Warszawskie targi Go Active Show – zapraszamy!

Szukasz motywacji do zmian? Koniecznie odwiedź warszawskie Targi Go Active Show z udziałem Ewy Chodakowskiej i Mameda Khalidova! Serdecznie zapraszamy! W jednym miejscu wiele inspiracji i atrakcji aby ruszyć z miejsca. Nasz portal z radością objął patronat nad tym wspaniałym WYDARZENIEM. Znacie nas i już wiecie, że wspieramy tylko wartościowe wydarzenia. Zaplanuj wspaniały weekend z Go Active Show już dziś. My też tam będziemy! Do zobaczenia!

Wiosna to czas zmian. Świetną okazją do znalezienia motywacji do aktywnego i zdrowego trybu życia będą Targi Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show, w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie koło Warszawy, od 21 do 23 kwietnia. Będzie edukacyjnie i bardzo motywująco. Nie zabraknie bowiem gwiazd różnych dyscyplin sportu, które zaprezentują warsztaty, pokazy i szkolenia. 

23 kwietnia na targach finał wiosennej edycji trasy Be Active Tour – Ewa Chodakowska przeprowadzi wielki trening, podczas którego nastąpi próba pobicia Rekordu Guinnessa w ćwiczeniu plank. Przez wszystkie trzy dni targów w specjalnej Strefie KSW czekać będą zawodnicy i sędziowie, którzy przeprowadzą pokazy KSW i zaprezentują podstawowe zasady tego sportu oraz oryginalna Klatka KSW, do której każdy będzie mógł wejść i zrobić sobie zdjęcie. Pokazowy trening przeprowadzi na targach Mamed Khalidov. Strongmani staną do zawodów profesjonalnych i amatorskich. W Pucharze Polski Strongman PRO (sobota i niedziela) zaprezentują się: Sławomir Toczek, Mateusz Baron, Maciej Hirsz, Krzysztof Schabowski, Sebastian Kurek i Mateusz Ostaszewski. W sobotę zawody amatorskie. 

Również w sobotę Mistrzostwa Polski w kalistenice i street workoutcie światowej federacji WSWCF (World Street Workout and Calisthenics Federation). To bardzo prestiżowe zawody – sobotni zwycięzca pojedzie reprezentować Polskę na światowym finale w Moskwie, gdzie stanie ramię w ramię z najlepszymi zawodnikami z całego świata. W zawodach może wziąć udział 30 zawodników, którzy przejdą wcześniej eliminacje drogą internetową. Zgłoszenia i eliminacje prowadzi Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu „Dynasty Workout”. Także w sobotę zmagania kulturystów: Mistrzostwa Polski Federacji NAC – Polska w kategoriach: Ms. Shape, Ms. Figure, Men’s Aesthetics, Athletic (kulturystyka klasyczna), M. Body (kulturystyka ekstremalna), Debiuty, Juniorzy (do 23 roku życia) i Weterani (od 40 roku życia). Dzień później, zawody Głuchowski Chellange organizowane przez Piotra Głuchowskiego. Zawodnicy zmierzą się w kulturystyce klasycznej, ekstremalnej, miss bikini oraz męskiej sylwetki.

Swoje treningi podczas targów zaplanowali: Michał Karmowski – trening funkcjonalny oraz Katarzyna Dziurska – street dance. Warsztaty kettlebell poprowadzi Gosia Albin. Specjalne zawody szykuje „Hardkorowy Koksu” – Robert Burneika. Na targach spotkamy też Mariusza Pudzianowskiego i Małgorzatę Mączyńską.

Niewątpliwymi gwiazdami imprezy będą polscy olimpijczycy: Anita Włodarczyk, Robert Korzeniowski i Artur Partyka. Nasza aktualna rekordzistka świata i mistrzyni olimpijska przeprowadzi specjalny, pokazowy trening dla dzieci. Robert Korzeniowski poprowadzi warsztaty Fitness Walking, zdrowej i efektywnej alternatywy dla runningu, zapewniającej bezpieczny, harmonijny i kompletny rozwój sprawności psychofizycznej. Gdzie szukać motywacji? – na to pytanie odpowie Artur Partyka. To będzie wykład doświadczonego sportowca na temat motywacji, konsekwencji w dążeniu do celu oraz radzeniu sobie z niepowodzeniami.

Jedno z seminariów przeprowadzi też Kevin Levrone – jeden z najbardziej znanych na świecie kulturystów. Wykładów i szkoleń będzie jednak zdecydowanie więcej. W Strefie Konferencji, której partnerami są: Piotr Głuchowski Sport Academy, Mauricz Team Training Center oraz Milewski & Partnerzy, tematami wykładów będą między innymi: probiotyki w sporcie, żywienie i suplementacja aktywnych fizycznie kobiet w ciąży, żywienie i suplementacja w życiu sportowca amatorskiego, dietoterapia w rehabilitacji, efektywne odchudzanie i budowanie beztłuszczowej masy ciała. Swoje zajęcia poprowadzą również znani trenerzy mentalni i mówcy motywacyjni na czele z Jakubem B. Bączkiem – trenerem mentalnym polskich siatkarzy. Obok niego spotkamy też  Łukasza Cybulskiego, Zuzannę Rzepecką i Kamila Lizureja. Kolejną z licznych atrakcji targów będzie casting agencji modelek i modeli fitness – FM.MODELS oraz spotkanie z grupą youtuberów „Warszawski Koks”.

Największe w Polsce Targi Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show odbędą się w dniach 21-23 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym, w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie koło Warszawy. Organizator zapewnia bezpłatny, autobusowy transport na targi z centrum stolicy.

Bilety oraz więcej informacji na: goactiveshow.pl

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.