"W szpilkach do celu" – fotorelacja z wydarzenia

21 lutego 2015 roku w Pałacu Branickich w Białymstoku odbyła się Gala Przedsiębiorczej Kobiety “W szpilkach do celu”, organizowana przez Studenckie Forum Business Center Club. Jedną z prelegentek była redaktor naczelna Zmian w Życiu – Anna Węgrzyn. Mieliśmy także przyjemność wysłuchać prelekcji Katarzyny Żak i Elżbiety Wierzbickiej, uczestniczyć w pokazie mody Cymbeline i Queen by Desperado oraz obserwować profesjonalną metamorfozę przeprowadzoną przez Annę Sass (Anna Sass Make-up & Stylist) i Monikę Sobolewską (Colorstudio), uwiecznioną na zdjęciach Moniki Woronieckiej.

Przesyłamy serdeczne podziękowania dla koordynatorki projektu Anety Krajewskiej, prowadzącej galę Magdaleny Gołaszewskiej, Anny Sass, Moniki Sobolewskiej, Katarzyny Żak i Elżbiety Wierzbickiej za współwystępowanie. Na gali poznałam też Małgosię Kadysz, która obdarowała mnie książką “Mężczyzna prosty w obsłudze czyli kobieta szczęśliwa w związku” – bardzo polecam przeczytanie.

Podczas gali “W szpilkach do celu” przekonaliśmy się, że kobiety chcą i potrzebują w swoim życiu zmian. Dziękujemy za wielką dawkę pozytywnej inspiracji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:

Przygotowanie materiału filmowego – Izabella Wierzbicka

FOTORELACJA:

Pałac Branickich w Białymstoku

Magdalena Gołaszewska – prowadząca galę i Aneta Krajewska – koordynatorka projektu

Elżbieta Wierzbicka, Anna Węgrzyn i Katarzyna Żak

Profesjonalna metamorfoza przeprowadzona przez Annę Sass i Monikę Sobolewską

Pokaz mody Cymbeline i Queen by Desperado

Pokaz mody Cymbeline i Queen by Desperado

Gala “W szpilkach do celu”

Anna Węgrzyn

Katarzyna Żak

 

Fot. Monika Woroniecka

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.