Dostęp do materiałów szkoleniowych z konferencji Zmiany w Życiu pierwszy krok!

Nasz portal ma już blisko 6 lat. Z tej okazji przypominamy jedno z naszych ważnych wydarzeń. Możesz przeżyć to jeszcze raz lub poznać nasze inspiracyjne wykłady i zmotywować się do działania!
7 inspirujących wykładów! Blisko 160 minut motywacji! Dowiedz się, jak pokonać przeszkody i wreszcie osiągnąć Twój wymarzony cel.
Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów, stworzonych specjalnie dla portalu Zmiany w Życiu i zaprezentowanych podczas konferencji motywacyjnej Zmiany w Życiu – pierwszy krok. Obejrzyj wystąpienia naszych ekspertów zmiany: Anny Węgrzyn, Katarzyny Miller, Patryka Zamorskiego, Adama Kleina, Pawła Fortuny, Magdaleny Bielak-Kościńskiej i Urszuli Dudziak.
Zobacz, zainspiruj się i… zacznij działać! Przekonasz się, że Twoja upragniona zmiana jest prostsza niż myślisz.

Wybierz swój pakiet! 

Materiały z konferencji Zmiany w Życiu – pierwszy krok dostępne są w dwóch pakietach: STANDARD i VIP. Pakiet STANDARD to zestaw materiałów video, niezbędnych do tego, by zrobić pierwszy krok ku zmianie. Pakiet VIP został dodatkowo wzbogacony o zestaw praktycznych ćwiczeń i materiałów dodatkowych, które oddziałując na Twoje wszystkie zmysły pozwolą Ci działać jeszcze bardziej wytrwale i o wiele efektywniej!

Chcesz zamówić materiały z konferencji napisz na adres kontakt@zmianywzyciu.pl, w tytule napisz. Pakiet VIP lub Pakiet Standart

     

Materiały video (dostępne w pakietach VIP i STANDARD):

Anna Węgrzyn
Coach ICC, strateg zmian założycielka marki  Zmiany w Życiu
Wstęp. Instrukcja, jak poruszać się w zmianie

Poznaj historię, która stoi za stworzeniem marki Zmiany w Życiu. Dowiedz się, kto odgrywa największą rolę w Twojej zmianie. Wykonaj ćwiczenia, by spotkać się ze swoim doświadczeniem i móc doprecyzować swój cel, zanim wyruszysz w dalszą podróż w kierunku zmiany. Umów się na spotkanie z Anną Węgrzyn i zmień swoje życie na lepsze!

Pozostali prelegenci:

Katarzyna Miller
Psycholożka, psychoterapeutka, autorka bestsellerowych książek
Wiara w siebie to mądrość, która daje spokój i szczęście

Jak często oczekujemy, że inni uwierzą w nas bardziej niż my sami? Jak często wierzymy innym bardziej niż sobie? Wysłuchaj prelekcji Katarzyny Miller, skorzystaj z jej cennego doświadczenia psychoterapeutycznego i zgromadzonej wiedzy, i dowiedz się, jak zbudować swoje poczucie własnej wartości i co tak naprawdę daje nam w życiu sukces i szczęście.

Patryk Zamorski
Specjalista ds. marketingu usług profesjonalnych, trener rozwoju osobistego
Mózg – nasze największe błogosławieństwo i przekleństwo

Spójrz na zmianę z perspektywy neuronauki. Poznaj funkcjonowanie swojego mózgu, zatrudnij go do pracy i spraw, że w realizacji trudnych celów stanie się Twoim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem.

Adam Klein
Redaktor naczelny portalu Bieganie.pl
Pokaz: Każdy może zacząć biegać 

Myślisz, że bieganie to sport tylko dla wybranych? Chciałbyś zacząć, ale myślisz, że brakuje Ci motywacji, kondyncji, wiedzy albo profesjonalnego sprzętu? Adam Klein – zapalony biegacz i redaktor naczelny portalu Bieganie.pl – przy udziale wybranej z sali uczestniczki konferencji wskazuje najczęstsze błędy, które popełniają początkujący biegacze i udowadnia, że biegać może naprawdę każdy!

Paweł Fortuna
Psycholog biznesu, wykładowca akademicki, kompozytor, pisarz
Lęk przed porażką – przyjaciel czy wróg? (fragment wystąpienia) 

Jeżeli twierdzisz, że nie boisz się zmian, to albo kłamiesz, albo planowany zwrot akcji fabuły Twojego życia dotyczy aspektów marginalnych. Każdy zna to uczucie. Lęk przed zmianą jest jak list wysłany od nas do nas. Najczęściej leży gdzieś w stercie spraw codziennych, w nienaruszonej kopercie. Od czasu do czasu przyglądamy mu się, wzdychamy przy tym ciężko i… czekamy na lepszy moment. Może nadejdzie, może nie. A gdyby tak podejść do tego listu inaczej…?

