Dieta dla płodności – ważna książka dla przyszłych rodziców. Dziś premiera!

Kochani, dziś premiera książki “Dieta dla płodności”. To ważna pozycja dla każdej pary, która chce starać się o dziecko. Wbrew pozorom ten tytuł nie dotyczy tylko par, które mają problemy z zajściem w ciąże. To zbiór cennych i uniwersalnych wskazówek, które pokazują w jaki sposób przygotować się do ciąży pod wieloma względami. Dzięki temu nie tylko mamy szansę na szybkie poczęcie, lecz także na zdrową ciążę i prawidłowo rozwijające się dziecko.

Jeśli zadbamy o prawidłowe nawyki żywieniowe już przed ciążą, to mamy bardzo dużą szansę na to, że utrzymamy je także w czasie ciąży, co jest niezwykle ważne dla rozwoju płodu. Jednocześnie należy pamiętać, że dbanie o zdrowie w czasie ciąży procentuje dla naszego dziecka na całe życie.

Jeśli planujesz ciąże to koniecznie dopisz tę pozycję do listy jesiennych lektur, a jeśli bliska Ci osoba stara się o dziecko, to właśnie trafiłaś/eś na idealny prezent dla przyszłych rodziców. Od dziś książka jest dostępna w sprzedaży, więc już za kilka dni może znaleźć się w Twoich rękach.

Kompleksowa wiedza w jednym miejscu

Do gabinetów lekarskich zgłasza się coraz więcej pacjentów oczekujących wsparcia w staraniach o dziecko. Co piąta para w Polsce w wieku rozrodczym ma problem z poczęciem dziecka, niektóre statystyki mówią nawet o 3 milionach niepłodnych Polaków.
Styl życia, w tym dieta i aktywność fizyczna, mają ogromny wpływ na płodność. Dieta dla płodności to kompendium wiedzy na temat wpływu diety na poprawę funkcji rozrodczych, kompleksowe menu wspomagające płodność, wskazówki odnośnie zalecanej aktywności fizycznej oraz porady specjalistów z wielu dziedzin.

Dieta dla płodności to niezbędnik dla kobiet i mężczyzn, którzy:

    • zmagają się z obniżoną płodnością i niepłodnością,
    • chcą zwiększyć szanse na zajście w ciążę,
    • pragną podarować dziecku zdrowie na starcie,
    • chcą odżywiać się zdrowo w okresie przygotowania do ciąży.

Profesor R.Dębski o Diecie dla płodności

Prawidłowa dieta ma zasadniczy wpływ na nasze zdrowie. W ostatnich latach poczyniono wiele obserwacji wskazujących na wpływ dobrze zbilansowanej diety na płodność i rozwój płodu. Książka, która trzymacie Państwo w ręku nie tylko wyjaśni mechanizmy działania prawidłowej diety, ale zawiera również praktyczne wskazówki jak dobierać spożywane posiłki, aby zwiększyć szansę na zajście w ciążę i poprawić zdrowie nienarodzonego jeszcze dziecka. Polecam tę książkę wszystkim parom chcącym przygotować swoje organizmy przed planowaną ciążą, mającym problemy z zajściem w ciążę, jak również tym, którym na sercu leży zdrowie przyszłego potomstwa.

prof. dr hab. n. med. Romuald Dębski

 

Sylwia Leszczyńska

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, certyfikowany europejski specjalista leczenia otyłości, założycielka i właścicielka „Sanvita” Instytut Zdrowego Żywienia. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, obecnie wykładowca tej uczelni. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Specjalista w zakresie dietoterapii niepłodności, leczenia otyłości oraz dietoterapii chorób dietozależnych dzieci i dorosłych.

 

 

 

 

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.