MAKE UP STAR DAY czyli uczta z wizażem w roli głównej

Pokazy makijażu, spotkania z najlepszymi wizażystami w kraju, wykłady charakteryzatorów, konkurs – to tylko niektóre z atrakcji, czekające na uczestników Dnia Otwartego Szkoły Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR, który odbędzie się 30 maja w Warszawie. Wydarzeniu partnerują uznane marki z branży kosmetyczno-makijażowej, a patronat główny nad eventem objął magazyn MAKE-UP Trendy.

MAKE UP STAR DAY adresowany jest zarówno do przyszłych i obecnych makijażystów oraz charakteryzatorów, jak i do pasjonatów najnowszych trendów w szeroko rozumianej stylizacji. Idea wydarzenia obejmuje nie tylko zachęcenie do kształcenia w Szkole. Celem Dnia Otwartego  jest stworzenie przestrzeni dla spotkania miłośników wizażu, rozwoju umiejętności i wzajemnej inspiracji w oparciu o doświadczenie najlepszych specjalistów w branży. W ciągu 6 godzin goście będą mogli rozsmakować się w świecie wizażu  i charakteryzacji, prezentowanym w wyjątkowo profesjonalnej odsłonie. Organizatorzy zapraszają na spotkania z autorytetami w swoich dziedzinach, zachęcają do skorzystania z szybkich porad makijażowych, a także podpatrzenia, jak wygląda nauka w Szkole – w jej pracowniach będą odbywać się cotygodniowe zajęcia.

Od Ewy Gil do charakteryzacji filmowej

Program Dnia Otwartego otwiera spotkanie z Ewą Gil, czołową makijażystką gwiazd w Polsce, która opowie o swojej drodze do sukcesu. Zaraz po niej rolę kostiumu w charakteryzacji przybliży Ewa Tolak. Zaprezentowane zostaną dwa pokazy makijażu – jeden w wykonaniu Katarzyny Sujki, a drugi autorstwa makijażystki brytyjskiej marki Rouge Bunny Rouge. Zwieńczeniem uczty będzie spotkanie z Grażyną Kulą, charakteryzatorką, współpracującą m.in. z Agnieszką Holland, która odkryje tajniki pracy na planie filmowym. Wisienką na torcie z pewnością okaże się losowanie nagród w konkursie. Na uczestników czekać będą upominki od partnerów wydarzenia oraz zniżki na wpisowe do Szkoły. Niespodzianką będzie też kącik szycia na maszynie, reprezentowany przez firmę CottonBee.pl – w ofercie Szkoły znajdują się także kursy szycia. Szkoła MAKE UP STAR gorąco zaprasza !

Szczegółowe informacje, program: www.szkolawizazu.pl, https://www.facebook.com/szkolaMAKEUPSTAR?fref=ts,

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/829846983756849/

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.