Babskie zrzucanie!

Tego jeszcze nie było – w każdą letnią niedzielę spotykamy się w babskim gronie na wspólnym zrzucaniu zbędnych kilogramów na warszawskim Ursynowie. Zmiany w Życiu są patronem medialnym wydarzenia. Zachęcamy do regularnych ćwiczeń w przyjaznej atmosferze. Redakcja Zmian w Życiu też bierze udział – 9 sierpnia po treningu redaktor naczelna Anna Węgrzyn podpowie Wam, jak utrzymać motywację do regularnych ćwiczeń. Serdecznie zapraszamy! 

„Babskie zrzucanie” to cykl niedzielnych treningów pod okiem wykwalifikowanej trenerki fitness Agnieszki Szczepaniak na Kopie Cwila.

Pomysł zrodził się z potrzeby i chęci zmobilizowania wszystkich Pań, którym zbędne kilogramy przeszkadzają w zdrowym i atrakcyjnym wyglądzie. Idea „Babskiego zrzucania” oparta jest o zróżnicowane i efektywne zestawy ćwiczeń, stosowane na całym świecie i uwielbiane przez miliony kobiet. Sama jestem kobietą i jak każda uwielbiam dbać o sylwetkę i spędzać czas na świeżym powietrzu, stąd pomysł by połączyć to w całość” – mówi Agnieszka Szczepaniak, inicjator akcji „Babskie zrzucanie”.

Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą efektywnie przygotować się do lata, zgubić zbędne kilogramy i czuć się atrakcyjnie podczas wakacyjnego odpoczynku.  

NIE POZWÓL, ABY TWOJE ULUBIONE BIKINI POZOSTAŁO W SZAFIE!

Wszystkie informacje dostępne są na fanpage’u akcji inicjatorki Agnieszki Szczepaniak.

https://www.facebook.com/AgnieszkaSzczepaniakTrenerPersonalny

W programie wydarzenia liczne atrakcje i niespodzianki. 

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.