Warsztaty wyjazdowe na Kretę – odmień swoje życie!

Jestem już 5 lat w drodze do poznania siebie. Przez ten czas odwiedzialm dziesiątki konferencji, warsztatów i odbyłam x spotkań indywidualnych. Jedne z nich dały mi więcej, inne mniej a niektótre z nich nic. Nie da się jednak dokonać zmian w życiu, poznać siebie i poprawić jakości życia słuchając tylko cudzych historii, należy zacząć działać samemu. Czasem przychodzi moment, w którym zadajemy sobie pytanie Ile jeszcze? Nie ma odpowiedzi na to pytanie, jeśli zaczynamy taką magiczną podróż to apetyt rośnie w trakcie jedzenia i chcemy więcej. Ja w ramach mojego rozbudzonego apetytu wybrałam Fiero i pojechałam z Martą i Agatą na Bali, aby spotkać się ze sobą jeszcze bliżej niż dotychczas. To był wyjątkowy czas: kobiety, rozmowy, warsztaty, ćwiczenia w wodzie i wiele innych ważnych momentów. Schodziłam pod wodę już nie raz, ale wejście pod wodę bez butli, zaufanie sobie i Agacie na tyle aby zatopić się w sobie na 4:20 minut bez oddechu było magicznym doświdczeniem. Jednocześnie pokazało mi jaką ogromną drogę pokonałam przez tych kilka ostatnich lat. Dlatego bardzo polecm Wam spotkanie z tymi fantastycznymi kobietami, tym razem na Krecie. Miejsce inne, ale te same warsztaty, te same doznania. Jeśli jesteś właśnie w tej ważnej podróży w głąb siebie, to nie może zabraknąć na mapie Twojej podróży spokania z Martą i Agatą.

Zapraszam serdecznie

Anna Węgrzyn – redaktor naczelna

 

Dziewczyny, które  zgłoszą się z hasłem „Zmiany w Życiu”:

do końca lipca mają specjalną cenę 3600 pln (warsztat + zakwaterowanie);

– do końca sierpnia maja cenę 4200 pln, warsztat + zakwaterowanie);

 

FIERO – znaczy odwaga; 

12 -19.09.2017, Kreta, Rethymno

Unikalna formuła warsztatu

Zabierzemy cię w podróż w głąb Ciebie. Sięgniesz do swojego oddechu, pulsu, ciała. W przestrzeń, gdzie rodzą się myśli i uczucia. Nauczymy Cię jak ambicje zastąpić przeżywaniem, a plan – czuciem. Na nowo dowiesz się, jak być ze sobą, w pełni i autentycznie.

„Fiero” stanowi unikalne połączenie coachingu z elementami freedivingu – pracą z oddechem, deprywacją sensoryczną i praktyką uważności, prowadzonymi w wodzie

Jak to działa?

Doświadczanie w wodzie w wyjątkowy sposób ułatwia poznawanie siebie i przekraczanie swoich ograniczeń. Dzieje się tak dlatego, że w wodzie czujemy się odprężone i swobodne, na nasze ciało oddziałują inne siły niż na lądzie. Równocześnie będąc przybyszami z zewnątrz musimy uszanować prawa panujące w wodzie zdefiniować w niej siebie na nowo. Ćwiczenia na lądzie niosą z kolei łatwość w integrowaniu i rozumieniu tego, co odnalazłaś w głębi. Dzięki połączeniu pracy z ciałem, wglądów własnych i wsparcia grupy spotkasz się ze swoją Mocą, w tym najbardziej kobiecym z żywiołów.

Woda to także najstarszy symbol nieświadomości. Jeśli pozwolisz, rozpuści twoje blokady oraz wzmocni głębokie czucie ciała, emocji, seksualności. W wodzie napotkasz zagubione, oddzielone części “ja”, których rozpoznanie przysparzało ci dotąd trudności. Dzięki jej łagodnemu wpływowi poczujesz, co to ufność i rozluźnienie. 

Dla kogo jest ten warsztat?

Ten warsztat stanowi wyzwanie dla ciała i dla umysłu. Zapraszamy kobiety, które są gotowe pracować nad sobą, także poza swoją strefą komfortu.

ZYSKI:

  • odzyskanie kobiecości jako źródła Mocy 
  • zbudowanie równowagi pomiędzy kobiecością i męskością w życiu i relacjach
  • integrację kobiecości i seksualności
  • odzyskanie kontaktu z ciałem 
  • stworzenia od nowa osobistych skryptów życiowych

ORGANIZACJA 

Warsztat rozpoczyna się wylotem na Kretę w dniu 12 września, kończy się zaś 

powrotem do Polski w dniu 19 września 2017.

Po wylądowaniu uczestniczki przejeżdżają do wynajętej willi w Rethymno, gdzie pozostają razem przez okres trwania warsztatu. Wykwaterowanie i powrót 19 września wczesnym rankiem.

Warsztat trwa 5 dni. 6 doba zostanie zagospodarowana zgodnie z decyzjami grupy. W wilii przebywa tylko grupa warsztatowa i prowadzące, czyli około 10 do 12 osób. Codzienne spotkania otwiera krótka sesja medytacji lub technik oddechowych, następnie grupa spotyka się w kręgu lub ćwiczy w basenie albo w otwartej wodzie. Po lunchu i krótkiej przerwie wracamy do kręgu i pozostajemy w nim, aż do późnego popołudnia. 

W gestii uczestniczek pozostaje – zakup biletów (sugerujemy charter Rainbow Tours w ww. datach); zabranie ze sobą podstawowego sprzętu do pływania/nurkowania (pianka, płetwy, maska, fajka) oraz wyżywienie na miejscu (willa jest otoczona urokliwymi restauracjami i tawernami). 

Więcej o warsztacie znajdziesz na www.fiero.me

Na stronie znajduje się także relacja z poprzednich edycji. Zapraszamy do kontaktu na marta@niedzwiecka.net

Niniejsze zaproszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Prowadzące:

Marta Niedźwiecka – pierwsza polska certyfikowana sex coach. Ukończyła studia podyplomowe z life coachingu na Clegium Civitas oraz uzyskała stopoeń Master Sex Coach na Institute for Adcanced Studies of Human Sexuality Educators, Counselors and Therapists (AASECT). Prowadzi sesje i warsztaty dla solistów i par. Udziela się publicznie promując nowoczesny, pozytywny model seksualności oparty na wiedzy, odpowiedzialności i głębokim kontakcie z ciałem. Współautorka poczytnej książki „Slow Sex – uwolnij miłość”.

Agata Bogusz – pierwsza i jedyna w Polsce instruktorka freedivingu w stopniu Instruktor Trener z uprawnieniami AIDA Instructor Trainer, PADI Freediver Instructor Trainer, Pure Apnea Master Instructor Trainer oraz Apnea Academy. Wielokrotna i aktualna rekordzistka Polski w różnych dyscyplinach freedivingu m.in. – 71m CWT i 66 FIM w 2016r. Założycielka szkoły Bluego oraz organizatorka Zlotu Freediverek – największej polskiej imprezy tematycznej, skierowanej do kobiet i mającej na celu odkrywanie talentów i zwiększenie zainteresowania nurkowaniem na zatrzymanym oddechu.

 

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.