I Konferencja Wibracji Sukcesu – zapraszamy na wydarzenie!

Konferencja jest otwarciem cyklu różnych wydarzeń skierowanych do kobiet 30+, właścicielek przedsiębiorstw, managerek w korporacjach, kobiet poszukujących balansu w życiu, dbających o swój rozwój osobisty. Zalezy nam na dotarciu informacyjnym do jak największej liczby osób. Liczę zatem, że Państwa patronat i wsparcie mogłoby być dla nas zasobne.

Misją działań Wibracji Sukcesu jest naświetlenie kierunków, metod, narzędzi do znajdowania swojego złotego środka. Wibracja sukcesu to tzw. stan szczytowy, w którym jest możliwe korzystanie ze swojego pełengo potencjału, realizowanie siebie, czerpanie z życia pełnymi garściami i jednocześnie mając czas dla bliskich i wypoczynek.

Potrzebujemy balansu we wszystkich waznych dla nas sferach życia, aby mogło toczyć się płynnie i pewnie. W dzisiejszych czasach bardzo trudno o ten balans. Żyjemy szybko, jesteśmy bombardowani masą informacji, staramy się spełniać oczekiwania innych – rodziców, partnera, szefa, dzieci, dążymy do wizerunku człowieka sukcesu kreowanego przez media i … często gubimy w tym siebie. Przepracowani, zmęczeni, nakręceni, pędzimy goniąc lepszą przyszłość i często zapominając, po co to wszystko miało być.

Chcemy oświetlać te sfery, rozwijać świadomość, zachęcać do samopoznania i uczyć jak odzyskiwać wewnętrzny spokój i siłę, która z tego płynie. Tak, by pojawiała się na nowo LEKKOŚĆ i świeżość w codziennych czynnościach, entuzjazm i  kreatywność przy nowych zadaniach, akceptacja i miłość w relacjach z ludźmi i ze światem oraz POŁĄCZENIE Z WIBRACJĄ SUKCESU!

WIEDZA • ROZWÓJ • INSPIRACJE

Misją naszej konferencji jest stworzenie przestrzeni, w której zobaczysz, usłyszysz, poczujesz, jak możesz tworzyć swoje życie na wysokich wibracjach, które prowadzą do SUKCESU!

Dostaniesz niesamowitą mieszankę wiedzy, narzędzi, inspiracji, która zasili Twoją dobrą energię. A to wszystko przeplecione atrakcjami oraz rozrywką w atmosferze odprężenia i relaksu.
Poczujesz RADOŚĆ, SPEŁNIENIE I LEKKOŚĆ! Tak odczuwa się życie, kiedy nasza energia jest w przepływie i wibruje wysoko!

Korzyści z udziału:
CIAŁO: strefa relaksu, joga twarzy, taniec hawajski
DUSZA: trening Siła Spokoju, galeria obrazów, pokaz fashion
UMYSŁ: prelekcje, debaty oraz inspiracje

Dowiesz się jak w pełni realizować swój potencjał

Poznasz osobiście inspirujących ludzi, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą
Dowiesz się jak otworzyć się na obfitość
Poznasz narzędzia do wprowadzenia w swoim życiu harmonii
Nawiążesz nowe znajomości i poszerzysz kontakty biznesowe
Doładujesz się pozytywną energią
Wejdziesz na wibrację, dzięki której będziesz mogła czerpać z życia pełnymi garściami

Wydarzenie na FB https://web.facebook.com/events/483583042028884  Strona www.WibracjeSukcesu.pl

Zapraszamy serdecznie! 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.