Dzień Zdrowia dla kreatywnych – konferencja popularnonaukowa

Portal Zmiany w Życiu powstał aby motywować czyteników do pozytywnych zmian. Chcemy każdego dnia pokazywać nowe drogi dotarcia do siebie, przełamywać lęki przed zmianą, dostarczać Wam dawkę motywacji i wiedzy, która pozwoli Wam zrealizować swoje marzenia i żyć pełnią życia. Chcemy pokazywać jak ważna jest jakość naszego życia dlatego dzisiaj z przyjemnością informujemy Was o wydarzeniu, które również ma na celu edukację i wsparcie w drodze do zdrowego i dobrego życia. Nasz portal jest partnerem tego wydarzenia a jedną z panelistek spotkania W poszukiwaniu zagubionego szczęścia, czyli jak zadbać o równowagę w życiu wraz z prof. dr hab. Zbigniewem Izdebskim, Małgorzatą Ohme, Agatą Podczaską i Dorotą Wandas będzie nasza redaktor naczelna Anna Węgrzyn.

Konferencja popularnonaukowa „Dzień Zdrowia dla kreatywnych” to jedno z najciekawszych wydarzeń organizowanych w ramach Światowy Dzień Zdrowia. Celem konferencji jest promowanie zdrowego stylu życia, natomiast forma organizacji wydarzenia jest wyjatkowa, gdyż łączy przedstawicieli świata nauki, z jej popularyzatorami, w tym blogerami, a także przedstawicielami branży kreatywnej. Jak zapewniają organizatorzy będzie inspirująco, kreatywnie i dynamicznie. 

Dlaczego warto przyjść na „Dzień Zdrowia dla kreatywnych”?

Networking 
nawiążesz kontakty z ludźmi, którzy jak Ty interesują się tematem zdrowia, aktywności fizycznej, harmonii i jakości w życiu. Udział w konferencji to szansa na tworzenie własnej sieci kontaktów i budowanie długotrwałych relacji w życiu i w biznesie – bądź razem z nami.

Inspiracja 
czasami jedno zdanie może zmienić wszystko. Możesz coś usłyszeć, z kimś porozmawiać, wpaść na doskonały pomysł – otwórz się na zamianę.

Wiedza 
zaprosiliśmy doświadczonych, cenionych ekspertów, aby podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Panele dyskusyjne umożliwiają wszechstronne podejście do tematu i zachęcają uczestników do angażowania się w dyskurs – warto skorzystać.

Ponad 35 moderatorów i eksperów, w takich tematach jak: jakość powietrza, zdrowe odżywianie, zdrowy sen, moda na bycie fit, naturalna potrzeba aktywności fizycznej, profilaktyka kontuzji a także coaching zdrowia, psychologia sportu, psychologia szczęścia i zdrowie seksualne podejmie się niełatwych dyskusji, które mają na celu przybliżenia nam zagadnienia dobrostanu w życiu. To właśnie dobrostan jest kluczowym elementem definicja zdrowia i jakości życia wg WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) : „Zdrowie jest pełnym dobrostanem fizycznym, psychicznym i społecznym, a nie tylko brakiem choroby”.

Wśród gości konferencji: prof. Bolesław Samoliński – alergolog, ekspert zdrowia publicznego z UW, prof. Zbigniew Izdebski seksuolog z UW, prof. Ewa Kozdroń z AWF a także DJ Wika Wirginia Szmyt, Hanna Piekarska – Stylowa Seniorka, Marek Pilch – maratończyk, dr Wojciech Kukwa z Fundacji Zdrowy Sen, Jakub Jędrak z Polskiego Alarmu Smogowego oraz ekspert z Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. dr med. A. Szczygła.

Wydarzeniem towarzyszącym jest Spotkanie FIT Blogerów, czyli prelekcje praktyków prowadzących blogi, videoblogi oraz ekspetów w tematyce: zdrowego stylu życia, fitness PR, fitness marketingu, sprzedaży w internecie, monitoringu internetu oraz prawa autorskiego.

Zapraszamy na wykłady, prezentacje oraz panele dyskusyjne do Biblioteki Narodowej w Warszawie 7 kwietnia 2017 w godzinach 11:00 do 21:00.

Program ramowy:

11:00 – 11:40 Powitanie

11:40 – 15:30 Prezentacje Dnia Zdrowia Seniora: 
w tym DJ Wika, Marek Pilch maratończyk, Stowarzyszenie Kilimandżaro 
Dołącz do wydarzenia na facebooku: Dzień Zdrowia Seniora

15:30 – 16:30 Panel dyskusyjny: 
„Senior zdrowy, to senior aktywny i kreatywny”

16:30 – 17:00 Przerwa kawowa

17:00 – 18:15 Panel dyskusyjny: NATURA 
„W zgodzie z naturą, czyli jak żyć zdrowo w środowisku miejskim”  
dyskusje poprowadzi Beata Jewiarz – dziennikarka radiowa 

18:20 – 19:35 Panel dyskusyjny: SPORT
„Aktywność fizyczna: moda, potrzeba, konieczność?”
dyskusje poprowadzi Monika Hołdak – badacz zachowań społecznych i strateg reklamowy

19:40 – 21:00 Panel dyskusyjny: SZCZĘŚCIE
„W poszukiwaniu zagubionego szczęścia, czyli jak zadbać o równowagę w życiu” 
dyskusje poprowadzi Anna Mentlewicz – dziennikarka telewizyjna

Wstęp bezpłatny
REJESTRACJA online: www.dzienzdrowia2.evenea.pl

14:00 – 16:30 SPOTKANIE FIT BLOGERÓW
prelekcje i rozmowy z praktykami prowadzącymi blogi, videoblogi oraz ekspertami w tematyce: zdrowego stylu życia, fitness PR, fitness marketingu, sprzedaży w internecie, monitoringu internetu oraz prawa autorskiego.

Konferencji towarzyszy wystawa fotografii sportowej autorstwa Fotograf Adam Nurkiewicz.

Wstęp bezpłatny
Dołącz do wydarzenia na facebooku: Spotkanie FIT Blogerów
REJESTRACJA online: www.fitbloger.evenea.pl 

szczegóły: www.DzienZdrowia.pl

Termin: 7 kwietnia 2017, piątek, w godzinach 11:00 – 21:00
Miejsce: Biblioteka Narodowa, al. Niepodległości 213, Warszawa
wejście od strony Pola Mokotowskiego
Dojazd: 
Metro M1 stacja: „Pole Mokotowskie”
przystanek „Biblioteka Narodowa” : tramwaje 17, 33 oraz autobusy: 167, 174
Rozkład jazdy: http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=183&i=1&a=7094

Konferencja została objęta honorowym patronatem: Prezydent Miasto Stołeczne Warszawa oraz Związek Artystów Scen Polskich.

Zapraszamy
Fundacja Zdrowie poprzez Sport 
www.ZdrowiePoprzezSport.pl
DzienZdrowia.pl
Sport inspiruje

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.