MAKE UP STAR DAY czyli uczta z wizażem w roli głównej

Pokazy makijażu, spotkania z najlepszymi wizażystami w kraju, wykłady charakteryzatorów, konkurs – to tylko niektóre z atrakcji, czekające na uczestników Dnia Otwartego Szkoły Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR, który odbędzie się 30 maja w Warszawie. Wydarzeniu partnerują uznane marki z branży kosmetyczno-makijażowej, a patronat główny nad eventem objął magazyn MAKE-UP Trendy.

MAKE UP STAR DAY adresowany jest zarówno do przyszłych i obecnych makijażystów oraz charakteryzatorów, jak i do pasjonatów najnowszych trendów w szeroko rozumianej stylizacji. Idea wydarzenia obejmuje nie tylko zachęcenie do kształcenia w Szkole. Celem Dnia Otwartego  jest stworzenie przestrzeni dla spotkania miłośników wizażu, rozwoju umiejętności i wzajemnej inspiracji w oparciu o doświadczenie najlepszych specjalistów w branży. W ciągu 6 godzin goście będą mogli rozsmakować się w świecie wizażu  i charakteryzacji, prezentowanym w wyjątkowo profesjonalnej odsłonie. Organizatorzy zapraszają na spotkania z autorytetami w swoich dziedzinach, zachęcają do skorzystania z szybkich porad makijażowych, a także podpatrzenia, jak wygląda nauka w Szkole – w jej pracowniach będą odbywać się cotygodniowe zajęcia.

Od Ewy Gil do charakteryzacji filmowej

Program Dnia Otwartego otwiera spotkanie z Ewą Gil, czołową makijażystką gwiazd w Polsce, która opowie o swojej drodze do sukcesu. Zaraz po niej rolę kostiumu w charakteryzacji przybliży Ewa Tolak. Zaprezentowane zostaną dwa pokazy makijażu – jeden w wykonaniu Katarzyny Sujki, a drugi autorstwa makijażystki brytyjskiej marki Rouge Bunny Rouge. Zwieńczeniem uczty będzie spotkanie z Grażyną Kulą, charakteryzatorką, współpracującą m.in. z Agnieszką Holland, która odkryje tajniki pracy na planie filmowym. Wisienką na torcie z pewnością okaże się losowanie nagród w konkursie. Na uczestników czekać będą upominki od partnerów wydarzenia oraz zniżki na wpisowe do Szkoły. Niespodzianką będzie też kącik szycia na maszynie, reprezentowany przez firmę CottonBee.pl – w ofercie Szkoły znajdują się także kursy szycia. Szkoła MAKE UP STAR gorąco zaprasza !

Szczegółowe informacje, program: www.szkolawizazu.pl, https://www.facebook.com/szkolaMAKEUPSTAR?fref=ts,

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/829846983756849/

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.