Warto rozmawiać- O terapii BEZ WSTYDU

W jednym z najnowszych odcinków swojego podcastu Anna Węgrzyn prowadzi niezwykłą rozmowę z Rafałem Śmietaną – mężczyzną, którego poznała przypadkowo w pociągowym “Warsie”. W tym nieplanowanym spotkaniu rodzą się refleksje dotyczące emocji i sposobów, w jakie mężczyźni i kobiety je wyrażają.

Podcast “Warto rozmawiać” z gościem specjalnym – Rafałem Śmietaną

Dlaczego tak często zakładamy, że to właśnie mężczyźni mają problem z wyrażaniem swoich uczuć? Skąd bierze się przekonanie, że pewne sposoby wyrażania emocji są “męskie”, a inne “kobiece”? Anna i Rafał rozmawiają o tym, jak stereotypy dotyczące płci wpływają na nasze codzienne życie i sposób, w jaki postrzegamy siebie nawzajem.

Rafał Śmietana dzieli się swoimi doświadczeniami z tamtego dnia w Warsie. Opowiada, jak poczuł się, kiedy Anna podeszła do grupy mężczyzn, w której się znajdował. Co czuł w tamtym momencie? Jakie emocje budziło w nim niespodziewane zwrócenie się do niego nieznajomej kobiety z propozycją rozmowy na głęboki temat?

Rozmowa Anny i Rafała to ważny głos w dyskusji o tym, jak społeczne oczekiwania i stereotypy wpływają na nasze relacje i sposób, w jaki wyrażamy siebie. Obnaża także, jak ważne jest rozmawianie o emocjach bez względu na płeć i jak dużo można się nauczyć z przypadkowych spotkań z nieznajomymi.

Ten podcast to nie tylko refleksja nad stereotypami i emocjami, ale też przypomnienie o tym, jak ważne są autentyczne, głębokie rozmowy w dzisiejszym świecie pełnym powierzchowności i pośpiechu. Serdecznie zapraszam do słuchania!

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.