Bardzo przyjemnie jest żyć! Koncert Katarzyny Żak w klubie Hybrydy (FOTORELACJA)

Im dłużej zgłębiam tajniki procesu zmiany, tym częściej przekonuję się, jak wiele ma on wcieleń. Czasem bywa piękny, a czasem bolesny. Najważniejsze jest jednak to, by konsekwentnie podążać swoją drogą do szczęścia.  Szczęścia według naszej własnej definicji, dopasowanego do miejsca i czasu – warto pamiętać o tym, że my też się zmieniamy, a wraz z nami zmieniają się i nasze potrzeby. Tylko uważność i samoświadomość na każdym etapie życia mogą sprawić, że zawsze będziemy żyć tak, jak tego chcemy. 

Jakiś czas temu rozmawiałam właśnie o uważności i jej ogromnym wpływie na jakość naszego życia z Katarzyną Żak – aktorką i wokalistką. 25 stycznia miałam możliwość uczestniczyć w koncercie, promującym jej płytę pod znamiennym tytułem Bardzo przyjemnie jest żyć. Kasia postanowiła zrealizować swoje marzenie i w jednym miejscu zebrać opowieści o wszystkim, co jest prawdziwą esencją życia. Treści i nastroje przeplatają się u niej jak smaki w wykwintnym daniu – czasem jest słodko, czasem gorzko, a czasem pikantnie. O tę harmonię smaków zadbali znakomici tekściarze – autorami tekstów są m.in. Magda Czapińska, Artur Andrus, Wojciech Młynarski, Andrzej Poniedzielski, Jan Wołek i Michał Zabłocki, a o oprawę muzyczną zadbał Hadrian Filip Tabęcki. Każda z zebranych na płycie piosenek może stać się skuteczną inspiracją do zmiany, a utwory takie jak Pięciogroszówki słońca czy Taniec z pytaniem z pewnością pomogą w trudniejszych momentach.

Zapraszam do zapoznania się z fotorelacją z koncertu premierowego płyty Bardzo przyjemnie jest żyć, który odbył się 25 stycznia 2016 w warszawskim klubie Hybrydy. Płyta do nabycia w naszym sklepie!
– Anna Węgrzyn 

Płyta Katarzyny Żak Bardzo przyjemnie jest żyć 

Koncert promocyjny płyty Katarzyny Żak Bardzo przyjemnie jest żyć w warszawskim klubie Hybrydy – 25.01.2016

Koncert promocyjny płyty Katarzyny Żak Bardzo przyjemnie jest żyć w warszawskim klubie Hybrydy – 25.01.2016 

Koncert promocyjny płyty Katarzyny Żak Bardzo przyjemnie jest żyć w warszawskim klubie Hybrydy – 25.01.2016

Koncert promocyjny płyty Katarzyny Żak Bardzo przyjemnie jest żyć w warszawskim klubie Hybrydy – 25.01.2016

Katarzyna Żak i Anna Węgrzyn 

fot. Marek Matusiak 

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.