KONKURS: Wygraj książkę "Nadzieja na nowe życie"

“Nadzieja na nowe życie” to książka, która opowiada o niepłodności w różnych kontekstach i aspektach. Bo niepłodność przenika różne sfery i obszary życia. Trudności w poczęciu pokazane są z perspektywy osoby starającej się o dziecko, ale i z pozycji eksperta, który radzi, tłumaczy, wskazuje, jak można przetrwać czas starań, jak zwiększyć swoją płodność i prawdopodobieństwo poczęcia, jak odzyskać siły i zaplanować dalszą podróż do upragnionego celu. Książka przede wszystkim jednak wspiera czytelniczkę w jej nadziei na nowe życie.

Nadzieja na nowe życie wypełnia serca kobiet starających się o dziecko – o nowe życie. Nadzieja ta podlega wahaniom w ramach cyklu, ale też nasila się i słabnie podczas różnych etapów diagnostyki, podejmowanego leczenia i starań o dziecko. Chcemy, aby książka pomagała ją podtrzymywać. Nadzieja przecież dodaje skrzydeł, siły do działania i pomaga przetrwać ten niejednokrotnie trudny czas. 

Tytuł książki można również czytać jako nadzieję na nowe życie, czyli na to, że życie osoby mającej kłopoty z płodnością zmieni się. W tym sensie książka może pomóc wyjść z marazmu oczekiwań, czasu „zawieszenia” swoich wszelkich marzeń „na haczyku” i podporządkowania wszystkiego staraniom o dziecko. Nowe życie, pełne dobrych chwil „mimo wszystko”, może zaowocować zmianą podejścia do swojej niełatwej sytuacji, a kto wie, może i stać się szansą na poczęcie i urodzenia dziecka.

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać dwa egzemplarze “Nadziei na nowe życie”. Co należy zrobić? Wyślijcie maila na adres kontakt@zmianywzyciu.pl z dopiskiem “Nadzieja na nowe życie – konkurs”. W treści maila odpowiedzcie na pytanie: “Jak można wzmocnić swoją płodność?”. Dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi, nagrodzimy książką. Na Wasze maile czekamy do 4 października, do 23:59.

Polecamy także wywiad z Joanną Kwaśniewską – jedną z autorek “Nadziei na nowe życie”: 
» Dr Joanna Maria Kwaśniewska. “Niech Ci Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi”

 

Źródło opisu: materiały prasowe

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.