27 lutego 2015: Konferencja "Future is coming" w Starogardzie

Już 27 lutego br. w Starogardzie odbędzie się zorganizowana z dużym rozmachem konferencja “Future is Coming”. Wydarzenie będzie miało miejsce w ramach ogólnopolskiej olimpiady dla uczniów szkół średnich “Zwolnieni z Teorii”, która stawia przed uczestnikami zadanie stworzenia prawdziwego projektu społecznego. Młody zespół, złożony z uczniów starogardzkich liceów, zainspirowany sukcesem ogólnoświatowej konferencji TED, podjął się trudu organizacji podobnego wydarzenia. Tematyka ma zainteresować nie tylko ich rówieśników, ale i osoby dorosłe. Krótkie wystąpienia będą miały na celu zmotywowanie uczestników wydarzenia do własnego rozwoju oraz pokazanie im że osiagniecie wymarzonego celu jest możliwe Wśród gości występujących podczas konferencji “Future is coming” znajdą się m.in. komisarz europejski ds. programowania finansowego i budżetu w KE Janusz Lewandowski oraz rzecznik Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji w Warszawie mł. insp. Marek Konkolewski.
Pomysł projektu został bardzo ciepło przyjęty przez wiele organów samorządowych oraz przedsiębiorstw, czego efektem jest: patronat honorowy Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, Wicewojewody Pomorskiego Michała Owczarczaka oraz Starosty Powiatu Starogardzkiego Leszka Burczyka. Udało nam się nawiązać także szeroko rozumianą współpracę z Business Centre Club oraz Ligą Europejskiej Współpracy Gospodarczej. Konferencja odbędzie się w auli Zakładów Farmaceutycznych Polpharma SA w godzinach 10.00-13.00.

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.