Włącz się do gry: spotkanie rozwojowo-networkingowe. Warszawa, 22 czerwca 2016

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU w trzecim spotkaniu rozwojowo-networkingowym “Włącz się do gry” 22 czerwca 2016 r. godz. 18.00 – 20.30  na Uniwersytecie SWPS, Księgarnio-Kawiarnia PSYCHE na poziomie -1, sala P20. Gościem spotkania będzie redaktor naczelna portalu “Zmiany w Życiu” Anna Węgrzyn.

Dla kogo?

– dla przedsiębiorczych Kobiet na każdym etapie działania: nieważne czy dopiero zaczynasz prowadzić startup, czy masz swoją firmę już jakiś czas, czy dopiero wchodzisz na rynek pracy, powracasz po przerwie, a może chcesz się przekwalifikować. 

Dla nas jest ważne, że chcesz być aktywna i chcesz poznać inne fascynujące kobiety, które tak jak Ty chcą od życia czegoś więcej! 

Po co?

“Włącz się do gry” to cykl aktywizujących spotkań rozwojowo – networkingowych, które mają na celu:- pobudzenie pozytywnej energii,- zainspirowanie i zaktywizowanie do działania, – poznanie nowych przedsiębiorczych kobiet – zdobywanie kontaktów biznesowych- wymianę najlepszych praktyk rozwojowo – biznesowych, – nawiązanie grupy wzajemnego wsparcia w rozwoju i rekomendacji własnych usług- wzmocnieniu świadomej decyzji, że to co masz zależy tylko od Ciebie. 

Program spotkania:

– Przywitaj się – Powitanie uczestniczek 

– Rozwijaj się – czyli element rozwoju osobistego

POPROWADZI: ZUZANNA SENTKOWSKA

– Uwielbiaj się – czyli element dot. wizerunku

 Realizuj się – czyli element dot. Startupu- Od etatu do własnej firmy – jak rozwinąć biznes oparty na pasji

– Wymieniaj się kontaktami – czas na najprzyjemniejszą część spotkania wykorzystanie pozytywnej energii do poznania siebie nawzajem 🙂

GOŚCIE:

ANNA WĘGRZYN

Prawnik z wykształcenia, księgowa, dyr. HR i sprzedaży z doświadczenia, coach International Coaching Community, trener biznesu z zamiłowania. Założycielka i redaktor naczelna portali www.zmianywzyciu.pl oraz www.zmianywfirmie.plNa portalach i w życiu pokazuje wartości, którymi się kieruje i utwierdza w przekonaniu, że wiara w siebie ma ogromną moc. W swoim życiu i w pracy dzieli się swoimi wieloletnimi doświadczeniami, jako coach wspiera w procesie zmiany. Dzięki zmianom podnosimy jakość naszego życia i bardziej świadomie przeżywamy każdy dzień. Przesłanie portali i pracy z klientami to: BĄDŹ GOTÓW NA ZMIANY W KAŻDYM MOMENCIE.

 

KRYSTIAN PRZYBYSZ 

terapeuta w studiu Sante. Strażnik zdrowego kręgosłupa. Był rehabilitantem w “You can dance” i “Tańcu z gwiazdami”. Jest autorem terapii KOLAGEN UP, czyli przywracanie naturalnego kolagenu w skórze, która to widocznie poprawia wygląd twarzy spłyca zmarszczki mimiczne oraz poprawia asymetrię twarzy.

 

ZUZA SENTKOWSKA

Jestem Life & Career Coachem, Trenerem rozwoju osobistego i zawodowego, a moim podstawowym wykształceniem dającym mi fundament do pracy jest psychologia. W pracy z ludźmi wykorzystuję umiejętności Project Managera zdobyte w czasie 8- letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami. Prywatnie jestem spełnioną mamą trójki dzieci, których rozwój i wspólna relacja jest dla mnie najlepszym self-coachingiem i informacją zawrotną odnośnie mojej osoby. Najważniejsze wartości, dające mi inspirację w życiu i pracy to: optymizm, równowaga, rodzina i przyjaciele, oraz efektywność i profesjonalizm w działaniu.

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.