KONKURS: Wygraj książkę "Nadzieja na nowe życie"

“Nadzieja na nowe życie” to książka, która opowiada o niepłodności w różnych kontekstach i aspektach. Bo niepłodność przenika różne sfery i obszary życia. Trudności w poczęciu pokazane są z perspektywy osoby starającej się o dziecko, ale i z pozycji eksperta, który radzi, tłumaczy, wskazuje, jak można przetrwać czas starań, jak zwiększyć swoją płodność i prawdopodobieństwo poczęcia, jak odzyskać siły i zaplanować dalszą podróż do upragnionego celu. Książka przede wszystkim jednak wspiera czytelniczkę w jej nadziei na nowe życie.

Nadzieja na nowe życie wypełnia serca kobiet starających się o dziecko – o nowe życie. Nadzieja ta podlega wahaniom w ramach cyklu, ale też nasila się i słabnie podczas różnych etapów diagnostyki, podejmowanego leczenia i starań o dziecko. Chcemy, aby książka pomagała ją podtrzymywać. Nadzieja przecież dodaje skrzydeł, siły do działania i pomaga przetrwać ten niejednokrotnie trudny czas. 

Tytuł książki można również czytać jako nadzieję na nowe życie, czyli na to, że życie osoby mającej kłopoty z płodnością zmieni się. W tym sensie książka może pomóc wyjść z marazmu oczekiwań, czasu „zawieszenia” swoich wszelkich marzeń „na haczyku” i podporządkowania wszystkiego staraniom o dziecko. Nowe życie, pełne dobrych chwil „mimo wszystko”, może zaowocować zmianą podejścia do swojej niełatwej sytuacji, a kto wie, może i stać się szansą na poczęcie i urodzenia dziecka.

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać dwa egzemplarze “Nadziei na nowe życie”. Co należy zrobić? Wyślijcie maila na adres kontakt@zmianywzyciu.pl z dopiskiem “Nadzieja na nowe życie – konkurs”. W treści maila odpowiedzcie na pytanie: “Jak można wzmocnić swoją płodność?”. Dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi, nagrodzimy książką. Na Wasze maile czekamy do 4 października, do 23:59.

Polecamy także wywiad z Joanną Kwaśniewską – jedną z autorek “Nadziei na nowe życie”: 
» Dr Joanna Maria Kwaśniewska. „Niech Ci Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi”

 

Źródło opisu: materiały prasowe

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.