Dzień Zdrowia dla kreatywnych – konferencja popularnonaukowa

Portal Zmiany w Życiu powstał aby motywować czyteników do pozytywnych zmian. Chcemy każdego dnia pokazywać nowe drogi dotarcia do siebie, przełamywać lęki przed zmianą, dostarczać Wam dawkę motywacji i wiedzy, która pozwoli Wam zrealizować swoje marzenia i żyć pełnią życia. Chcemy pokazywać jak ważna jest jakość naszego życia dlatego dzisiaj z przyjemnością informujemy Was o wydarzeniu, które również ma na celu edukację i wsparcie w drodze do zdrowego i dobrego życia. Nasz portal jest partnerem tego wydarzenia a jedną z panelistek spotkania W poszukiwaniu zagubionego szczęścia, czyli jak zadbać o równowagę w życiu wraz z prof. dr hab. Zbigniewem Izdebskim, Małgorzatą Ohme, Agatą Podczaską i Dorotą Wandas będzie nasza redaktor naczelna Anna Węgrzyn.

Konferencja popularnonaukowa “Dzień Zdrowia dla kreatywnych” to jedno z najciekawszych wydarzeń organizowanych w ramach Światowy Dzień Zdrowia. Celem konferencji jest promowanie zdrowego stylu życia, natomiast forma organizacji wydarzenia jest wyjatkowa, gdyż łączy przedstawicieli świata nauki, z jej popularyzatorami, w tym blogerami, a także przedstawicielami branży kreatywnej. Jak zapewniają organizatorzy będzie inspirująco, kreatywnie i dynamicznie. 

Dlaczego warto przyjść na “Dzień Zdrowia dla kreatywnych”?

Networking 
nawiążesz kontakty z ludźmi, którzy jak Ty interesują się tematem zdrowia, aktywności fizycznej, harmonii i jakości w życiu. Udział w konferencji to szansa na tworzenie własnej sieci kontaktów i budowanie długotrwałych relacji w życiu i w biznesie – bądź razem z nami.

Inspiracja 
czasami jedno zdanie może zmienić wszystko. Możesz coś usłyszeć, z kimś porozmawiać, wpaść na doskonały pomysł – otwórz się na zamianę.

Wiedza 
zaprosiliśmy doświadczonych, cenionych ekspertów, aby podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Panele dyskusyjne umożliwiają wszechstronne podejście do tematu i zachęcają uczestników do angażowania się w dyskurs – warto skorzystać.

Ponad 35 moderatorów i eksperów, w takich tematach jak: jakość powietrza, zdrowe odżywianie, zdrowy sen, moda na bycie fit, naturalna potrzeba aktywności fizycznej, profilaktyka kontuzji a także coaching zdrowia, psychologia sportu, psychologia szczęścia i zdrowie seksualne podejmie się niełatwych dyskusji, które mają na celu przybliżenia nam zagadnienia dobrostanu w życiu. To właśnie dobrostan jest kluczowym elementem definicja zdrowia i jakości życia wg WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) : „Zdrowie jest pełnym dobrostanem fizycznym, psychicznym i społecznym, a nie tylko brakiem choroby”.

Wśród gości konferencji: prof. Bolesław Samoliński – alergolog, ekspert zdrowia publicznego z UW, prof. Zbigniew Izdebski seksuolog z UW, prof. Ewa Kozdroń z AWF a także DJ Wika Wirginia Szmyt, Hanna Piekarska – Stylowa Seniorka, Marek Pilch – maratończyk, dr Wojciech Kukwa z Fundacji Zdrowy Sen, Jakub Jędrak z Polskiego Alarmu Smogowego oraz ekspert z Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. dr med. A. Szczygła.

Wydarzeniem towarzyszącym jest Spotkanie FIT Blogerów, czyli prelekcje praktyków prowadzących blogi, videoblogi oraz ekspetów w tematyce: zdrowego stylu życia, fitness PR, fitness marketingu, sprzedaży w internecie, monitoringu internetu oraz prawa autorskiego.

Zapraszamy na wykłady, prezentacje oraz panele dyskusyjne do Biblioteki Narodowej w Warszawie 7 kwietnia 2017 w godzinach 11:00 do 21:00.

Program ramowy:

11:00 – 11:40 Powitanie

11:40 – 15:30 Prezentacje Dnia Zdrowia Seniora: 
w tym DJ Wika, Marek Pilch maratończyk, Stowarzyszenie Kilimandżaro 
Dołącz do wydarzenia na facebooku: Dzień Zdrowia Seniora

15:30 – 16:30 Panel dyskusyjny: 
„Senior zdrowy, to senior aktywny i kreatywny”

16:30 – 17:00 Przerwa kawowa

17:00 – 18:15 Panel dyskusyjny: NATURA 
„W zgodzie z naturą, czyli jak żyć zdrowo w środowisku miejskim”  
dyskusje poprowadzi Beata Jewiarz – dziennikarka radiowa 

18:20 – 19:35 Panel dyskusyjny: SPORT
„Aktywność fizyczna: moda, potrzeba, konieczność?”
dyskusje poprowadzi Monika Hołdak – badacz zachowań społecznych i strateg reklamowy

19:40 – 21:00 Panel dyskusyjny: SZCZĘŚCIE
„W poszukiwaniu zagubionego szczęścia, czyli jak zadbać o równowagę w życiu” 
dyskusje poprowadzi Anna Mentlewicz – dziennikarka telewizyjna

Wstęp bezpłatny
REJESTRACJA online: www.dzienzdrowia2.evenea.pl

14:00 – 16:30 SPOTKANIE FIT BLOGERÓW
prelekcje i rozmowy z praktykami prowadzącymi blogi, videoblogi oraz ekspertami w tematyce: zdrowego stylu życia, fitness PR, fitness marketingu, sprzedaży w internecie, monitoringu internetu oraz prawa autorskiego.

Konferencji towarzyszy wystawa fotografii sportowej autorstwa Fotograf Adam Nurkiewicz.

Wstęp bezpłatny
Dołącz do wydarzenia na facebooku: Spotkanie FIT Blogerów
REJESTRACJA online: www.fitbloger.evenea.pl 

szczegóły: www.DzienZdrowia.pl

Termin: 7 kwietnia 2017, piątek, w godzinach 11:00 – 21:00
Miejsce: Biblioteka Narodowa, al. Niepodległości 213, Warszawa
wejście od strony Pola Mokotowskiego
Dojazd: 
Metro M1 stacja: “Pole Mokotowskie”
przystanek “Biblioteka Narodowa” : tramwaje 17, 33 oraz autobusy: 167, 174
Rozkład jazdy: http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=183&i=1&a=7094

Konferencja została objęta honorowym patronatem: Prezydent Miasto Stołeczne Warszawa oraz Związek Artystów Scen Polskich.

Zapraszamy
Fundacja Zdrowie poprzez Sport 
www.ZdrowiePoprzezSport.pl
DzienZdrowia.pl
Sport inspiruje

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.