"W szpilkach do celu" – fotorelacja z wydarzenia

21 lutego 2015 roku w Pałacu Branickich w Białymstoku odbyła się Gala Przedsiębiorczej Kobiety „W szpilkach do celu”, organizowana przez Studenckie Forum Business Center Club. Jedną z prelegentek była redaktor naczelna Zmian w Życiu – Anna Węgrzyn. Mieliśmy także przyjemność wysłuchać prelekcji Katarzyny Żak i Elżbiety Wierzbickiej, uczestniczyć w pokazie mody Cymbeline i Queen by Desperado oraz obserwować profesjonalną metamorfozę przeprowadzoną przez Annę Sass (Anna Sass Make-up & Stylist) i Monikę Sobolewską (Colorstudio), uwiecznioną na zdjęciach Moniki Woronieckiej.

Przesyłamy serdeczne podziękowania dla koordynatorki projektu Anety Krajewskiej, prowadzącej galę Magdaleny Gołaszewskiej, Anny Sass, Moniki Sobolewskiej, Katarzyny Żak i Elżbiety Wierzbickiej za współwystępowanie. Na gali poznałam też Małgosię Kadysz, która obdarowała mnie książką „Mężczyzna prosty w obsłudze czyli kobieta szczęśliwa w związku” – bardzo polecam przeczytanie.

Podczas gali „W szpilkach do celu” przekonaliśmy się, że kobiety chcą i potrzebują w swoim życiu zmian. Dziękujemy za wielką dawkę pozytywnej inspiracji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:

Przygotowanie materiału filmowego – Izabella Wierzbicka

FOTORELACJA:

Pałac Branickich w Białymstoku

Magdalena Gołaszewska – prowadząca galę i Aneta Krajewska – koordynatorka projektu

Elżbieta Wierzbicka, Anna Węgrzyn i Katarzyna Żak

Profesjonalna metamorfoza przeprowadzona przez Annę Sass i Monikę Sobolewską

Pokaz mody Cymbeline i Queen by Desperado

Pokaz mody Cymbeline i Queen by Desperado

Gala „W szpilkach do celu”

Anna Węgrzyn

Katarzyna Żak

 

Fot. Monika Woroniecka

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.