Spring Fashion Festival z Damosferą

Spring Fashion Festival z Damosfera z MYSIA 3 w pierwszym dniu wiosny to idealny moment, aby pomyśleć o sobie, zregenerować się po zimowych dniach, uporządkować szafę i z nową energią witać każdy dzień! Fantastycznie będzie wraz z naszymi Gośćmi powitać kolekcje w nowych, wiosennych kolorach, dowiedzieć się więcej o makijażu i kosmetykach, posłuchać o nowościach wydawniczych i książkach, które warto przeczytać, filmach, które warto obejrzeć, zdegustować wino od Mielżyński Wines Spirits Specialities i pysznej kawy od Starbucks.

MYSIA 3 to gorący warszawski adres, to Dom Handlowy, który w swych przestrzeniach mieści eleganckie butiki, ale także stwarza możliwości dla sztuki i artystów.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z wiosennymi kolekcjami ENNBOW, basic station, Polanka, Fashion Faktory, I ♥ Nowy Świat, Episode czy Justyna Ołtarzewska Atelier Mody. Do ubrań dobrać piękną biżuterię od Jolanta Wołowiec, Lolasana, Agata Bieleń, Twinsity, moma by MoMa, UZEN i Kelly Kulla. Zapoznać się z cudownymi książkami od FOLIO. Swoje prace zaprezentują wspaniali artyści: Eva Chełmecka, Kris Rudolf, Sylwia Dębicka, Rafał Roskowiński z Rosko Art czy Marcin z Robimy w drewnie.

Mini Cooper zaprezentuje model samochodu Mini Cooper.

W strefie zdrowia i urody będzie można się poradzić jak dbać o siebie wiosną. W tej strefie znaleźli się: dietetyczka – Lekkostrawni, DERMAMEDIC PALACE, OPI czy Zakątek Kolagenowy.

Będzie to spotkanie, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie – wino, dobre jedzenie, książkę, sztukę, modę i wiele innych. Spring Fashion Festival to także idealna okazja do spędzenia czasu w gronie przyjaciół, bądź zapoznania nowych osób i nawiązania kontaktów, także biznesowych.

Kiedy: sobota, 21 marca, w godz. 10-20

Gdzie: Mysia 3 , przy ul. Mysiej 3, w Warszawie

Jak zawsze odbędzie się losowanie, do którego nagrody ufundowali sponsorzy i partnerzy wydarzenia, w tym tak cenione marki jak: Electrolux czy Hator

            Szczegółowe informacje na:Spring Fashion Festival

            Zapraszają założycielki DAMOSFERY Katarzyna Krauss i Olga Szarlińska.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.