wartościowych rzeczy, proszę mieć na uwadze odpowiedzialność za nie, ponieważ organizator oraz Centrum MT Polska nie odpowiadają za zagubione i zniszczone mienie. 

DODATKOWE

Konferencja Zmiany w Życiu – pierwszy krok to wydarzenie nie dla wszystkich. Jesteśmy dla tych, którzy chcą dla siebie naprawdę dobrego życia. BUDUJMY ŚWIADOMOŚĆ SIEBIE i własnych decyzji, odejdźmy od stereotypów. Za mniej możesz mieć więcej – odkryj swoje prawdziwe potrzeby!

Odważ się na największą i najważniejszą inwestycję – inwestycję w SIEBIE. Na konferencji Zmiany w Życiu – pierwszy krok pokażemy Ci, jak przygotować się do świadomych zmian, tak aby wprowadzić je konsekwentnie w życie kroku po kroku.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.