Marta Osińska

Jestem psychologiem, psychoseksuologiem oraz psychoterapeutą. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym z wykorzystaniem Terapii Schematu oraz ACT i Mindfulness. Wiem, że choć to ważne kwestie, mogą niewiele mówić, dlatego chętnie wyjaśniam je podczas sesji. Pomagam osobom cierpiącym z powodu trudności w relacjach, niskiej samooceny, lęku, depresji, problemów w życiu seksualnym. Towarzyszę w trudnych zmianach i wspieram w przechodzeniu przez życiowe kryzysy. Bardzo lubię pracować również z parami. 

Korzystam z regularnych superwizji indywidualnych oraz grupowych, co oznacza, że nad moją pracą czuwają odpowiednio do tego wyszkolone osoby. Odbyłam także terapię własną i stale jestem w kontakcie ze swoją psychoterapeutką, co pozwala mi uniknąć przenoszenia osobistych problemów na pracę. Nieustannie się szkolę i rozwijam umiejętności, by być na bieżąco z najbardziej skutecznymi i udowodnionymi empirycznie metodami i zaspokajać własną ciekawość poznawczą. Pomaganie innym to nie tylko moja praca, ale i pasja.

Współtworzę miejsce, w którym każdy – niezależnie od wieku, wyznania, pochodzenia czy orientacji psychoseksualnej – może nie tylko otrzymać pomoc, ale także czuć się u siebie.

 

Kontakt: Pracownia Psychologiczna WELL, Puławska 228/53 (Warszawa), tel. 790839739