Spring Fashion Festival z Damosferą

Spring Fashion Festival z Damosfera z MYSIA 3 w pierwszym dniu wiosny to idealny moment, aby pomyśleć o sobie, zregenerować się po zimowych dniach, uporządkować szafę i z nową energią witać każdy dzień! Fantastycznie będzie wraz z naszymi Gośćmi powitać kolekcje w nowych, wiosennych kolorach, dowiedzieć się więcej o makijażu i kosmetykach, posłuchać o nowościach wydawniczych i książkach, które warto przeczytać, filmach, które warto obejrzeć, zdegustować wino od Mielżyński Wines Spirits Specialities i pysznej kawy od Starbucks.

MYSIA 3 to gorący warszawski adres, to Dom Handlowy, który w swych przestrzeniach mieści eleganckie butiki, ale także stwarza możliwości dla sztuki i artystów.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z wiosennymi kolekcjami ENNBOW, basic station, Polanka, Fashion Faktory, I ♥ Nowy Świat, Episode czy Justyna Ołtarzewska Atelier Mody. Do ubrań dobrać piękną biżuterię od Jolanta Wołowiec, Lolasana, Agata Bieleń, Twinsity, moma by MoMa, UZEN i Kelly Kulla. Zapoznać się z cudownymi książkami od FOLIO. Swoje prace zaprezentują wspaniali artyści: Eva Chełmecka, Kris Rudolf, Sylwia Dębicka, Rafał Roskowiński z Rosko Art czy Marcin z Robimy w drewnie.

Mini Cooper zaprezentuje model samochodu Mini Cooper.

W strefie zdrowia i urody będzie można się poradzić jak dbać o siebie wiosną. W tej strefie znaleźli się: dietetyczka – Lekkostrawni, DERMAMEDIC PALACE, OPI czy Zakątek Kolagenowy.

Będzie to spotkanie, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie – wino, dobre jedzenie, książkę, sztukę, modę i wiele innych. Spring Fashion Festival to także idealna okazja do spędzenia czasu w gronie przyjaciół, bądź zapoznania nowych osób i nawiązania kontaktów, także biznesowych.

Kiedy: sobota, 21 marca, w godz. 10-20

Gdzie: Mysia 3 , przy ul. Mysiej 3, w Warszawie

Jak zawsze odbędzie się losowanie, do którego nagrody ufundowali sponsorzy i partnerzy wydarzenia, w tym tak cenione marki jak: Electrolux czy Hator

            Szczegółowe informacje na:Spring Fashion Festival

            Zapraszają założycielki DAMOSFERY Katarzyna Krauss i Olga Szarlińska.

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.