Samorozwój i Samoakceptacja – 12 Srebrnych Ćwiczeń Qigong

Przyjdź i poznaj jak wiele możesz zyskać poznając metodę Qigong!

Zapisz się już dziś, liczba miejsc ograniczona! Zadzwoń 692-803-888 lub napisz centrum@zmianywzyciu.pl

Samorozwój i Samoakceptacja – 12 Srebrnych Ćwiczeń Qigong

Holistyczna Metodologia AGIKON®

Czym jest Qigong?

Qigong (chi kung) to zestaw ćwiczeń fizycznych i umysłowych obejmujący medytację, techniki oddechowe, masaż i ćwiczenia ruchowe. Jego filozoficzne podstawy są zakorzenione w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej (TCM) mające swoje początki 2000 lat temu oraz filozofii buddyjskiej i taoistycznej. Istnieją liczne szkoły Qigong, które realizują różne cele, takie jak: rekreacja, rozwój duchowy, utrzymanie zdrowia, uzupełnienie sztuk walki oraz poprawa zdolności umysłowych, fizycznych i psychicznych. W praktyce AGIKON®, celem Qigong-u jest samodoskonalenie.

Dołącz do warsztatu

Warsztat jest stworzony w sposób skondensowany, ćwiczenia oparte są na podstawie książki, której prowadząca warsztat Agnes Fabok jest współautorką.  Książka została wydana na Węgrzech, z rekomendacją Ambasady Chin. Obecnie trwają prace nad tłumaczeniem książki na język polski.

8 godzin warsztatu zawiera całą esencję wiedzy z książki- przerobisz  200 stron w 1 dzień! Program realizowany wiele lat na Węgrzech, pierwszy raz w Polsce!
http://https://agikon-coaching.com/pl/konyv-onfejlesztes-chi-kunggal/?v=9b7d173b068d

Program warsztatu jest tak ułożony, abyś mógł później z łatwością samodzielnie wykonywać ćwiczenia i automasaż gdziekolwiek będziesz. Ze stretchingu możesz skorzystać rano po przebudzeniu, w sytuacji gdy odczuwasz stres lub kiedy jesteś zmęczona/y. A ćwiczenia pomogą Ci pozyskać energię z otoczenia i zharmonizować ją w ciele,  dzięki nim i umiejętności wewnętrznej koncentracji uzyskasz podobny efekt utrzymania zdrowia jak po igłoterapii (akupunktura). Nauczysz się rozpoznawać swój stan energetyczny i korzystać z jego potencjału– świadomie zarządzać tą energią. Dostaniesz narzędzia do pozbycia się trudnych emocji, podniesienia poziomu energii, do szybszej regeneracji i wypoczynku. W trakcie masażu będziemy też oddziaływać na punkty, które stosuje akupunktura mająca swoje zastosowanie m.in. w przypadku bólu głowy/ migreny, kaszlu, przeziębienia.

O prowadzącej

Agnes Fabok jest Węgierką z Polskimi korzeniami oraz biegłą znajomością języka polskiego.  Od 17 lat prowadzi kursy Qigongu i Medytacji i jest co-autorem kilku książek oraz artykułów tym temacie. Agnes jest certyfikowanym trenerem sportu rekreacyjnego w dziedzinie Qigong-u, naturopatą ze specjalizacją w zakresie medycyny chińskiej (akupunktura i akupresura). Pracuje jako coach, korzystając z metodologii ICF-u i transpersonalnego modelu. Agnes w swojej praktyce stosuje podejście holistyczne. Łączy wiedzę dalekiego wschodu z nowoczesnym podejściem coachingowym.

*W przypadku przewlekłych chorób prosimy o kontakt w celu weryfikacji możliwości uczestnictwa w warsztacie. Przeciwwskazania uczestnictwa: ciąża

Szczegóły spotkania

  • 15.10.2022 (sobota)
  • Koszt warsztatu: 490zł.
    Jeśli zapłacisz do 20 września cena 420zł.
  • Czas trwania warsztatu : 9:00-18:00  (w tym przerwa na lunch 1 godz.)
  • Zapisy j.piotrowska@zmianywzyciu.pl tel. 692-803-888, 669-030-388

Aby uzyskać więcej informacji o programie napisz lub zadzwoń do nas 🙂

Dołącz do nas już dziś, liczba miejsc jest ograniczona!

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.