Przedsiębiorcza kobieta: w szpilkach do celu

Myślisz o własnym biznesie. Próbowałaś już wielu rzeczy w życiu, ale to właśnie teraz odnalazłaś swój cel. Bardzo chciałabyś przekuć swój pomysł w sukces. Jest jednak coś, co blokuje Cię przed postawieniem pierwszego kroku w kierunku spełnienia marzeń. To brak odwagi.
„W szpilkach do celu” to kolejna odsłona projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”. W ramach przedsięwzięcia organizowane są spotkania inspirujące dla kobiet, których priorytetem jest rozwój i świadome budowanie kariery. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 21 lutego w Pałacu Branickich.

Start wydarzenia: 16:00.
W programie m.in.:

– prelekcja Katarzyny Żak, aktorki znanej z ról w serialach takich jak: „Miodowe lata” czy „Ranczo Wilkowyje”, pod tytułem „Wizerunek przedsiębiorczej kobiety w mediach i kulturze”

– prelekcja Elżbiety Wierzbickiej, właścicielki grupy salonów ślubnych, pod tytułem: „Pasja drogą do sukcesu”

– pokaz mody Cymbeline i Queens by Desperado

– prelekcja Anny Węgrzyn, coacha, Redaktor Naczelnej i założycielki portalu „Zmiany w Życiu”, pod tytułem „Odwaga do zmian w życiu – kluczem do spełnienia”

– profesjonalna metamorfoza przeprowadzona przez Annę Sass (Anna Sass Make-Up & Stylist) i Monikę Sobolewską (Colorstudio) uwieczniona na sesji zdjęciowej wykonanej przez Monikę Woroniecką.

Przyjdź, zainspiruj się i bądź kobietą sukcesu!

Bilety do nabycia pod adresem:
http://przedsiebiorcza-kobieta.pl/297/zapisy
Przedsprzedaż: 10zł W dniu wydarzenia: 15zł

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.