Dostęp do materiałów szkoleniowych z konferencji Zmiany w Życiu pierwszy krok!

Nasz portal ma już blisko 6 lat. Z tej okazji przypominamy jedno z naszych ważnych wydarzeń. Możesz przeżyć to jeszcze raz lub poznać nasze inspiracyjne wykłady i zmotywować się do działania!
7 inspirujących wykładów! Blisko 160 minut motywacji! Dowiedz się, jak pokonać przeszkody i wreszcie osiągnąć Twój wymarzony cel.
Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów, stworzonych specjalnie dla portalu Zmiany w Życiu i zaprezentowanych podczas konferencji motywacyjnej Zmiany w Życiu – pierwszy krok. Obejrzyj wystąpienia naszych ekspertów zmiany: Anny Węgrzyn, Katarzyny Miller, Patryka Zamorskiego, Adama Kleina, Pawła Fortuny, Magdaleny Bielak-Kościńskiej i Urszuli Dudziak.
Zobacz, zainspiruj się i… zacznij działać! Przekonasz się, że Twoja upragniona zmiana jest prostsza niż myślisz.

Wybierz swój pakiet! 

Materiały z konferencji Zmiany w Życiu – pierwszy krok dostępne są w dwóch pakietach: STANDARD i VIP. Pakiet STANDARD to zestaw materiałów video, niezbędnych do tego, by zrobić pierwszy krok ku zmianie. Pakiet VIP został dodatkowo wzbogacony o zestaw praktycznych ćwiczeń i materiałów dodatkowych, które oddziałując na Twoje wszystkie zmysły pozwolą Ci działać jeszcze bardziej wytrwale i o wiele efektywniej!

Chcesz zamówić materiały z konferencji napisz na adres kontakt@zmianywzyciu.pl, w tytule napisz. Pakiet VIP lub Pakiet Standart

     

Materiały video (dostępne w pakietach VIP i STANDARD):

Anna Węgrzyn
Coach ICC, strateg zmian założycielka marki  Zmiany w Życiu
Wstęp. Instrukcja, jak poruszać się w zmianie

Poznaj historię, która stoi za stworzeniem marki Zmiany w Życiu. Dowiedz się, kto odgrywa największą rolę w Twojej zmianie. Wykonaj ćwiczenia, by spotkać się ze swoim doświadczeniem i móc doprecyzować swój cel, zanim wyruszysz w dalszą podróż w kierunku zmiany. Umów się na spotkanie z Anną Węgrzyn i zmień swoje życie na lepsze!

Pozostali prelegenci:

Katarzyna Miller
Psycholożka, psychoterapeutka, autorka bestsellerowych książek
Wiara w siebie to mądrość, która daje spokój i szczęście

Jak często oczekujemy, że inni uwierzą w nas bardziej niż my sami? Jak często wierzymy innym bardziej niż sobie? Wysłuchaj prelekcji Katarzyny Miller, skorzystaj z jej cennego doświadczenia psychoterapeutycznego i zgromadzonej wiedzy, i dowiedz się, jak zbudować swoje poczucie własnej wartości i co tak naprawdę daje nam w życiu sukces i szczęście.

Patryk Zamorski
Specjalista ds. marketingu usług profesjonalnych, trener rozwoju osobistego
Mózg – nasze największe błogosławieństwo i przekleństwo

Spójrz na zmianę z perspektywy neuronauki. Poznaj funkcjonowanie swojego mózgu, zatrudnij go do pracy i spraw, że w realizacji trudnych celów stanie się Twoim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem.

Adam Klein
Redaktor naczelny portalu Bieganie.pl
Pokaz: Każdy może zacząć biegać 

Myślisz, że bieganie to sport tylko dla wybranych? Chciałbyś zacząć, ale myślisz, że brakuje Ci motywacji, kondyncji, wiedzy albo profesjonalnego sprzętu? Adam Klein – zapalony biegacz i redaktor naczelny portalu Bieganie.pl – przy udziale wybranej z sali uczestniczki konferencji wskazuje najczęstsze błędy, które popełniają początkujący biegacze i udowadnia, że biegać może naprawdę każdy!

Paweł Fortuna
Psycholog biznesu, wykładowca akademicki, kompozytor, pisarz
Lęk przed porażką – przyjaciel czy wróg? (fragment wystąpienia) 

Jeżeli twierdzisz, że nie boisz się zmian, to albo kłamiesz, albo planowany zwrot akcji fabuły Twojego życia dotyczy aspektów marginalnych. Każdy zna to uczucie. Lęk przed zmianą jest jak list wysłany od nas do nas. Najczęściej leży gdzieś w stercie spraw codziennych, w nienaruszonej kopercie. Od czasu do czasu przyglądamy mu się, wzdychamy przy tym ciężko i… czekamy na lepszy moment. Może nadejdzie, może nie. A gdyby tak podejść do tego listu inaczej…?

