Zadbaj o swoje piękno, pozwól sobie na chwilę zapomnienia

Świat wciąż się zmienia, a my – kobiety – żyjemy w ciągłym pędzie, staramy się być wzorowymi partnerkami, żonami, matkami, gospodyniami domowymi, a gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla nas samych i na kobiece przyjemności, które sprawią, że poczujemy się silniejsze, piękniejsze? Ciągłe pranie, sprzątanie i gotowanie… Odpowiedzią na zmianę takiego trybu życia jest platforma Warszawa Kobiet.  „Idea, która przyświeca Warszawie Kobiet, to przede wszystkim kreacja kobiet wyzwolonych, niezależnych i pewnych siebie, takich, które potrafią wygospodarować czas dla siebie, odpocząć po ciężkim dniu pracy i w ten sposób zadbać o swoje piękno, życie towarzyskie, a co za tym idzie – poczucie własnej wartości.” – mówi Sylwia Sadecka, założycielka platformy Warszawa Kobiet. 

Zbliża się Dzień Kobiet, w związku z tym wspólnie z Factory Ursus w Warszawie postanowiliśmy przygotować specjalną niespodziankę dla Pań odwiedzających to Centrum Handlowe.

„Factory Ursus to centrum handlowe, które – wspólnie z Warszawą Kobiet –  w sposób innowacyjny postanowiło zadbać o potrzeby kobiet. Zwykle jesteśmy zabiegane, zapracowane, nie myślimy o sobie, Factory Ursus otwiera się na zmianę tych przyzwyczajeń, idzie w kierunku docenienia kobiecego piękna i umiejętności zbilansowania obowiązków z przyjemnościami.”- mówi Agnieszka Krajewska, Marketing Coordinator w Factory Ursus. 

W dniu 4 marca 2017 roku w Factory Ursus w Warszawie Panie będą mogły nieodpłatnie skorzystać
z atrakcji przygotowanych dla nich w wyjątkowej strefie health&beauty, za organizację której odpowiada Warszawa Kobiet. W strefie Panie będą mogły aktywnie uczestniczyć w prelekcjach o stosowanych trikach modowych, kosmetycznych, a całemu wydarzeniu będą towarzyszyć wyjątkowe konkursy i atrakcyjne nagrody. Jest to również dzień, w którym Factory Ursus planuje specjalne okazje zniżkowe. 

Drogie Panie, tego dnia, oczywiście nieodpłatnie, możecie zrobić sobie wyjątkowy makijaż, manicure hybrydowy, dobrać odpowiednią stylizację, biustonosz, skonsultować się z dietetykiem, dobrać odpowiednią dla siebie dietę, jak również uczestniczyć w prelekcjach przygotowanych specjalnie dla Was. 

Warszawa Kobiet wspólnie z Factory Ursus pragnie, aby 4 marca wszystkie kobiety poczuły się piękne, przede wszystkim jednak, żeby wiedziały, jak o siebie zadbać.  

Drogie Panie, zadbany wygląd jest jednym z atrybutów aktywnej kobiety. Wiemy, że poszukujecie rozwiązań skutecznych i szybkich, ale pamiętajcie, że podstawą jest świadoma i właściwa troska o siebie. 

Wygląd fizyczny ma niesamowite przełożenie na poczucie własnej wartości, na pozytywne postrzeganie siebie samej. Odwiedzenie Factory Ursus w dniu 4 marca i skorzystanie z szeregu konsultacji czy zabiegów jest więc okazją, aby zadbać o siebie i poczuć się wyjątkowo pięknie. Wygospodarujmy ten czas i wykorzystajmy tę okazję, pokażmy, że nam na sobie zależy. Niech 4 marca będzie ukoronowaniem naszej kobiecości.

Dziękujemy wszystkim partnerom wspierającym tą wspaniałą inicjatywę, przede wszystkim zaś specjalne podziękowania należą się Factory Ursus. 

Nasze podziękowania kierujemy również do: NeoNail, LolaPoints, Artdeco, Change Lingerie, Lindt, Simple, FIT UP CLINIC, Manikultura, MAKE-UP STUDIO, Beauty Art, Dobrawa House of Hair, Lola Points Perfumerie, Artdeco, Cuda Vianki, Bee Yes, Smyk,

a także do specjalisty – dermatologa Dr. Oksany Zarewicz-Skórki oraz kosmetolog Marleny Ratajczyk z Bellderma Lekarze Specjaliści, Kasi Dobosz – fotografa oraz Adrianny Malewskiej certyfikowanej stylistki. 

PATRONI MEDIALNI:

  • Radio Kolor 103 FM
  • Avanti
  • Imperium Kobiet
  • Planeta Kobiet
  • Law Business Quality
  • Zmiany w Życiu

O Factory:

Factory to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce. Zlokalizowane w Warszawie (Ursus, Annopol), Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie centra odwiedzane są co roku przez kilkanaście milionów klientów. Na 91 500 metrach kwadratowych powierzchni, centra Factory gromadzą ponad 250 znanych polskich i światowych marek, których wszystkie produkty przecenione są od 30 do 70 procent. Na polskim rynku centra Factory obecne są od 2002 roku. NEINVER, pod marką Factory wprowadził koncepcję centrów outletowych do Hiszpanii i Polski. Firma od lat pozostaje liderem na tych rynkach, będąc także drugim co do wielkości operatorem centrów outletowych w Europie.

Wydarzenie na Facebooku tutaj

Autor: Monika Głogowska, Dyrektor Strategiczny, Warszawa Kobiet

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.