Włącz się do gry: spotkanie rozwojowo-networkingowe. Warszawa, 22 czerwca 2016

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU w trzecim spotkaniu rozwojowo-networkingowym „Włącz się do gry” 22 czerwca 2016 r. godz. 18.00 – 20.30  na Uniwersytecie SWPS, Księgarnio-Kawiarnia PSYCHE na poziomie -1, sala P20. Gościem spotkania będzie redaktor naczelna portalu „Zmiany w Życiu” Anna Węgrzyn.

Dla kogo?

– dla przedsiębiorczych Kobiet na każdym etapie działania: nieważne czy dopiero zaczynasz prowadzić startup, czy masz swoją firmę już jakiś czas, czy dopiero wchodzisz na rynek pracy, powracasz po przerwie, a może chcesz się przekwalifikować. 

Dla nas jest ważne, że chcesz być aktywna i chcesz poznać inne fascynujące kobiety, które tak jak Ty chcą od życia czegoś więcej! 

Po co?

„Włącz się do gry” to cykl aktywizujących spotkań rozwojowo – networkingowych, które mają na celu:- pobudzenie pozytywnej energii,- zainspirowanie i zaktywizowanie do działania, – poznanie nowych przedsiębiorczych kobiet – zdobywanie kontaktów biznesowych- wymianę najlepszych praktyk rozwojowo – biznesowych, – nawiązanie grupy wzajemnego wsparcia w rozwoju i rekomendacji własnych usług- wzmocnieniu świadomej decyzji, że to co masz zależy tylko od Ciebie. 

Program spotkania:

– Przywitaj się – Powitanie uczestniczek 

– Rozwijaj się – czyli element rozwoju osobistego

POPROWADZI: ZUZANNA SENTKOWSKA

– Uwielbiaj się – czyli element dot. wizerunku

 Realizuj się – czyli element dot. Startupu- Od etatu do własnej firmy – jak rozwinąć biznes oparty na pasji

– Wymieniaj się kontaktami – czas na najprzyjemniejszą część spotkania wykorzystanie pozytywnej energii do poznania siebie nawzajem 🙂

GOŚCIE:

ANNA WĘGRZYN

Prawnik z wykształcenia, księgowa, dyr. HR i sprzedaży z doświadczenia, coach International Coaching Community, trener biznesu z zamiłowania. Założycielka i redaktor naczelna portali www.zmianywzyciu.pl oraz www.zmianywfirmie.plNa portalach i w życiu pokazuje wartości, którymi się kieruje i utwierdza w przekonaniu, że wiara w siebie ma ogromną moc. W swoim życiu i w pracy dzieli się swoimi wieloletnimi doświadczeniami, jako coach wspiera w procesie zmiany. Dzięki zmianom podnosimy jakość naszego życia i bardziej świadomie przeżywamy każdy dzień. Przesłanie portali i pracy z klientami to: BĄDŹ GOTÓW NA ZMIANY W KAŻDYM MOMENCIE.

 

KRYSTIAN PRZYBYSZ 

terapeuta w studiu Sante. Strażnik zdrowego kręgosłupa. Był rehabilitantem w „You can dance” i „Tańcu z gwiazdami”. Jest autorem terapii KOLAGEN UP, czyli przywracanie naturalnego kolagenu w skórze, która to widocznie poprawia wygląd twarzy spłyca zmarszczki mimiczne oraz poprawia asymetrię twarzy.

 

ZUZA SENTKOWSKA

Jestem Life & Career Coachem, Trenerem rozwoju osobistego i zawodowego, a moim podstawowym wykształceniem dającym mi fundament do pracy jest psychologia. W pracy z ludźmi wykorzystuję umiejętności Project Managera zdobyte w czasie 8- letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami. Prywatnie jestem spełnioną mamą trójki dzieci, których rozwój i wspólna relacja jest dla mnie najlepszym self-coachingiem i informacją zawrotną odnośnie mojej osoby. Najważniejsze wartości, dające mi inspirację w życiu i pracy to: optymizm, równowaga, rodzina i przyjaciele, oraz efektywność i profesjonalizm w działaniu.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.