Warszawskie targi Go Active Show – zapraszamy!

Szukasz motywacji do zmian? Koniecznie odwiedź warszawskie Targi Go Active Show z udziałem Ewy Chodakowskiej i Mameda Khalidova! Serdecznie zapraszamy! W jednym miejscu wiele inspiracji i atrakcji aby ruszyć z miejsca. Nasz portal z radością objął patronat nad tym wspaniałym WYDARZENIEM. Znacie nas i już wiecie, że wspieramy tylko wartościowe wydarzenia. Zaplanuj wspaniały weekend z Go Active Show już dziś. My też tam będziemy! Do zobaczenia!

Wiosna to czas zmian. Świetną okazją do znalezienia motywacji do aktywnego i zdrowego trybu życia będą Targi Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show, w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie koło Warszawy, od 21 do 23 kwietnia. Będzie edukacyjnie i bardzo motywująco. Nie zabraknie bowiem gwiazd różnych dyscyplin sportu, które zaprezentują warsztaty, pokazy i szkolenia. 

23 kwietnia na targach finał wiosennej edycji trasy Be Active Tour – Ewa Chodakowska przeprowadzi wielki trening, podczas którego nastąpi próba pobicia Rekordu Guinnessa w ćwiczeniu plank. Przez wszystkie trzy dni targów w specjalnej Strefie KSW czekać będą zawodnicy i sędziowie, którzy przeprowadzą pokazy KSW i zaprezentują podstawowe zasady tego sportu oraz oryginalna Klatka KSW, do której każdy będzie mógł wejść i zrobić sobie zdjęcie. Pokazowy trening przeprowadzi na targach Mamed Khalidov. Strongmani staną do zawodów profesjonalnych i amatorskich. W Pucharze Polski Strongman PRO (sobota i niedziela) zaprezentują się: Sławomir Toczek, Mateusz Baron, Maciej Hirsz, Krzysztof Schabowski, Sebastian Kurek i Mateusz Ostaszewski. W sobotę zawody amatorskie. 

Również w sobotę Mistrzostwa Polski w kalistenice i street workoutcie światowej federacji WSWCF (World Street Workout and Calisthenics Federation). To bardzo prestiżowe zawody – sobotni zwycięzca pojedzie reprezentować Polskę na światowym finale w Moskwie, gdzie stanie ramię w ramię z najlepszymi zawodnikami z całego świata. W zawodach może wziąć udział 30 zawodników, którzy przejdą wcześniej eliminacje drogą internetową. Zgłoszenia i eliminacje prowadzi Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu „Dynasty Workout”. Także w sobotę zmagania kulturystów: Mistrzostwa Polski Federacji NAC – Polska w kategoriach: Ms. Shape, Ms. Figure, Men’s Aesthetics, Athletic (kulturystyka klasyczna), M. Body (kulturystyka ekstremalna), Debiuty, Juniorzy (do 23 roku życia) i Weterani (od 40 roku życia). Dzień później, zawody Głuchowski Chellange organizowane przez Piotra Głuchowskiego. Zawodnicy zmierzą się w kulturystyce klasycznej, ekstremalnej, miss bikini oraz męskiej sylwetki.

Swoje treningi podczas targów zaplanowali: Michał Karmowski – trening funkcjonalny oraz Katarzyna Dziurska – street dance. Warsztaty kettlebell poprowadzi Gosia Albin. Specjalne zawody szykuje „Hardkorowy Koksu” – Robert Burneika. Na targach spotkamy też Mariusza Pudzianowskiego i Małgorzatę Mączyńską.

Niewątpliwymi gwiazdami imprezy będą polscy olimpijczycy: Anita Włodarczyk, Robert Korzeniowski i Artur Partyka. Nasza aktualna rekordzistka świata i mistrzyni olimpijska przeprowadzi specjalny, pokazowy trening dla dzieci. Robert Korzeniowski poprowadzi warsztaty Fitness Walking, zdrowej i efektywnej alternatywy dla runningu, zapewniającej bezpieczny, harmonijny i kompletny rozwój sprawności psychofizycznej. Gdzie szukać motywacji? – na to pytanie odpowie Artur Partyka. To będzie wykład doświadczonego sportowca na temat motywacji, konsekwencji w dążeniu do celu oraz radzeniu sobie z niepowodzeniami.

Jedno z seminariów przeprowadzi też Kevin Levrone – jeden z najbardziej znanych na świecie kulturystów. Wykładów i szkoleń będzie jednak zdecydowanie więcej. W Strefie Konferencji, której partnerami są: Piotr Głuchowski Sport Academy, Mauricz Team Training Center oraz Milewski & Partnerzy, tematami wykładów będą między innymi: probiotyki w sporcie, żywienie i suplementacja aktywnych fizycznie kobiet w ciąży, żywienie i suplementacja w życiu sportowca amatorskiego, dietoterapia w rehabilitacji, efektywne odchudzanie i budowanie beztłuszczowej masy ciała. Swoje zajęcia poprowadzą również znani trenerzy mentalni i mówcy motywacyjni na czele z Jakubem B. Bączkiem – trenerem mentalnym polskich siatkarzy. Obok niego spotkamy też  Łukasza Cybulskiego, Zuzannę Rzepecką i Kamila Lizureja. Kolejną z licznych atrakcji targów będzie casting agencji modelek i modeli fitness – FM.MODELS oraz spotkanie z grupą youtuberów „Warszawski Koks”.

Największe w Polsce Targi Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show odbędą się w dniach 21-23 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym, w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie koło Warszawy. Organizator zapewnia bezpłatny, autobusowy transport na targi z centrum stolicy.

Bilety oraz więcej informacji na: goactiveshow.pl

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.