Magdalena Bielak-Kościńska
Psycholog w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego w Warszawie
Głuchota – moja siła

Ograniczenia są w naszych głowach. „Głusi tylko nie słyszą, ale rozum mają zdrowy”. Każdy z nas w swoim życiu spotyka różne ograniczenia. Każdy z nas ma jakieś deficyty – mogą one być fizyczne, emocjonalne, duchowe itp. Te deficyty warto traktować jako prezent od Boga, od losu, bo dzięki temu będziemy umieli docenić to, co mamy, umieć radzić sobie z trudnościami, ograniczeniami. Dostrzegać w nich wyjątkowość. To Ty decydujesz co jest Twoją słabością, a co Twoją siłą.

Urszula Dudziak
Światowej sławy wokalistka jazzowa i kompozytorka
Pasja – motywacja do realizacji marzeń i wewnętrznego spełnienia

Wysłuchaj inspirującej historii Urszuli Dudziak – światowej sławy wokalistki jazzowej i kompozytorki, która dzięki pasji i determinacji odbyła podróż z malutkiej wsi Straconka na deski nowojorskiej Carnegie Hall. Poznaj jej receptę na szczęśliwe życie i dowiedz się, jak zacząć robić to, co naprawdę kochasz.

Ekskluzywne dodatki (dostępne tylko w pakiecie VIP):

Zeszyt coachingowy

Przygotowany przez grono naszych ekspertów zeszyt coachingowy to 30 stron praktycznych, opracowanych zgodnie z regułami procesu coachingowego ćwiczeń, które pomogą Ci w osiągnięciu Twojego wymarzonego celu. To narzędzie zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rozwojem osobistym, jak i dla tych, którzy już podjęli szereg działań, ale ciągle szukają skutecznej metody, aby osiągnąć swój cel. Format A5, oprawa miękka.

Prezentacja wizualna by Jadźka Rysuje

Wszystkie prelekcje zostały utrwalone na papierze przez Natalię Klonowską – pasjonatkę myślenia wizualnego i autorkę bloga www.jadzkarysuje.pl. Grafiki zostały wykonane metodą sketchnotingu – w kolorowej, przystępnej formie przedstawiają najważniejsze elementy i kluczowe hasła każdego z wystąpień. Wierzymy, że pomogą Ci w lepszym zapamiętaniu prelekcji i usystematyzowaniu zdobytej podczas konferencji wiedzy. Wersja elektroniczna – e-book.

Płyta Tabb & Sound’n’Grace Atom 

Harmonijne brzmienie chóru, chwytliwe melodie i bardzo motywujące przesłanie – to właśnie płyta Tabb & Sound’n’Grace Atom! Bohaterowie piosenek popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie te najważniejsze – przed samym sobą. Atom to zastrzyk dobrej energii, przypomnienie, że warto być wdzięcznym i warto zaufać życiu.

Torba ekologiczna i długopis Zmiany w Życiu 

Prezent od portalu Zmiany w Życiu – torba ekologiczna i długopis z naszym logo. Mamy nadzieję, że będą Ci towarzyszyć w codziennym życiu, przypominając o Twoim ważnym celu i podtrzymując Twoją motywację do zmiany!

Jak zamówić? 

Jeśli wybrałeś pakiet STANDARD:

Zamówienie zostanie zrealizowane w całości drogą elektroniczną. Po zamówieniu i opłaceniu pakietu skontaktujemy się z Tobą na podany podczas rejestracji adres e-mail i przekażemy Ci Twój unikalny kod dostępu do materiałów szkoleniowych.

Jeśli wybrałeś pakiet VIP:

Zamówienie zostanie zrealizowane drogą elektroniczną i drogą pocztową. Po zamówieniu i opłaceniu pakietu skontaktujemy się z Tobą na podany podczas rejestracji adres e-mail i przekażemy Ci Twój unikalny kod dostępu do materiałów szkoleniowych, natomiast zeszyt coachingowy i dodatki od portalu zostaną przesłane pod wskazany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Masz pytanie? Napisz do nas: kontakt@zmianywzyciu.pl 

albo zadzwoń: 608-31-56-33. 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.