Emocje w Twoich rękach – III edycja kampanii Terapia To Nie Wstyd

Mamy XXI wiek. Żyjemy szybko i intensywnie. Wiele się od nas oczekuje i wiele my sami oczekujemy od siebie. Wymagająca praca, bezustanny rozwój zawodowy, rodzina, łączenie ról i dążenie do perfekcjonizmu – to nasza codzienność.

Zadbaj o zdrowe psychiczne!

Bo zdrowie jest najważniejsze…

Na jednym z pierwszych miejsc stawiamy zdrowie. Bez niego przecież realizacja naszych celów nie jest możliwa. Staramy się więc zapewnić sobie tyle wsparcia jak to tylko możliwe. Prywatna opieka medyczna, a także relaks, urlop w pięknym miejscu, smaczne i zdrowe jedzenie – to elementy, które mają nam pomóc utrzymać się w dobrej formie.

Każdy z nas ma swój sztab wsparcia zdrowia: internistę, ginekologa, dentystę i innych specjalistów – w zależności od potrzeb. Rzadko w tym gronie jest psychoterapeuta. Mimo wykształcenia i uważania się za osoby mądre, światłe i zdolne, rzadko kto traktuje kontakt z psychoterapeutą jako coś tak naturalnego jak kontakt z internistą. Tymczasem zaopiekowanie się emocjami to klucz do pełnej satysfakcji z życia.

Wstydzimy się nawet o tym myśleć. Uważamy, że z psychiką musimy radzić sobie sami. Obawiamy się, co powiedzą inni i obawiamy się sami przed sobą przyznać, że przydałaby się czasem pomoc. CZAS TO ZMIENIĆ! Czas nauczyć się korzystać z pomocy psychoterapeuty tak naturalnie jak z pomocy innych specjalistów. To ani wstyd, ani oznaka słabości. Wprost przeciwnie – to odwaga, mądrość i siła w dążeniu do doskonałego zdrowia. To najlepsza inwestycja w siebie.

Cele Fundacji:

 • Psychoedukacja
 • Wprowadzenie profilaktyki zdrowia psychicznego do codziennego życia
 • Zwiększenie wiedzy Polaków na temat tego kim jest psychoterapeuta, psycholog, psychiatra
 • Uświadomienie szerszego aspektu korzyści, jakie płyną ze wsparcia psychoterapeuty oraz psychiatry
 • Uświadomienie, że terapia jest dla każdego, a nie tylko dla osób z zaburzeniami
 • Uświadomienie, że psychoterapia pomaga w budowaniu zdrowych relacji
 • Uświadomienie, że psychoterapia może zmniejszyć statystyki w zakresie rozwodów w Polsce
 • Uświadomienie, że psychoterapia pomaga zbudować związek i może zmniejszyć statystyki w zakresie ilości samotnych osób w Polsce
 • Uświadomienie, że psychoterapia może zmniejszyć statystyki w zakresie ilości popełnianych samobójstw zarówno przez osoby dorosłe jak i dzieci oraz młodzież w Polsce
 • Odczarowanie stereotypów i przekonań na temat psychoterapii

Dla kogo?

Dla każdego, kto chce żyć świadomym życiem. Chce być szczęśliwy i pragnie odejść od ograniczających go przekonań, nabytych schematów. Dla kobiet i mężczyzn, którzy marzą o prawdziwej i zdrowej relacji. Dla par, dla rodziców i dla wszystkich którzy chcą postawić na SIEBIE oraz na swoje szczęście.

NIE BÓJMY SIĘ PROSIĆ O POMOC, GDY EMOCJE BIORĄ GÓRĘ
Ten rok jest dla nas szczególny z dwóch powodów:
 • po pierwsze działamy pod Honorowym Patronatem Ministerstwo Zdrowia,
 • po drugie współpracujemy z Pilotaż Centrów Zdrowia Psychicznego.
W związku z tym akcja na Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom będzie miała miejsce w miastach w całej Polsce.

Terapiobus – przyjdź i spotkaj się z nami!

Terapiobus swój przystanek ma 9 i 10 września w Warszawie na Placu Defilad. Razem z psychologami i psychoterapeutami będziemy na Was czekać od godziny 10 do 18, więcej informacji znajdziecie TUTAJ. 

Więcej o kampanii znajdziesz na www.terapiatoniewstyd.pl

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.