Co chcesz zmienić w swoim życiu?

Przy zakupie biletu wybierz jeden z pięciu profili zmiany. Chcemy, żebyś już na tym etapie zastanowił się, co chcesz w swoim życiu zmienić.

1. Miłość i związki to profil dedykowany tym, którzy poszukują partnera, miłości, czują się samotnie w związku lub tkwią w toksycznej relacji. Podpowiemy Ci, jak poprawić kontakty z tą drugą osobą, znowu obudzić namiętność i wreszcie stworzyć trwałą, szczęśliwą relację.

2. Profil Praca przeznaczony jest dla tych uczestników, którzy czują wypalenie zawodowe, stracili satysfakcję z wykonywanego zawodu albo zastanawiają się nad zmianą pracy. Dzięki nam ustalisz swoje priorytety, znowu poczujesz satysfakcję z pracy i ze swoich finansów.

3. Zdrowy styl życia jest profilem przeznaczonym dla tych osób, które chciałyby uprawiać więcej sportu, przejść na zdrowy styl życia, radzić sobie ze stresem, zadbać o swój wygląd wewnętrzny i zewnętrzny. Podpowiemy Ci, jak skutecznie przeprowadzić te zmiany i jak w nich wytrwać.

4. Profil Relacje i przyjaciele dedykujemy wszystkim, którzy chcieliby zwiększyć swoje umiejętności interpersonalne – zarówno na poziomie zawodowym, jak i osobistym. Chcesz mieć więcej zadowolonych klientów, którzy będą do Ciebie wracać? A może prywatnie zmagasz się z nieśmiałością, chcesz wreszcie dogadać się z rodziną i przyjaciółmi? Podczas konferencji pomożemy Ci przełamać bariery, zwiększyć Twoją komunikatywność i skuteczność.

5. Jeśli szukasz zmiany w innym zakresie – zaznacz profil Inne i opisz nam, co chciałbyś zmienić, a my zaproponujemy Ci plan działania.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.