12 marca 2016: Spotkanie Ladies' Mastermind Poznań

Ladies’ Mastermind Poznań to spotkanie dedykowane kobietom pracującym w dużych firmach, ale i właścicielkom mniejszych przedsiębiorstw. Jest okazją do wymiany doświadczeń z praktykami biznesu w obszarach: 

>> Jak świadomie wybierać drogę zawodową?

>> Z jakimi partnerami najlepiej tworzyć biznes?

>> Jak wykorzystać cechy przypisywane kobietom do zbudowania pozycji liderki biznesu?

>> Jak pracuje się w firmie, która kieruje się doktryną jakości?

>> Czy istnieje work life balance? 

Na Uczestniczki czeka szereg atrakcji, np.

>> Dla każdej biżuteria i szal od firmy SOLAR,

>> Dla każdej seria zdjęć w Instaprinter,

a także szansa wygrania w konkursie wspaniałych nagród od Partnerów Ladies’ Mastermind.

Czekamy na Was! Spotykamy się 12 marca o godz. 11:30 w Kupcu Poznańskim, Pl. Wiosny Ludów 2. 

Partnerzy merytoryczni Ladies’ Mastermind Poznań: Mercedes Benz, IKEA, Marco, Katarzyna Selwant. 

Partnerzy: Kupiec Poznański, PURO Hotel Poznań, SOLAR, Drukarnia MJP, Studio graficzne MOOKA, Fotobudka Maopa.pl, Na Kawie.

Bilety w cenie 119 zł można zamówić mailowo >> ladiesmastermind@nakawie.pl (w cenę wliczone są przerwy kawowe).

 

Zapraszamy do kontaktu,

Karolina Hyjek i Joanna Rubin

ladiesmastermind@nakawie.pl

joanna@nakawie.pl

#ladiesmastermind

dodatkowe informacje >> http://nakawie.pl/wydarzenia/ladies-mastermind-poznan/

lub https://www.facebook.com/Ladies-Mastermind-Pozna%C5%84-1680978992147020/?fref=ts

 

Serdecznie zapraszamy – Zmiany w Życiu są patronem medialnym wydarzenia. 

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.