WARSZTAT Ustawienia systemowe: firma i pieniądze. 20-21 maja 2016, Warszawa

Już 20 i 21 maja 2016 w Warszawie CECILIO REGOJO poprowadzi warsztat Ustawień Systemowych w Organizacjach “FIRMA I PIENIĄDZE”.

Odkryj ukryte mechanizmy, które wpływają na Twoje finanse i je blokują. Znajdź najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i zobacz, jak światowej sławy ekspert wykorzystuje metodę ustawień w coachingu i biznesie.

CECILIO REGOJO z Portugalii – światowej sławy specjalista od ustawień systemowych w organizacjach i jednocześnie praktyk biznesu, który przez wiele lat zarządzał w dużych firmach w kilku branżach. Obecnie prowadzi warsztaty ustawień organizacyjnych w ponad 20 krajach na świecie oraz pełne kursy certyfikacyjne ustawień systemowych, jako Master Trainer of INFOSYON.

DLA KOGO: Zapraszamy przedsiębiorców, szefów, menadżerów, a także coachów, trenerów oraz wszystkie osoby, które chcą zająć się tematem pieniędzy w swojej firmie. Wielu przedsiębiorcom nie udaje się nawiązać dobrej relacji z pieniędzmi. Niezależnie od ich natury, problemy z pieniędzmi zawsze w końcu odbijają się niekorzystnie na ludziach i firmie. Dzięki warsztatowi z Cecilio Regojo można przyjrzeć się istocie własnych mechanizmów, które stoją na przeszkodzie, by pieniądze przestały być zmartwieniem.

O METODZIE: Ustawienia Systemowe w Organizacjach to unikalna metoda, która daje menadżerom i szefom to, czego najbardziej potrzebują, czyli wgląd i informacje potrzebne do podejmowania decyzji. Jest to także innowacyjne narzędzie przydatne w coachingu, które wnosi dodatkowe możliwości w pracy z klientem.

SZCZEGÓŁY:
Ustawienia Systemowe w Organizacjach “FIRMA I PIENIĄDZE”
KIEDY: 20 i 21 maja 2016 (piątek i sobota), godz. 10:00-18:00
MIEJSCE: Warszawa
CENA: 1150 zł  

UWAGA! Na hasło “Zmiany w Życiu” 50 zł zniżki! 

Warsztat prowadzony będzie po angielsku z tłumaczeniem na jęz. polski.

INFORMACJA I ZAPISY: 
Telefon: 513 316 397
E-mail: wbarwicz@newlifecoaching.pl
Strona www:  www.newlifecoaching.pl

ZAPRASZAMY!!!

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.