Konkurs walentynkowy
konkurs-walentynkowy

 

Miłość w związku często motywuje do zmian. Dla drugiej osoby możemy przeprowadzić się na inny kontynent, całkowicie zmienić dotychczasowy styl życia, wygląd czy pracę. Miłość wyzwala w nas pokłady siły i motywacji, o które samych siebie nigdy byśmy nie podejrzewali. Często takie zmiany zachodzą niepostrzeżenie, same z siebie – partner czy partnerka mogą sprawić, że stajemy się innymi, lepszymi ludźmi.

Z okazji walentynek przygotowaliśmy dla Was konkurs. Napiszcie w komentarzu pod tekstem, co związek zmienił w Waszym życiu.

Dwie najciekawsze historie zostaną nagrodzone podwójnymi wejściówkami na konferencję Zmiany w Życiu – pierwszy krok, która odbędzie się 30 maja 2015 roku w Warszawie. Sprawdźcie, z kim możecie się spotkać tego dnia na stronie www.zmianywzyciu.pl/konferencja

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 14 lutego, do godziny 23:59.

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU:

Wybraliśmy już dwie zwycięskie historie. Podwójne wejściówki na konferencję Zmiany w Życiu – pierwszy krok otrzymują Ewelina i Justyna. Gratulujemy i prosimy o kontakt z redakcją.

Tagi

konkurs

Opublikowano: 2015-02-08

Zobacz inne artykuły w kategorii Konkursy »

Podziel się na Facebooku

 

Przeczytaj również

 


 

                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.