Konferencja "Pulsu Biznesu" – PB SPIN – Sukces Pasje Inspiracje

Dziś uczestniczyliśmy w wyjątkowym wydarzeniu. Konferencja “Pulsu Biznesu” PB SPIN – SUKCES PASJE INSPIRACJE zgromadziła w jednym miejscu największe ikony polskiego biznesu, kultury, sportu i polityki. Wśród prelegentów znaleźli się: Agnieszka Holland, Lech Wałęsa, Rafał Sonik, Czesław Lang, Jan Kulczyk, Andrzej Klesyk, Tomasz Majewski, Jan A.P. Kaczmarek, Marek Belka, Herbert Wirth i Anja Rubik.

Od góry, od lewej strony: Jan Kulczyk, Jan A.P. Kaczmarek, Tomasz Majewski, Lech Wałęsa

Wszyscy zgromadzeni uczestnicy odnieśli SUKCES w swojej dziedzinie, a ich nazwiska znane są na świecie. Opowiadali o PASJACH, których rozwijanie stało się dla nich nie tylko źródłem energii do intensywnej pracy, ale także drogą do realizacji planów i osiągania celów. Każde z wystąpień stanowiło bogate źródło INSPIRACJI, pokazujące Polakom, że każdy z nas, niezależnie od okoliczności, może podbić świat. W każdej prelekcji można było usłyszeć słowa, które tak jak nasz portal motywują do działania. Wszyscy prelegenci zachęcali, aby łamać standardy i pokonywać bariery, które są w naszych głowach. Jan Kulczyk namawiał, by przede wszystkim być konsekwentnym, żyć bez kompleksów, bez ograniczeń i zarażać tym optymizmem innych. Sugerował, aby obserwować wielkich, ale kroczyć własną drogą w zgodzie ze sobą. Zacytował Winstona Churchilla: „Człowiek, który zgadza się ze wszystkim, nie zasługuje na to by ktokolwiek się z nim zgadzał”.

Od góry i od lewej strony: Marek Belka, Anja Rubik, Agnieszka Holland, Urszula Dudziak

Anja Rubik opowiadała o swojej determinacji i ogromnym pragnieniu bycia najlepszą. Bardzo jasno określiła swój cel i osadziła go w czasie. Powiedziała sobie: albo będę najlepsza albo zrezygnuję. Ciężka praca sprawiła, że stała się ikoną modelingu. Hasło Rafała Sonika to „przełam bariery nad własną wyobraźnią”. Zachęcał, by pamiętać, ze kryzysy też są ważne, bo dają nam czas na to, aby znaleźć w sobie te cechy, które wyniosą nas na szczyt. Agnieszka Holland zachęcała do rozwijania umiejętności patrzenia na siebie z zewnątrz. Szukanie w sobie jest jedyną drogą do sukcesu. W Polsce ciągle mamy z tym problem, bo łatwiej usprawiedliwić nam swoje porażki czynnikami zewnętrznymi. Bierzmy przykład z charyzmatycznej Urszuli Dudziak, która na samym początku powiedziała: “Wiem, że pięknie wyglądam, mam 72 lata, zaręczyłam się i dopiero się rozkręcam. Wszystko przede mną!”. Warto skorzystać również z podpowiedzi Jana A. P. Kaczmarka, który wskazywał, że wśród artystów jest inaczej niż u biznesmenów, bo sukces jest dla nich produktem ubocznym. Bardzo się z tym zgadzam – stworzenie Zmian w Życiu było moim pragnieniem i pasją, dlatego głęboko wierzę, że nasze działania, ludzie których tu spotykacie oraz ich wskazówki sprawią, że będziecie kochać siebie i zmieniać swoje życie na lepsze. Im więcej nas będzie, tym większy sukces wspólnie odniesiemy. Pamiętajcie – mamy jedno życie!

Anna Węgrzyn – redaktor naczelna

Redaktor naczelna portalu Zmianywzyciu.pl Anna Węgrzyn z Janem A. P. Kaczmarkiem 

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.