WARSZTAT Ustawienia systemowe: firma i pieniądze. 20-21 maja 2016, Warszawa
warsztat-ustawienia-systemowe-firma-i-pieniadze-20-21-maja-2016-warszawa

 

Już 20 i 21 maja 2016 w Warszawie CECILIO REGOJO poprowadzi warsztat Ustawień Systemowych w Organizacjach "FIRMA I PIENIĄDZE".

Odkryj ukryte mechanizmy, które wpływają na Twoje finanse i je blokują. Znajdź najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i zobacz, jak światowej sławy ekspert wykorzystuje metodę ustawień w coachingu i biznesie.

CECILIO REGOJO z Portugalii – światowej sławy specjalista od ustawień systemowych w organizacjach i jednocześnie praktyk biznesu, który przez wiele lat zarządzał w dużych firmach w kilku branżach. Obecnie prowadzi warsztaty ustawień organizacyjnych w ponad 20 krajach na świecie oraz pełne kursy certyfikacyjne ustawień systemowych, jako Master Trainer of INFOSYON.

DLA KOGO: Zapraszamy przedsiębiorców, szefów, menadżerów, a także coachów, trenerów oraz wszystkie osoby, które chcą zająć się tematem pieniędzy w swojej firmie. Wielu przedsiębiorcom nie udaje się nawiązać dobrej relacji z pieniędzmi. Niezależnie od ich natury, problemy z pieniędzmi zawsze w końcu odbijają się niekorzystnie na ludziach i firmie. Dzięki warsztatowi z Cecilio Regojo można przyjrzeć się istocie własnych mechanizmów, które stoją na przeszkodzie, by pieniądze przestały być zmartwieniem.

O METODZIE: Ustawienia Systemowe w Organizacjach to unikalna metoda, która daje menadżerom i szefom to, czego najbardziej potrzebują, czyli wgląd i informacje potrzebne do podejmowania decyzji. Jest to także innowacyjne narzędzie przydatne w coachingu, które wnosi dodatkowe możliwości w pracy z klientem.

SZCZEGÓŁY:
Ustawienia Systemowe w Organizacjach "FIRMA I PIENIĄDZE"
KIEDY: 20 i 21 maja 2016 (piątek i sobota), godz. 10:00-18:00
MIEJSCE: Warszawa
CENA: 1150 zł  

UWAGA! Na hasło "Zmiany w Życiu" 50 zł zniżki! 

Warsztat prowadzony będzie po angielsku z tłumaczeniem na jęz. polski.

INFORMACJA I ZAPISY: 
Telefon: 513 316 397
E-mail: wbarwicz@newlifecoaching.pl
Strona www:  www.newlifecoaching.pl

ZAPRASZAMY!!!

Tagi

wydarzenia

Opublikowano: 2016-05-12

Zobacz inne artykuły w kategorii Wydarzenia »

Podziel się na Facebooku

 

Przeczytaj również

 


                                                                                                                   

Piszą dla nas

 

 

Zmiany w Życiu. Wszelkie prawa zastrzeżone ® 2014-2015
Publikacje zamieszczone na stronach zmiany w życiu.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w Zmiany w życiu.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
Photos Powered by Shutterstock.com
Wykonanie Agencja Kreatywna PONG, projekt graficzny Adrian Rudzik
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.