Warsztaty wyjazdowe na Kretę – odmień swoje życie!

Jestem już 5 lat w drodze do poznania siebie. Przez ten czas odwiedzialm dziesiątki konferencji, warsztatów i odbyłam x spotkań indywidualnych. Jedne z nich dały mi więcej, inne mniej a niektótre z nich nic. Nie da się jednak dokonać zmian w życiu, poznać siebie i poprawić jakości życia słuchając tylko cudzych historii, należy zacząć działać samemu. Czasem przychodzi moment, w którym zadajemy sobie pytanie Ile jeszcze? Nie ma odpowiedzi na to pytanie, jeśli zaczynamy taką magiczną podróż to apetyt rośnie w trakcie jedzenia i chcemy więcej. Ja w ramach mojego rozbudzonego apetytu wybrałam Fiero i pojechałam z Martą i Agatą na Bali, aby spotkać się ze sobą jeszcze bliżej niż dotychczas. To był wyjątkowy czas: kobiety, rozmowy, warsztaty, ćwiczenia w wodzie i wiele innych ważnych momentów. Schodziłam pod wodę już nie raz, ale wejście pod wodę bez butli, zaufanie sobie i Agacie na tyle aby zatopić się w sobie na 4:20 minut bez oddechu było magicznym doświdczeniem. Jednocześnie pokazało mi jaką ogromną drogę pokonałam przez tych kilka ostatnich lat. Dlatego bardzo polecm Wam spotkanie z tymi fantastycznymi kobietami, tym razem na Krecie. Miejsce inne, ale te same warsztaty, te same doznania. Jeśli jesteś właśnie w tej ważnej podróży w głąb siebie, to nie może zabraknąć na mapie Twojej podróży spokania z Martą i Agatą.

Zapraszam serdecznie

Anna Węgrzyn – redaktor naczelna

 

Dziewczyny, które  zgłoszą się z hasłem „Zmiany w Życiu”:

do końca lipca mają specjalną cenę 3600 pln (warsztat + zakwaterowanie);

– do końca sierpnia maja cenę 4200 pln, warsztat + zakwaterowanie);

 

FIERO – znaczy odwaga; 

12 -19.09.2017, Kreta, Rethymno

Unikalna formuła warsztatu

Zabierzemy cię w podróż w głąb Ciebie. Sięgniesz do swojego oddechu, pulsu, ciała. W przestrzeń, gdzie rodzą się myśli i uczucia. Nauczymy Cię jak ambicje zastąpić przeżywaniem, a plan – czuciem. Na nowo dowiesz się, jak być ze sobą, w pełni i autentycznie.

„Fiero” stanowi unikalne połączenie coachingu z elementami freedivingu – pracą z oddechem, deprywacją sensoryczną i praktyką uważności, prowadzonymi w wodzie

Jak to działa?

Doświadczanie w wodzie w wyjątkowy sposób ułatwia poznawanie siebie i przekraczanie swoich ograniczeń. Dzieje się tak dlatego, że w wodzie czujemy się odprężone i swobodne, na nasze ciało oddziałują inne siły niż na lądzie. Równocześnie będąc przybyszami z zewnątrz musimy uszanować prawa panujące w wodzie zdefiniować w niej siebie na nowo. Ćwiczenia na lądzie niosą z kolei łatwość w integrowaniu i rozumieniu tego, co odnalazłaś w głębi. Dzięki połączeniu pracy z ciałem, wglądów własnych i wsparcia grupy spotkasz się ze swoją Mocą, w tym najbardziej kobiecym z żywiołów.

Woda to także najstarszy symbol nieświadomości. Jeśli pozwolisz, rozpuści twoje blokady oraz wzmocni głębokie czucie ciała, emocji, seksualności. W wodzie napotkasz zagubione, oddzielone części „ja”, których rozpoznanie przysparzało ci dotąd trudności. Dzięki jej łagodnemu wpływowi poczujesz, co to ufność i rozluźnienie. 

Dla kogo jest ten warsztat?

Ten warsztat stanowi wyzwanie dla ciała i dla umysłu. Zapraszamy kobiety, które są gotowe pracować nad sobą, także poza swoją strefą komfortu.

ZYSKI:

  • odzyskanie kobiecości jako źródła Mocy 
  • zbudowanie równowagi pomiędzy kobiecością i męskością w życiu i relacjach
  • integrację kobiecości i seksualności
  • odzyskanie kontaktu z ciałem 
  • stworzenia od nowa osobistych skryptów życiowych

ORGANIZACJA 

Warsztat rozpoczyna się wylotem na Kretę w dniu 12 września, kończy się zaś 

powrotem do Polski w dniu 19 września 2017.

Po wylądowaniu uczestniczki przejeżdżają do wynajętej willi w Rethymno, gdzie pozostają razem przez okres trwania warsztatu. Wykwaterowanie i powrót 19 września wczesnym rankiem.

Warsztat trwa 5 dni. 6 doba zostanie zagospodarowana zgodnie z decyzjami grupy. W wilii przebywa tylko grupa warsztatowa i prowadzące, czyli około 10 do 12 osób. Codzienne spotkania otwiera krótka sesja medytacji lub technik oddechowych, następnie grupa spotyka się w kręgu lub ćwiczy w basenie albo w otwartej wodzie. Po lunchu i krótkiej przerwie wracamy do kręgu i pozostajemy w nim, aż do późnego popołudnia. 

W gestii uczestniczek pozostaje – zakup biletów (sugerujemy charter Rainbow Tours w ww. datach); zabranie ze sobą podstawowego sprzętu do pływania/nurkowania (pianka, płetwy, maska, fajka) oraz wyżywienie na miejscu (willa jest otoczona urokliwymi restauracjami i tawernami). 

Więcej o warsztacie znajdziesz na www.fiero.me

Na stronie znajduje się także relacja z poprzednich edycji. Zapraszamy do kontaktu na marta@niedzwiecka.net

Niniejsze zaproszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Prowadzące:

Marta Niedźwiecka – pierwsza polska certyfikowana sex coach. Ukończyła studia podyplomowe z life coachingu na Clegium Civitas oraz uzyskała stopoeń Master Sex Coach na Institute for Adcanced Studies of Human Sexuality Educators, Counselors and Therapists (AASECT). Prowadzi sesje i warsztaty dla solistów i par. Udziela się publicznie promując nowoczesny, pozytywny model seksualności oparty na wiedzy, odpowiedzialności i głębokim kontakcie z ciałem. Współautorka poczytnej książki „Slow Sex – uwolnij miłość”.

Agata Bogusz – pierwsza i jedyna w Polsce instruktorka freedivingu w stopniu Instruktor Trener z uprawnieniami AIDA Instructor Trainer, PADI Freediver Instructor Trainer, Pure Apnea Master Instructor Trainer oraz Apnea Academy. Wielokrotna i aktualna rekordzistka Polski w różnych dyscyplinach freedivingu m.in. – 71m CWT i 66 FIM w 2016r. Założycielka szkoły Bluego oraz organizatorka Zlotu Freediverek – największej polskiej imprezy tematycznej, skierowanej do kobiet i mającej na celu odkrywanie talentów i zwiększenie zainteresowania nurkowaniem na zatrzymanym oddechu.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.