Złap balans na Festiwalu Wibracje

Złap balans na Festiwalu Wibracje

Pod nosem Warszawiaków, nad Zalewem Zegrzyńskim odbędzie się we wrześniu Festiwal Wibracje – nietypowe wydarzenie zdobywające coraz większe rzesze fanów – wybierających świadomy styl życia. 3/6 września odbędzie się 4 edycja.

Dlaczego?

Wibracje to unikatowy Festiwal, choć to może brzmieć mało sexy – i jest 

festiwalem wiedzy, na który składają się wykłady i warsztaty. Brzmi poważnie, ale jest bardzo na luzie. Promuje ideę, że życie w pełnym zdrowiu i w harmonii jest na wyciągnięcie ręki. Odzwierciedla to program, w którym znajdziecie zajęcia dot. ziół, ajurwedy, psychologii, medytacji czy jogi. 

Na czterodniowy program wydarzenia składa się ponad 200 godzin wykładów i warsztatów, które poprowadzi około 100 prelegentów. 

W tym roku w programie wystąpią m.in.: Anna Węgrzyn z wykładem pt. „Jak dokonać Zmiany w Życiu bez lęku”, Anna Gubernat z warsztatem „Mindfulness i Compassion”, Dr Ewa Kuchowicz „Roślinna pomoc w miłości, czyli naturalne afrodyzjaki”, czy Olga Szemley z jogą twarzy. 

Odbędą się również klimatyczne koncerty tj. koncert kamertonów, gongów oraz portugalskiego zespołu Kumpania Algazarra. 

Wibracje to relacje

Jakość naszych relacji determinuje jakość naszego życia. I Festiwal jest przede wszystkim o relacjach: ze sobą, z innymi, z naturą. Jak się w siebie wsłuchać, znaleźć swoją ścieżkę, jak pielęgnować relacje z bliskimi, jak dbać o środowisko, korzystając z dobrodziejstw permakultury czy naturalnego budownictwa. 

Sprawdź program: www.wibracje.com.pl/program

Bilety: https://goingapp.pl/buy/2179450

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.