WARSZTAT: Jak dokonać zmiany i wreszcie ruszyć z miejsca?

  • Data: 16 listopada 2019
  • Prowadzący Anna Węgrzyn, coach ICC, mediator
  • Cena: 290 zł

UWAGA! CENA PROMOCYJNA przy wpłacie do 30.10

  • Chcesz dokonać zmiany w swoim życiu, ale nie wiesz od czego zacząć?
  • Nie wiesz w jakim kierunku zmierza Twoje życie?
  • Czujesz, że miejsce, w którym jesteś nie daje Ci radości, ani satysfakcji w życiu?
  • Chcesz zmienić pracę, ale boisz się, że nie znajdziesz następnej?
  • Chcesz wrócić do pracy po dłuższej przerwie?

Nie martw się, takie odczucia mogą pojawić się w życiu. Najważniejsze, abyś wiedział, że nie musi tak być.  Możesz zmienić obecny stan rzeczy.

Zapraszam Cię na warsztaty podczas których znajdziesz odpowiedź na te i inne pytania i przygotujesz plan działania!

Niełatwo jest zmienić pracę, mieszkanie, partnera, dietę, sposób spędzania wolnego czasu… siebie. Mamy swoje nawyki, przekonania – trudno nam wyjść ze strefy komfortu, czyli tego, co jest nam znane. Tymczasem, czy tego chcemy, czy nie – zmiany towarzyszą nam w każdym momencie naszego życia. Często przychodzą bez zapowiedzi, dlatego warto być na nie przygotowanym.

NA WARSZTATACH DOWIESZ SIĘ M.IN.:

1. W jakim momencie swojego życie jesteś;

2. Z jakiego powodu czujesz zmęczenie, wypalenie, potrzebę zmiany;

2. Co powstrzymuje Cię przed zrobieniem pierwszego kroku;

3. Jaka jest Twoja prawdziwa potrzeba zmiany i czy w ogóle istnieje;

4. Zobaczysz siebie i swoje możliwości z innej perspektywy;

5. Przygotujesz skuteczny plan działania;

CZAS TRWANIA WARSZTATU:

10.00 – 16.00  w tym przerwy kawowe

PROWADZĄCA:

Anna Węgrzyn – Coach ICC, założycielka marki Zmiany w Życiu

CENA :

290zł – PROMOCJA do 30.10

380zł – po 30.10

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

W cenie:

1. Zeszyt coachingowy do pracy podczas warsztatów i w domu

2. Płyta cd z muzyką motywacyjną „Atom” Tabb & Sound’n’Grace

3. Kawa, herbata i coś słodkiego

Zapisz się już teraz! 

Zapisy –  tel: 692-803-888

Annova Sp zoo. Sp.k

nr. konta: 58 1090 1870 0000 0001 3528 6522

Wydarzenie na Facebooku – kliknij tutaj i dołącz do nas!

 

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.