Białystok Online: relacja z wydarzenia "W szpilkach do celu"

W sobotę (21.02) w Pałacu Branickich odbyło się spotkanie przedsiębiorczych białostoczanek. Gościem specjalnym była znana aktorka – Katarzyna Żak.

 

Setki białostoczanek przyszło na spotkanie, by posłuchać kobiet, które nie bały się zaryzykować w swoim życiu, uparcie realizowały marzenia i odniosły sukces.
– Pierwszy raz jestem w Białymstoku i bardzo się cieszę, że mam możliwość poznania tylu wspaniałych osób. Jestem pod wrażeniem ilości tutejszych kobiet, które chcą odnosić sukcesy. Chcę zachęcać kobiety, aby nie bały się zmian, ponieważ za każdą zmianą kryje się coś nowego. Mimo że nazywamy się słabą płcią, jesteśmy silniejsze, bardziej zmotywowane, dokładne i myślę, że te czynniki pomagają w dążeniu do celu – mówiła jedna z prelegentek, Anna Węgrzyn, autorka i redaktor naczelna portalu „Zmiany w życiu”.

Katarzyna Żak opowiedziała zebranym, że wzorem do naśladowania jest grana przez nią bohaterka z serialu „Ranczo Wilkowyje” – Kazimiera Solejuk. Postać ta pochodzi z nizin społecznych, mieszka na wsi, a mimo to nie boi się realizować swoich pragnień.
– Kazimiera Solejuk pokazała kobietom w Polsce, że niezależnie od tego, ile ma się lat, jak się wygląda, gdzie się mieszka, jakie ma się wykształcenie i pozycję społeczną – nigdy nie jest za późno na realizowanie swoich marzeń – mówiła Żak.

Okazuje się, że początki aktorki i jej męża nie były łatwe. Zanim oboje zyskali popularność, zmagali się z wieloma trudnościami, które utwierdziły ją w przekonaniu, że nigdy nie wolno się poddawać, bo tylko wtedy można osiągnąć sukces w życiu.

Elżbieta Wierzbicka, właścicielka salonów ślubnych opowiedziała zaś o tym, jak pasja może przerodzić się w dochodowy biznes.
Na uczestniczki czekał także pokaz Cymbelline i Queens by Desperado oraz metamorfoza przeprowadzona przez Annę Sass i Monikę Sobolewską.

 

 
Źródło: http://www.bialystokonline.pl/w-szpilkach-do-celu-kobiety-udowadniaja-ze-tez-moga-odnosic-sukcesy-zdjecia,artykul,83164,4,1.html
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.