Interaktywny warsztat "Spotkanie ze sobą"

 Czy chcesz kiedyś spotkać się z najważniejszą osobą w Twoim życiu, która ma na nie największy wpływ i da Ci wsparcie?

 Czy chcesz poznać i zaprzyjaźnić się z tą osobą?

Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość!

Już 25 kwietnia w Warszawie odbędzie się wyjątkowy, i jedyny taki, interaktywny warsztat pod tytułem „SPOTKANIE ZE SOBĄ”. Jest to zarazem pierwszy z cyklu „Spotkania z..”

Dowiesz się:

 • Jak odkrywać swoją tożsamość
 • Czy jest Unikalny Kod Osobisty
 • Co jest źródłem Twojej wewnętrznej siły
 • Jak wzmacniać swoje JA.

Nauczysz się:

 • Budować swoją markę osobistą
 • Tworzyć Drzewo Tożsamości
 • Pracować z przekonaniami i wartościami
 • Budować poczucie własnej wartości

Zyskasz:

 • Większą pewność siebie
 • Większą samoświadomość
 • Nową energię do działania

Prowadzący:

Agnieszka Brukszo -Executive & life coaching. MBA, dyplomowany międzynarodowy coach akredytowany przy londyńskiej The Coaching Academy i ICF, strateg biznesu, ekspert w dziedzinie marketingu z wieloletnim stażem w pracy z ludźmi w zakresie komunikacji, budowania marki i talentu. (IKEA, Coty, Statoil)

Magdalena Knitter – firma Przestrzeń Rozwoju. Dyplomowany, trener, coach i pedagog, właścicielka Przestrzeni Rozwoju. Absolwentka Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego, organizowanej przez ośrodek rozwoju kobiet Dojrzewalnia Róż oraz studiów podyplomowych na kierunku Life Coaching na Collegium Civitas. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada również certyfikat trenerski Teorii Ról Zespołowych wg dr M. Belbina. Specjalizuje się w pracy z klientami z zakresu budowania relacji interpersonalnych i rozwiązywania konfliktów.

Data: 25.04.2015r., godz. 10:00 -17:00 ( z przerwą na lunch o godz. 13:00)

Koszt: 360 pln.

Pakiet PIERWSZY: dla pierwszych 10 osób lub do 15 kwietnia cena wynosi 290 pln na hasło “Zmiany w Życiu”

Pakiet RAZEM: jeśli przyprowadzisz drugą osobę na warsztat, otrzymasz 20% zniżki!

Miejsce: Warszawa, ul. Nowogrodzka 50  (budynek naprzeciwko teatru Roma), sala konferencyjna (I piętro)

Więcej informacji na stronie www.brandu.com.pl i www.przestrzenrozwoju.pl

Kontakt i Zapisy: abrukszo@brandu.com.pl, tel. 601 286 945

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.