Książka Marty Kaim "Jesteś ważna" już w sprzedaży! KONKURS!

Z wielką przyjemnością informujemy o wydaniu książki naszej ekspertki Marty Kaim pod tytułem: Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty. Zmiany w Życiu są patronem medialnym publikacji. Razem z autorką przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać jeden egzemplarz książki – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej! 

Wiele kobiet miesiącami, a może nawet latami próbuje poukładać swoje życie. Ciągle gdzieś pędząc, skupiają się na tym czego im brakuje. Nie dostrzegają swojego potencjału i wewnętrznej mocy. Jeśli chociaż raz przeszło Ci przez myśl, że jesteś niewystarczająco mądra, że nie uda Ci się. Jeśli pomyślałaś, że biegnąc osiągniesz więcej…

Mylisz się!

Zatrzymaj się na chwilę. Odkryj prawdziwą siebie. Przyjrzyj się sobie i swoim emocjom. Mało kto wie, ale to one pomogą Ci poukładać Twoje życie w taki sposób, że stanie się ono spokojniejsze.
Twoje mysli i Twoje emocje są kluczem, który pomoże Ci rozwiązać problem związany z brakiem czasu. Skupiając uwagę na sobie i inwestując w to, co liczy się dla Ciebie zaczniesz odzyskiwać siebie i czas

Więcej o idei tego podejścia opowiada Marta Kaim w książce Jesteś ważna”.

W tej książce przeczytasz o kimś szczególnym. O osobie najważniejszej w Twoim życiu. Zasługuje Ona na to, by o Nią zadbać i docenić ją. Przystań więc przy Niej i znajdź dla Niej czas. Sprawy ważne zasługują na uwagę.

W tej książce spotkasz się z kimś takim. Spotkasz się ze Sobą. Ale nie tylko. Zobaczysz też, że pędząc przez życie, zatracasz siebie.
Zapominasz o swoich marzeniach, rezygnujesz ze swoich potrzeb.

Żyjesz złudną nadzieją, że kiedyś ten pęd się skończy. Sam się nie skończy.
To Ty musisz się zatrzymać.

Dzięki tej książce:
– zrozumiesz co wspólnego mają czas i emocje
– poznasz siebie i swoje wartości
– otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci odzyskać energię i radość
– odkryjesz co jest dla Ciebie ważne i znajdziesz na to, czas

W atmosferze ciepła i zrozumienia autorka poprowadzi Cię do odkrycia Siebie.
Jesteś ważna! Odkryj, co jest ważne! I rób to, co ważne!

O AUTORCE:
Marta Kaim – coach ICF, mówczyni, mentor, właścicielka Manufaktury Przemian. Ekspertka zarządzania sobą i swoją energią w czasie. Autorka popularnego programu dla kobiet „Jesteś ważna!”. Wierzy w kobiety i w ich wewnętrzną moc. Wspiera je, inspiruje i motywuje. Swoją postawą udowadnia, że można odnieść sukces nie rezygnując z życia prywatnego i czasu dla siebie. 

 

UWAGA! Razem z autorką przygotowaliśmy konkurs: dokończcie zdanie „Jestem ważna, bo…”. Na odpowiedzi czekamy w komentarzach pod artykułem, można je też przesyłać na adres mailowy kontakt@zmianywzyciu.pl. Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona książką Jesteś ważna. Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli 5 lipca, do godziny 23:59. 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.