Białystok Online: relacja z wydarzenia "W szpilkach do celu"

W sobotę (21.02) w Pałacu Branickich odbyło się spotkanie przedsiębiorczych białostoczanek. Gościem specjalnym była znana aktorka – Katarzyna Żak.

 

Setki białostoczanek przyszło na spotkanie, by posłuchać kobiet, które nie bały się zaryzykować w swoim życiu, uparcie realizowały marzenia i odniosły sukces.
– Pierwszy raz jestem w Białymstoku i bardzo się cieszę, że mam możliwość poznania tylu wspaniałych osób. Jestem pod wrażeniem ilości tutejszych kobiet, które chcą odnosić sukcesy. Chcę zachęcać kobiety, aby nie bały się zmian, ponieważ za każdą zmianą kryje się coś nowego. Mimo że nazywamy się słabą płcią, jesteśmy silniejsze, bardziej zmotywowane, dokładne i myślę, że te czynniki pomagają w dążeniu do celu – mówiła jedna z prelegentek, Anna Węgrzyn, autorka i redaktor naczelna portalu “Zmiany w życiu”.

Katarzyna Żak opowiedziała zebranym, że wzorem do naśladowania jest grana przez nią bohaterka z serialu “Ranczo Wilkowyje” – Kazimiera Solejuk. Postać ta pochodzi z nizin społecznych, mieszka na wsi, a mimo to nie boi się realizować swoich pragnień.
– Kazimiera Solejuk pokazała kobietom w Polsce, że niezależnie od tego, ile ma się lat, jak się wygląda, gdzie się mieszka, jakie ma się wykształcenie i pozycję społeczną – nigdy nie jest za późno na realizowanie swoich marzeń – mówiła Żak.

Okazuje się, że początki aktorki i jej męża nie były łatwe. Zanim oboje zyskali popularność, zmagali się z wieloma trudnościami, które utwierdziły ją w przekonaniu, że nigdy nie wolno się poddawać, bo tylko wtedy można osiągnąć sukces w życiu.

Elżbieta Wierzbicka, właścicielka salonów ślubnych opowiedziała zaś o tym, jak pasja może przerodzić się w dochodowy biznes.
Na uczestniczki czekał także pokaz Cymbelline i Queens by Desperado oraz metamorfoza przeprowadzona przez Annę Sass i Monikę Sobolewską.

 

 
Źródło: http://www.bialystokonline.pl/w-szpilkach-do-celu-kobiety-udowadniaja-ze-tez-moga-odnosic-sukcesy-zdjecia,artykul,83164,4,1.html
Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.