Dzień gwiazdy makijażu – relacja z Dnia Otwartego Szkoły MAKE UP STAR

Kolory, gwiazdy i ogromna dawka pozytywnej energii – tak w kilku słowach można opisać MAKE UP STAR Day, który 30 maja odbył się w warszawskiej Szkole Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR. Wydarzenie, stanowiące Dzień Otwarty Szkoły, miało formułę otwartych spotkań z najlepszymi makijażystami i charakteryzatorami w Polsce. Patronat główny nad eventem objął magazyn MAKE-UP Trendy.

W szkolnych pracowniach było tego dnia dokładnie tak, jak za oknem – słonecznie, kolorowo, jasno i radośnie. Przełom maja i czerwca to dla większości maturzystów moment wyboru dalszej drogi kształcenia i w związku z tym szkoły otwierają swoje drzwi dla wszystkich. MAKE UP STAR postanowiła w tym roku ubarwić nieco klasyczną formułę dnia otwartego i zaprezentować się przyszłym absolwentom z nieco innej strony. „Naszym zamierzeniem było nie tylko zachęcenie do nauki w Szkole, ale także stworzenie przestrzeni dla spotkania miłośników wizażu, rozwoju umiejętności i wzajemnej inspiracji w oparciu o doświadczenie najlepszych specjalistów w branży – naszych wykładowców oraz uznanych marek makijażowych” – mówi Beata Dróżdż, założycielka i dyrektor Szkoły.

W wykładowej sali

Trzy wykłady, dwa pokazy makijażu, kącik porad kosmetycznych, kącik dla miłośniczek szycia na maszynie, otwarte pracownie – to główne punkty programu MAKE UP STAR DAY. Jak jednak wiadomo, królowa może być tylko jedna. Nikogo nie dziwiło raczej, że była nią Ewa Gil, która podczas wykładu „Droga do sukcesu” opowiedziała o trudnych początkach kariery, roli wytrwałości i wiary w dążeniu do spełniania swoich marzeń, również zawodowych. Wspólnym zdjęciom po spotkaniu z makijażystką gwiazd nie było końca. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się pokazy makijażu: marki Rouge Bunny Rouge oraz Katarzyny Sujki, która zaprezentowała najnowsze trendy w makijażu fashion. Wykładowa sala była wypełniona po brzegi również podczas wykładów, skierowanych głównie do pasjonatów charakteryzacji. Elżbieta Tolak, kostiumolog i scenograf, opowiadała o roli kostiumu w charakteryzacji, a charakteryzatorka Grażyna Kula podzieliła się swoimi doświadczeniami z pracy na planach filmowych. Goście słuchali, notowali, pytali, wymieniali doświadczenia.

A w holu głównym

Pomiędzy wykładami czekały na nie porady kosmetyczne firmy Karaja, materiały z personalizowanymi nadrukami CottonBee, konkurs oraz otwarta na potrzeby gości Dyrekcja Szkoły. Dziewczęta mogły też zaglądać do sal, w których odbywały się właśnie zajęcia. Było hucznie i radośnie, a goście opuszczali szkołę w doskonałych humorach. Szkoła MAKE UP STAR już teraz dziękuje wszystkim za przybycie i zaprasza za rok!

Tekst: Make Up Star 

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.