Magdalena Bielak-Kościńska
Psycholog w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego w Warszawie
Głuchota – moja siła

Ograniczenia są w naszych głowach. „Głusi tylko nie słyszą, ale rozum mają zdrowy”. Każdy z nas w swoim życiu spotyka różne ograniczenia. Każdy z nas ma jakieś deficyty – mogą one być fizyczne, emocjonalne, duchowe itp. Te deficyty warto traktować jako prezent od Boga, od losu, bo dzięki temu będziemy umieli docenić to, co mamy, umieć radzić sobie z trudnościami, ograniczeniami. Dostrzegać w nich wyjątkowość. To Ty decydujesz co jest Twoją słabością, a co Twoją siłą.

Urszula Dudziak
Światowej sławy wokalistka jazzowa i kompozytorka
Pasja – motywacja do realizacji marzeń i wewnętrznego spełnienia

Wysłuchaj inspirującej historii Urszuli Dudziak – światowej sławy wokalistki jazzowej i kompozytorki, która dzięki pasji i determinacji odbyła podróż z malutkiej wsi Straconka na deski nowojorskiej Carnegie Hall. Poznaj jej receptę na szczęśliwe życie i dowiedz się, jak zacząć robić to, co naprawdę kochasz.

Ekskluzywne dodatki (dostępne tylko w pakiecie VIP):

Zeszyt coachingowy

Przygotowany przez grono naszych ekspertów zeszyt coachingowy to 30 stron praktycznych, opracowanych zgodnie z regułami procesu coachingowego ćwiczeń, które pomogą Ci w osiągnięciu Twojego wymarzonego celu. To narzędzie zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rozwojem osobistym, jak i dla tych, którzy już podjęli szereg działań, ale ciągle szukają skutecznej metody, aby osiągnąć swój cel. Format A5, oprawa miękka.

Prezentacja wizualna by Jadźka Rysuje

Wszystkie prelekcje zostały utrwalone na papierze przez Natalię Klonowską – pasjonatkę myślenia wizualnego i autorkę bloga www.jadzkarysuje.pl. Grafiki zostały wykonane metodą sketchnotingu – w kolorowej, przystępnej formie przedstawiają najważniejsze elementy i kluczowe hasła każdego z wystąpień. Wierzymy, że pomogą Ci w lepszym zapamiętaniu prelekcji i usystematyzowaniu zdobytej podczas konferencji wiedzy. Wersja elektroniczna – e-book.

Płyta Tabb & Sound’n’Grace Atom 

Harmonijne brzmienie chóru, chwytliwe melodie i bardzo motywujące przesłanie – to właśnie płyta Tabb & Sound’n’Grace Atom! Bohaterowie piosenek popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie te najważniejsze – przed samym sobą. Atom to zastrzyk dobrej energii, przypomnienie, że warto być wdzięcznym i warto zaufać życiu.

Torba ekologiczna i długopis Zmiany w Życiu 

Prezent od portalu Zmiany w Życiu – torba ekologiczna i długopis z naszym logo. Mamy nadzieję, że będą Ci towarzyszyć w codziennym życiu, przypominając o Twoim ważnym celu i podtrzymując Twoją motywację do zmiany!

Jak zamówić? 

Jeśli wybrałeś pakiet STANDARD:

Zamówienie zostanie zrealizowane w całości drogą elektroniczną. Po zamówieniu i opłaceniu pakietu skontaktujemy się z Tobą na podany podczas rejestracji adres e-mail i przekażemy Ci Twój unikalny kod dostępu do materiałów szkoleniowych.

Jeśli wybrałeś pakiet VIP:

Zamówienie zostanie zrealizowane drogą elektroniczną i drogą pocztową. Po zamówieniu i opłaceniu pakietu skontaktujemy się z Tobą na podany podczas rejestracji adres e-mail i przekażemy Ci Twój unikalny kod dostępu do materiałów szkoleniowych, natomiast zeszyt coachingowy i dodatki od portalu zostaną przesłane pod wskazany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Masz pytanie? Napisz do nas: kontakt@zmianywzyciu.pl 

albo zadzwoń: 608-31-56-33. 

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.