Emocje w Twoich rękach

Emocje w Twoich rękach, czy można w ogóle tak powiedzieć.

  • Czy wiesz co czujesz?
  • Kiedy ostatni raz odczuwałeś, odczuwałaś przyjemność?
  • Co wiesz o swojej złości?
  • Co wiesz o swojej radości?

Wielu z nas kiedy zgłasza się pomoc psychologiczną prosi o pomoc w radzeniu sobie z emocjami, często nazywamy to zarządzaniem emocjami. Termin “zarządzanie” pojawia się kiedy  bardzo chcemy mieć kontrolę nad emocjami. Nie lubimy kiedy one nami rządzą.

Według Paula Ekmana mamy 6 podstawowych emocji: RADOŚĆ, SMUTEK, STRACH, WTRĘT, ZŁOŚĆ, ZASKOCZENIE, niestety często nie mamy do nich dostępu lub jedna z emocji dominuje nad innymi. Dzieje się tak, kiedy w dzieciństwie np dziewczynce nie wolno się złościć, ma być grzeczne, wtedy złość zastępuję smutkiem. Chłopiec dla odmiany nie może płakać, więc smutek zstępuje złością lub w ogóle nie wyraża złości. Rodzic z powodu braki wiedzy bardzo często nieświadomie przyczynia się do faktu, że w dorosłość wchodzimy z brakiem wiedzy o swoich emocjach. Co zatem możemy zrobić, aby zmienić ten stan wiedzy? Jedną z kluczowym pomocy jaką możemy otrzymać jest psychoterapia. Możną ją otrzymać w formie stacjonarnej lub online. Możesz zapisywać swoje emocje za pomocą Dzienniczka Uczuć, już niebawem artykuł jak to zrobić.

Pomocna będzie też odpowiednia lektura. Szczególnie polecamy książką KOD EMOCJI dr Bradley Nelsona.

Teraz mamy szczególną możliwość, aby zaprosić Cię na szczególne spotkanie z autorem książki na żywo, podczas szkolenia w dniach 30 maja – 2 czerwca.

Dla naszych czytelników specjalny kod zniżkowy ZMIANYWZYCIU przy składaniu zamówienia w sklepie sklep.atmaia.pl

Polecam

Anna Węgrzyn -redaktor naczelna

Najbardziej zaawansowane szkolenie uzdrawiania

Z radością zapraszamy Was na szkolenie, które Dr Nelson poprowadzi w Warszawie. Jesteśmy prawdopodobnie najbardziej doświadczonymi terapeutami Kodu Emocji, Kodu Ciała i Kodu Przekonań w Polsce, rozwiązaliśmy tysiące przypadków – nie mamy wątpliwości, że spotkanie Dr. Nelsona jest niepowtarzalnym doświadczeniem bez względu na poziom posiadanej wiedzy. W czasie prowadzonych przez niego szkoleń zachwyca nas prostota i precyzja jego pracy. Na każdym szkoleniu odkrywany nowe warstwy wiedzy, których wcześniej nie dostrzegaliśmy. Nie mamy wątpliwości, że to najlepsze szkolenie uzdrawiania, jakie jest obecnie dostępne. Potwierdzają to niezliczone przykłady uzdrawiania duchowego dokonywane w trakcie szkolenia przez Dr. Nelsona jak i przez uczestników.

Zapraszamy! Marta i Darek

atmaia - klinika holistycznaatmaia - klinika holistyczna

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.